Резултати от 1 до 6 от общо 6

Доволни ли сте от кс7002?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #1

    Доволни ли сте от кс7002?

    Имам телевизора от около 2 седмици и малко съм разочарован.Директно го сравнявам със ц6000 и втория има по реални цветове.Снощи на новините на бтв водещата беше със червена рокля и направо ми изкара очите.Определено е по ярък и съм го нагласил по тези настройки https://www.youtube.com/watch?v=KfTSoEa6MC8 .Настроил съм ц6000 по тези настройки Samsung C6000 (C6300) - FlatpanelsHD .За сега съм забелязал че кс се справя по добре със сд програмите.Дразни ме и че магазина е много беден.Определено имах по голямо очакване от картината и кс има повече бели петна вечер.Не ми допада че като си включа усилвателя и преминава на неговия хдми вход.При бързи сцени се справя добре но не съм сигурен дали е със 100 херцов панел или просто съм очаквал доста по плавна картина която ми се струва че тук я няма.Вие доволни ли сте от покупката си?Не знам как са другите марки във този ценови клас но аз очаквах повече

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #2

    Отговор: Доволни ли сте от кс7002?

    пробвай с тези настройки
    Samsung KS8000 LED TV Calibration Settings
    Не ми допада че като си включа усилвателя и преминава на неговия хдми вход.
    Изключи Anynet+ в менюто
    CEC (Consumer Electronics Control) over HDMI - eLinux.org

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #3

    Отговор: Доволни ли сте от кс7002?

    Благодаря! Определено картината е по приятна така.Мислех че всичко като е по тъмно по малко ще си личи неравномерната подсветка но отново се забелязва най вече долу в средата а в горната част е ок.Ще погледам няколко дена така но определено по ми допада Не ми е ясно защо в повечето страници показват другите настройки .
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от sasho1bs; 18-08-16 в 22:14.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #4

    Отговор: Доволни ли сте от кс7002?

    Вашето черно по добро ли е от моето?Като има нещо по средата пак ли свети горе и долу екрана?Не ми изглеждат на мен ок нещата с тази подсветка Ще е интересно да видим и другите марки как се справят
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от sasho1bs; 21-08-16 в 23:43.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #5

    Отговор: Доволни ли сте от кс7002?

    Подсветката определено не е добра, но вече е късно да го връщаш. Но дори и да го беше заменил, вероятността да попаднеш на подобна или дори по-лоша е много голяма. Просто в днешно нещата с подсветката са трагедия и всичко е до късмет. След около месец няма да ти прави впечатление.

    Сложи някакъв източник на слабс светлина в стаята - хем ще "елиминира" проблема с подсветката, хем ще си щадиш зрението.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #6

    Отговор: Доволни ли сте от кс7002?

    То няма и как да е друго , след като се слага по една лентичка от долу - тия пак са сравнително добре , ама я виж същата "концепция" при IPS панелите каква трагедия е ...

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Доволни ли сте от неинверторните си климатици?
    От babati във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 64
    Последно: 29-04-13, 21:50
  2. Отговори: 36
    Последно: 12-09-11, 00:37
  3. Доволни ли сте от Repotec RP-WR1441A
    От badboy във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 21-10-08, 13:49
  4. От кои производители на фреони сте доволни?
    От Markony във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 9
    Последно: 31-07-08, 08:00
  5. Отговори: 72
    Последно: 20-01-06, 14:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе