Страница 513 от 570 ПърваПърва ... 463503511512513514515523563 ... ПоследноПоследно
Резултати от 7,681 до 7,695 от общо 8548
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #7681

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    За тези пари бих взел LG 65 81.....Няма за тия пари нищо по-добро.Стига сте бутали тия бъгясани филипси...
    presen одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2021
    Мнения
    81
    #7682

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от iihtiandar Виж публикацията
    За тези пари бих взел LG 65 81.....Няма за тия пари нищо по-добро.Стига сте бутали тия бъгясани филипси...
    Благодаря за препоръката, но е много над бюджета ми. Ако случайно се домогна финансово и имам този бюджет, по-скоро ще се хвърля на този - TCL MiniLed 65C835, 65" (164 см)

    Ясно е, че се спирам на C745 . Ще се купува след 2-3 седмици, защото сега ме очаква път и няма да съм вкъщи. Благодаря и на останалите! Няма да спамя повече темата, но ще продължа да ви следя. Спокойна вечер на всички!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #7683

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    AppleTV го имам на Sony 55A83K с GoogleTV.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,444
    #7684

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    presen
    https://www.apple.com/eg/apple-tv-app/devices/
    https://support.apple.com/bg-bg/guid...81/1.0/web/1.0
    https://en.wikipedia.org/wiki/Apple_TV_app





    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-07-23 в 09:47.
    presen одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,566
    #7685

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    AppleTV го имам на Sony 55A83K с GoogleTV.
    На Сони-тата си го има, но аз го имам и на Филипс 8807
    Сега му погледнах инфото пише Андроид тв 11
    Swon одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,050
    #7686

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от presen Виж публикацията
    Благодаря за препоръката, но е много над бюджета ми. Ако случайно се домогна финансово и имам този бюджет, по-скоро ще се хвърля на този - TCL MiniLed 65C835, 65" (164 см)

    Ясно е, че се спирам на C745 . Ще се купува след 2-3 седмици, защото сега ме очаква път и няма да съм вкъщи. Благодаря и на останалите! Няма да спамя повече темата, но ще продължа да ви следя. Спокойна вечер на всички!
    C835... мисля че не си заслужава. Има няколко теми за него в TCL раздела и като цяло хората не са много доволни.

    LG нямат LCD телевизор който да си струва вниманието на този етап ! Samsung.. първия който може би е интересен e Q80B, но е доста над бюджета ти ! Може леко да се намигне към Q70B но и той е 1800 лв, малко по ярък е от 8507 или C645.

    За Sony... това е болна тема ! За мен те са като стар мерцедес от 80-90-те години, "200D" примерно ! Баща ми имаше такъв, страхотна возия, просто е бе неописуемо комфортен автомобил, много здрав (мисля че километража му го бяхме превъртали което ще рече че най вероятно беше ударил милион километра), всяка дръжка, врътка и лостче му бяха перфектно инженерни, но бе много муден, леко грозноват но със собствен чар, шумен (особено дизел, докато загрее голямо тракане) и гореше доста ! Ние искаме бързи, красиви коли пълни с екстри, ел стъкла, сензор за дъжд, GPS навигация, да горят малко и да са евтини.. е .. това е TCL/ Hisense и Philips, но.. няма да са здрави и возят като Sony!

    Също така съм казвам че няма лош телевизор, има лоша цена ! Sony продават скъпо, защото първо избират много матриците си .
    Може би си чувал израза " ТОТО ПАНЕЛ " , това е чистотата на панела, и равномерна подсветка и цветове и е голямо ТОТО за да ти се падне хубав панел. Много фирми за да намалят разходите, си позволяват да пускат повече панели с.. леки забележки и се надяват клиентите да не ги "забележат", и в повечето случаи е така ! Докато Sony имат славата, че са много стриктни в това отношение (поне така се говори) . Също така са може би най добрите от към обработка на движенията и изображенията, но ако ги поставим на кантара спрямо цена към производителност и фючърси, Sony винаги са били трудно да препоръка, поне за мен, защото винаги трябва да правиш доста компромиси... оу и да.. за тези пари най много 50 инчов :D

    Ако наистина се спреш на TCL C745, първо поръчай го онлайн за да имаш възможност да го тестваш , и кажи как е , дали си доволен.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    На Сони-тата си го има, но аз го имам и на Филипс 8807
    Сега му погледнах инфото пише Андроид тв 11
    Хъммм и аз съм с Android 11 но го няма приложението на 8507
    Сравнение между: 64.5" Philips 65PUS8807/12, 57.5" Philips 58PUS8507/12 (displayspecifications.com)
    presen одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,566
    #7687

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    По спомен в ревютата дето съм чел имаше някакъв от 65" модели (кюнед) на ЛГ с VA панел

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #7688
    Цитат Първоначално публикувано от presen Виж публикацията
    Благодаря за препоръката, но е много над бюджета ми. Ако случайно се домогна финансово и имам този бюджет, по-скоро ще се хвърля на този - TCL MiniLed 65C835, 65" (164 см)

    Ясно е, че се спирам на C745 . Ще се купува след 2-3 седмици, защото сега ме очаква път и няма да съм вкъщи. Благодаря и на останалите! Няма да спамя повече темата, но ще продължа да ви следя. Спокойна вечер на всички!
    Това LG ,e 1300 и нещо в Технополис.Нали ставаше дума за 1500?Вземай го ще си доволен,а пък меджик дистанционното си е супер удобство.

  11. Novice
    Тук е от
    Jun 2023
    Мнения
    9
    #7689

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Телевизор TCL MiniLed 55C845, 55" (139 см), Smart Google TV, 4K Ultra HD, 100 Hz, Клас G
    https://www.emag.bg/televizor-tcl-mi...hare%20product Добра цена ли е за този телевизор и в този ценови диапазон има ли нещо по-добро, което може да се вземе

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,590
    #7690

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Martin21 Виж публикацията
    Телевизор TCL MiniLed 55C845, 55" (139 см), Smart Google TV, 4K Ultra HD, 100 Hz, Клас G
    https://www.emag.bg/televizor-tcl-mi...hare%20product Добра цена ли е за този телевизор и в този ценови диапазон има ли нещо по-добро, което може да се вземе
    Предвид по-ниската с над 200 лв цена в Емаг Мангалия (1 580) и Маджария (1670) за същото , скоро и у наше село ще е под 1600
    Този пост е редактиран от brotzki; 11-07-23 в 13:40.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2021
    Мнения
    81
    #7691

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    @ AntrAcsA : Благодаря за изчерпателния коментар във връзка със Сони и проблематичното им ценообразуване, което е видно и от Луната. По темата с Apple+ , пробвах на 2 телевизора с регионални настройки на български, приложението не излиза. При настройка в началото трябва да задам САЩ или Великобритания. На въпросните хора не им пукаше за тази платформа и нямаха никакво желание да пипат по регионалните настройки, така че, казусът продължава да е отворен.

    С риск да разводня, видях, че в другия раздел сте коментирали качествата на филмовата продукция на ябълките. Смело мога да ти препоръчвам няколко любими мои заглавия: "For All Mankind"(мръсен топ), "Severance" (още един мръсен топ), "Фондацията" (очаквам повече), "See" (приятна антиутопчина драма), "Silo"(иди-дойди е тук малко положението), "Servant" (шантав, ама готино шантав). Бях отчаян, че след "Dark" (обожавам) и "Black Mirror" (последният сезон беше пълен резил без 2 епизода) на Netflix, няма да намеря нещо качествено за себе си, но ябълките се стараят и оценявам труда им.

    И сега по темата. Може ли да ме ориентирате в следната ситуация. Кой от тези два модела е по-добър?
    SAMSUNG QE65Q60BAUXXH vs. TCL C745 (65 инчовите версии)
    Било то на хартия или практика, ако има някой има реални впечатления?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    593
    #7692

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Чак пък жалко Има кой да ги купува (не ги защитавам по никакъв начин). Sony при телевизорите са като Apple при телефоните. Имат кусури, но по-добро няма. Единствено Panasonic може да се сравняват с тях, но там нещата не вървят на добре.

  16. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,050
    #7693

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от presen Виж публикацията
    @ AntrAcsA : Благодаря за изчерпателния коментар във връзка със Сони и проблематичното им ценообразуване, което е видно и от Луната. По темата с Apple+ , пробвах на 2 телевизора с регионални настройки на български, приложението не излиза. При настройка в началото трябва да задам САЩ или Великобритания. На въпросните хора не им пукаше за тази платформа и нямаха никакво желание да пипат по регионалните настройки, така че, казусът продължава да е отворен.

    С риск да разводня, видях, че в другия раздел сте коментирали качествата на филмовата продукция на ябълките. Смело мога да ти препоръчвам няколко любими мои заглавия: "For All Mankind"(мръсен топ), "Severance" (още един мръсен топ), "Фондацията" (очаквам повече), "See" (приятна антиутопчина драма), "Silo"(иди-дойди е тук малко положението), "Servant" (шантав, ама готино шантав). Бях отчаян, че след "Dark" (обожавам) и "Black Mirror" (последният сезон беше пълен резил без 2 епизода) на Netflix, няма да намеря нещо качествено за себе си, но ябълките се стараят и оценявам труда им.

    И сега по темата. Може ли да ме ориентирате в следната ситуация. Кой от тези два модела е по-добър?
    SAMSUNG QE65Q60BAUXXH vs. TCL C745 (65 инчовите версии)
    Било то на хартия или практика, ако има някой има реални впечатления?
    Не бих нарекъл ценообразуването им е проблематично, защото продават скъпо и хората им ги купуват, затова и поддържат тази своя политика. Колегата над мен много точно ги сравни с Apple , да , виждам някакви прилики .

    За Q60B и C745 .. на хартия C745 трябва да е по добър , докато визуално Q60B ще е по... красив като дизайн, доста тънък защото е ЕdgeLED.

    Аз бих се радвал ако някои наистина сподели реални-лични впечатления от новите TCL 645, 745 и 845, но въпреки че изглеждат доста привлекателно като производителност и цена, хората тук все още са предубедени към марката.
    CubanLinx одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,590
    #7694

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията

    Аз бих се радвал ако някои наистина сподели реални-лични впечатления от новите TCL 645, 745 и 845, но въпреки че изглеждат доста привлекателно като производителност и цена, хората тук все още са предубедени към марката.
    Eмаг Браила отзиви:

    https://www.emag.ro/televizor-tcl-mi...eviews-section
    https://www.emag.ro/televizor-tcl-ql...eviews-section
    https://www.emag.ro/televizor-tcl-ql...96MBM/?ref=fam

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    20
    #7695

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Аз бих се радвал ако някои наистина сподели реални-лични впечатления от новите TCL 645, 745 и 845, но въпреки че изглеждат доста привлекателно като производителност и цена, хората тук все още са предубедени към марката.
    Следя отзивите за С845 по чуждите форуми, защото ме интересува 55" вариант. Засега основно оплакване е локалното димиране при гледане на съдържание с черни ленти - в този случай те се показват сиви (видимо при гледане на тъмно) сякаш подсветката не се изключва напълно. Не е ясно дали е бъг и ще се оправи с ъпдейт или е следствие от високата яркост, което води до изтичане на светлина в близките зони. Уж се задава ъпдейт, който ще адресира различни неща, но според отзивите за бета версиите в канала за ъпдейти в Телеграм черните ленти продължават да са сиви.
    AntrAcsA одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе