Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 38 от общо 38
Like Tree2Одобрявам

Избор на ТВ 40" - 42"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #31

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Моя определено не се разбираше с модула на Смит и трудно отваряше канали, понякога се налагаше да го вадя , за да зацепи .Добре, че имах друг на Неотион - няма проблеми за сега с него . Може би да не се разбират с по-стари или с по-стари версии на фирмуера в СА...

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    9
    #32

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Отидох одеве до Плевен. Взех си К модула (който пробвах у съседа и работи). Скъса ми нервите там един - взе модула и го пуска на произволни телевизори. Те веднага отчитат, че има поставен модул, след което излизаше някаква грешка (+17 ... и нещо си там пише). И ми обясняват, че щом всички дават грешка, проблема е в модула. Ей, не можах да им обясня, че моя НЕ ВИЖДА дори че има модул. Ама като не съм 100% сигурен...и викам ще си го върна да пробвам пак. Сега взех трети модул от един познат и пак не го вижда - явно слота е нещо дефектен (или дънната платка). Утре ще събера 3-4 К модула и пак ще ида в Плевен и усещам, че няма да мога да съм любезен колкото днес ...

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,408
    #33

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Два съвета
    - върни модула в кабелната и поискай да ти го сменят с друга бройка.
    - направи ъпдейт на телевизора
    Sony Support

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    9
    #34

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Два съвета
    - върни модула в кабелната и поискай да ти го сменят с друга бройка.
    - направи ъпдейт на телевизора
    Sony Support
    Аз съм с последния фърмуер, който е на сайта. Това беше едно от първите неща, които видях днес. Както писах по-горе тествах с два други, гарантирано работещи модула (различни от моя модел) - телевизора не отчита, че има включено устройство в слота. Иначе хората ще ми го сменят - това няма да е проблем.
    Всъщност има ли проблем с гаранцията ако му флашна профилактично същия софтуер колкото за опита?

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,408
    #35

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Утре го опаковай както е бил и го върни в магазина. Вероятно има дефект в Мейн борда.
    Не си прави експерименти повече.

  7. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #36

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    А сигурен ли че поставяш правилно модула в телевизора?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    9
    #37

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Днес упорито се върнах в Техномаркет, въоръжен с 5 броя Ка модули. Влязох в офиса извадих тестето от джоба и те само казаха "Сменяйте го"
    Само дето нямаха бройки и се наложи да взема мострата, която може би е поработила 5 месеца в магазина (на кашона пише 2016/03), но нали пак си има две години гаранция... Най-важното е, че разпознава всички карти и сега мога да си ползвам Ка модула.
    Версията на софтуера е 8.510, малко по-стара от актуалната 8.513. Нали не отпада гаранцията при пускане на официални ъпдейти?

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,408
    #38

    Отговор: Избор на ТВ 40" - 42"

    Мострата определено не е работила 5 месеца - при нас модела се появи в началото на Май. На кашона пише датата на производство.
    Гаранцията не отпада при официални софтуерни ъпдейти.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  3. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  4. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 17:34
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе