Страница 504 от 578 ПърваПърва ... 454494502503504505506514554 ... ПоследноПоследно
Резултати от 7,546 до 7,560 от общо 8657
Like Tree2155Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,077
    #7546

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Не е заради това. Обърни внимание, че продавача е външен. Той използва въпросната програма.
    Не знам, писах по този въпрос в друга тема и всичките ми постове бяха изтрити поради някаква причина. Дори забелязах че постовете на Христослав, имаше линкове към продукти в Алиекспрес които също бяха прикачени към подобни платформи.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,558
    #7547

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Лесно е за пробване. Дай линк към тв, продавам от емаг и такъв от външен продавач и ще разберем истината.

  4. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,077
    #7548

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)


  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,611
    #7549

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    То един линк. Поне да беше с нещо качествено
    AntrAcsA одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,077
    #7550

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    То един линк. Поне да беше с нещо качествено

    Да, сори :D Това бе първото нещо което ми попадна, викаш поне да беше 745 :D
    brotzki одобрява това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,611
    #7551

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Да, сори :D Това бе първото нещо което ми попадна, викаш поне да беше 745 :D
    И 745, и по-висок клас от TCL, не, мерси!
    Тествах, видях, върнах.
    Този пост е редактиран от brotzki; 06-06-23 в 17:53.
    AntrAcsA одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    639
    #7552

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Има 5 бранда (някои ще кажат и по-малко) за читави телевизори - Panasonic, Sony, Philips, Samsung и LG. ТваЙ! Изключвам други марки, бивши величия в индустрията, които към днешна дата пускат читави модели само за Япония. Джапанките докат (ако) се научат ше мине време. За непретенциозни и/или неплатежоспособни потребители ширпотреба - бол.

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Jun 2023
    Мнения
    22
    #7553

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Ако сте го харесали заради дизайна, няма много други алтернативи. Samsung са едни от малкото, които предлагат дизайнерски модели. Иначе ако бюджетът Ви е около 2000 лв., но не държите да е дизайнерски модел, този е доста по-добър:
    https://xtreme.bg/product/11303/теле...QE55QN90BATXXH

    Цената за дадения от Вас 55LS03B е доста завишена, защото за същия модел, но 50" вариант, му искат 1100 лв.
    Ако държите на дизайнерския вид, но може да поберете по-голям, за 2160 лв. има 65" LS03BeMAG е 2199 лв.).
    Наистина не знаех ,че се води дизайнерски модел.Предложеният като по-добър,не ми допада,но ще ви помоля да ми обясните с какво превъзхожда.Ако ви се занимава де.Иначе не бях видяла,че има и 50 инчов от така нареченият дизайнерски.Ще проверя мястото и дали би ме устроил като размер,но за съжаление тия дни не съм наблизо.Така че очаквам препоръки и за други модели на Самсунг,в посочените размери и ориентировъчни цени,както и някаква обосновка с какво са по-добри от посочният модел.Благодаря ви.

  11. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,077
    #7554

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от silviqcvetkova Виж публикацията
    Наистина не знаех ,че се води дизайнерски модел.Предложеният като по-добър,не ми допада,но ще ви помоля да ми обясните с какво превъзхожда.Ако ви се занимава де.Иначе не бях видяла,че има и 50 инчов от така нареченият дизайнерски.Ще проверя мястото и дали би ме устроил като размер,но за съжаление тия дни не съм наблизо.Така че очаквам препоръки и за други модели на Самсунг,в посочените размери и ориентировъчни цени,както и някаква обосновка с какво са по-добри от посочният модел.Благодаря ви.
    Христослав е прав, този THE FRAME е дизайнерски телевизор и неоправдано скъп поне според мен. Има ниска производителност като контраст и яркост , той е направен да е като картина, от колкото да е телевизор. Най добрия LCD телевизор за 2022-та е QN90B и QN95B, вече зависи с какъв бюджет разполагате и какъв размер ви е необходим.

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Jun 2023
    Мнения
    22
    #7555

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Христослав е прав, този THE FRAME е дизайнерски телевизор и неоправдано скъп поне според мен. Има ниска производителност като контраст и яркост , той е направен да е като картина, от колкото да е телевизор. Най добрия LCD телевизор за 2022-та е QN90B и QN95B, вече зависи с какъв бюджет разполагате и какъв размер ви е необходим.
    Благодаря за поясненията.Искам да обясня,че наскоро се нанесох в жилището на приятеля си и искам да обзаведа някой неща,но той е по -зле технически и от мен.Затова моля да не ме упреквате и да ми влезете в положение. Като цяло ,мерейки хола и мебелите в него,мога да приема за максимум 55 инчов телевизор.Цената е около 2000 лева,може да се коментира до 2500,ако наистина разбера ,че си заслужава.Като цяло нямам големи изисквания,приех вече,че трябва да се откажа от модела за който питах.Затова и зададох въпрос тук.Ще се гледа ЕОN на Vivacom,понякога филми от лаптопа.Също,по някаква сантиментална причина,държа да е Самсунг. И искам да е красив,поне по мои разбирания,защото някой модели ми идват доста... THE FRAME ми хареса адски много,но щом казвате че не става,го приемам.Поне избора да се приближава поне малко до неговата визия.Предложените от вас модели,въпреки че вероятно са много добри като цяло,не ми допадат визуално.Може би и аз не мога да обясня точно,или съм с големи претенции,извинете ме.Благодаря ви много

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,558
    #7556

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    The Frame реално е Q60 в дървена рамка.

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Jun 2023
    Мнения
    22
    #7557

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    The Frame реално е Q60 в дървена рамка.
    Съжалявам,наистина не разбирам какво ми говорите.Пояснете поне малко

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,558
    #7558

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Че този The Frame e модела на Самсунг 55Q60A, който струваше около 1100 лв, докато го имаше, а този, който сте харесали има само дървени плоскости по рамката, които го оскъпяват почти двойно.
    AntrAcsA одобрява това.

  17. Infraction Users
    Тук е от
    Jun 2023
    Мнения
    22
    #7559

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Че този The Frame e модела на Самсунг 55Q60A, който струваше около 1100 лв, докато го имаше, а този, който сте харесали има само дървени плоскости по рамката, които го оскъпяват почти двойно.
    Сега вече разбрах,че съм се подвела по някаква украса.Значи този модел го отхвърляме категорично.Лошото е,че аз не съм подготвена със заместващ,а и в момента съм командировка и не мога да разледам наживо какво да взема вместо него.Извинете ме и ви благодаря за обяснението.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,558
    #7560

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Бих ви препоръчал като колегата горе 55QN90B, който струва 1950-2000 лв или 55qn95b за 2200 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе