Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 38
Like Tree2Одобрявам

Избор на ТВ 40" - 42"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    6
    #16

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Не, с различен тип матрици са. 43" са IPS на ЛГ. 40" - не съм го мяркал модела. VA, но на кой производител, не съм се интересувал... Ярки цветове, не означава реални. Обаче, вземи това, което на теб ти харесва. Нашите мнения са субективни.
    ,Благодаря за помощта,в крайна сметка взех samsung 40ju6000 разопаковани от емаг.Доволен съм като цяло с изключение на неравномерната подсветка на тъмен фон в четирите края на дисплея и то не винаги.Имали настройки на подсветката че не намирам.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #17

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Честито!
    Има за регулиране на интензитета и. Ще тушира малко неравномерността, но няма да реши проблема.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    9
    #18

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Здравейте!

    Ще се възползвам от темата, за да не отварям нова. Стария телевизор е на път да ме изостави и съм се засилил за нов. Спрял съм се на вариант 40 - 43 инча, FHD, не Smart, бюджет 800лв. ..и като почнах да чета...лошо ми стана
    В крайна сметка като че ли се спрях на следните модели:

    SONY KDL-40RD450BAEP - Технoмаркет - онлайн магазин
    LG 43LH500T - Технoмаркет - онлайн магазин

    Сега гледам, за LG-то пише 200 херца, за Сонито 100. От друга страна чета, че всъщност тоя параметър не го давали истински в спецификациите... Друг довод: според познати LG имат по-модерна и добра матрица. В същото време все си ме тегли към Сонито
    Така че с удоволствие бих приел някакви насоки и съвети. Ако пък някой може от първа ръка да каже за тези модели...
    А, и още нещо - видях, че има и един модел на сони SONY KDL-40R450CBAEP - Технoмаркет - онлайн магазин, който е по-евтин, но пък е доста стар - има ли смисъл да се замислям за него?

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #19

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Бягай в Метро докато не е свършил 43W80. и не му мисли много .
    ronnie72 одобрява това.

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    9
    #20

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Това 43W80 не е ли смарт? Каква му е цената в Метро?

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #21

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"


  8.  
     
  9. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #22

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    ikovachev@ Сонито съм го имал и мога да те уверя, че има много добра картина.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #23

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...%D1%8F-49.html - в Метро е към 800-900лв в момента , ако все още има ...

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    9
    #24

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    В магазините ги видях и аз - 40-50% над бюджета. А и продължавам да не искам смарт

    Цитат Първоначално публикувано от ruuni9 Виж публикацията
    ikovachev@ Сонито съм го имал и мога да те уверя, че има много добра картина.
    За кое Сони става въпрос - стария модел или това RD от 2016-та (нали "D" означава модел от 2016)?

  12. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #25

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Имах стария модел.

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    9
    #26

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    в Метро е към 800-900лв в момента , ако все още има ...
    Ще взема да ида освен до Плевен и да преосмисля решението за nonSmart

    Ако го няма, ще взема освен сонито дето съм го набелязал, че се изнервям от много четене и чудене. Аз кола си купих за 4-5 дни... не видя му се и телевизора

  14.  
     
  15. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #27

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    В Метро София 1 на Цариградско шосе има 43W808C на цени 839 лв. и 978 лв. (мисля, че така бяха цените). Разликата в цените идва от доставчиците.

  16. Novice
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    9
    #28

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    В Метро София 1 на Цариградско шосе има 43W808C на цени 839 лв. и 978 лв. (мисля, че така бяха цените). Разликата в цените идва от доставчиците.
    До София нямаше как да отида. Звъннах в Плевенското Метро и казаха, че цената е 11хх (не помня точно). Така че отидох в техномаркет и взех сонито, което си бях харесал. Всъщност телевизора много ми хареса и на картина, и на дизайн. Повече от конкурентите в същия ценови клас. Което обаче не попречи да гризна дървото .

    Днес си взех Cl модул от кабелната, обаче телевизора не го отразява. Изобщо не разбира, че има поставен модул. Модула го пробвах на друго сони у комшиите и си работи. Моя не разпознава и техния. Двата модула са различни модели, така че явно моя телевизор е дефектен.
    И сега почва ходенето по мъките - напред-назад... ремонти... кеф!

  17. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #29

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Аз следя редовното темата на Сони и засега не съм прочел, някой да се е оплакал, че не му работи модула. Това може да е частен случай и се случва да има дефектни телевизори. Дали ще е при Сони или някой друг производител не е от голямо значение. Целият дискомфорт е за теб. Неприятна работа, но ти пожелавам успех и дано да го оправят бързо. Телевизора е хубав и със страхотна картина.

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #30

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Цитат Първоначално публикувано от ikovachev Виж публикацията
    До София нямаше как да отида. Звъннах в Плевенското Метро и казаха, че цената е 11хх (не помня точно). Така че отидох в техномаркет и взех сонито, което си бях харесал. Всъщност телевизора много ми хареса и на картина, и на дизайн. Повече от конкурентите в същия ценови клас. Което обаче не попречи да гризна дървото .

    Днес си взех Cl модул от кабелната, обаче телевизора не го отразява. Изобщо не разбира, че има поставен модул. Модула го пробвах на друго сони у комшиите и си работи. Моя не разпознава и техния. Двата модула са различни модели, така че явно моя телевизор е дефектен.
    И сега почва ходенето по мъките - напред-назад... ремонти... кеф!
    Потърси в темата за „сони“имаше някаква игра с тези модули или пусни тема там не работеше с някои модели май.Четох нещо но не си спомням точно.Успех.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  3. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  4. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 17:34
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе