Страница 17 от 96 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 1429
Like Tree230Одобрявам

Приложения за Android TV (инфо в първи пост)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    434
    #241

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    При мен не беше така, а и доскоро не работеше.
    Сега го инсталирах отново Елементум пуснах филм 19гб без да ме пита искам ли да го запазвам или не в папка и си върви филма без проблеми.
    И преди при 0гб свободна вътр.памет филми 6-9гб 1080р си вървяха.Гледай филми щом работи.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,401
    #242

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    И podredko го казва това https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...tml#post891285

    Забравил си или по отскоро си го инсталирал.

    Хубавото е че е оправено.
    podredko одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #243

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Аз лично предпочитам Quasar. Elementum ми крашваше много в CEMC и го зарязах, после пък CEMC се бъгна и в Гугъл плей излиза вече като несъвместимо приложение за АндроидТВ.
    В момента продължавам да ползвам Quasar като добавка, но в SPMC, заради многоканалното аудио, което пък е ограничено в KODI. Видеофайловете първо ги свалям и после гледам.
    За съжаление не можах да инсталирам в SPMC от хранилището на Мартин добавките за бг субтитри, тегля ги ръчно и ги слагам в една обща папка на NAS.
    Има добавка и за субтитри от Addic7ed, която в повечето случаи не върши работа.
    sony 1 одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,401
    #244

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    При мен Addic7ed дойде с още една BrokenSubs тя въобще не работи, дава грешка.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    54
    #245

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Инсталирайте си KODI с добавката Elementum по указания тук начин: https://kodibg.org/forum/thread-532.html и друго не ви трябва за телевизора. Ще забравите да си използвате компютрите Има включително и Zamunda/Zelka.

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,401
    #246

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Всичко е инсталирано даже и добавка с 4к филми, но понякога е невъзможно да се гледа или не работят или буферират, затова не може да се изключат и останалите варианти, трябва да се комбинират начините за да се гледа винаги каквото и когато поискаш.
    sapiora одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #247
    Цитат Първоначално публикувано от sapiora Виж публикацията
    Инсталирайте си KODI с добавката Elementum по указания тук начин: https://kodibg.org/forum/thread-532.html и друго не ви трябва за телевизора. Ще забравите да си използвате компютрите Има включително и Zamunda/Zelka.
    Колега при теб работи ли zamunda? Защото при мен ми показва само от zelka.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    54
    #248

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Само zelka е, но те са едно и също.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    319
    #249

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Кажете ми някое приложение което замества "GUIDE" оригиналното приложение за организиране на цифровите програми. Че оригиналното никак не ми харесва.

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    250
    #250

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Приложението на булсата оптимизирано ли е за андроид ТВ?

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    912
    #251

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Да, работи добре. Качеството не е топ, но бива.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    312
    #252

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от sapiora Виж публикацията
    Инсталирайте си KODI с добавката Elementum по указания тук начин: https://kodibg.org/forum/thread-532.html и друго не ви трябва за телевизора. Ще забравите да си използвате компютрите Има включително и Zamunda/Zelka.
    благодаря за линка! инсталирах по указания начин, филмите от замунда тръгват, но не успявам да подкарам субтитри - как да реша проблема? ако сложа отметка в настройките на замунда за бг аудио, изчезват от списъка всички недублирани заглавия.
    от арена ми дава грешка при възпроизвеждане, но може да е било моментно.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    912
    #253

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Инсталирай си добавка за субтитри и ги тегли. От 'заводските' в смисъл тези от репото на коди open subtittles и bsplayer работят. Бсплеъра, пуска съобщение, че не поддържа стрийминг, но пак тегли. За опън субтайтълс, трябва регистрация в сайта и после я пишеш в настройките на приставката. От регионални настройки,задай на какъв език искаш да ти търси субтитри. Има и адон за субсунаксибз, но трябва допълнително да се инсталира българско репо.
    Едит: При мен зелка, арена и замунда, не работят с елементум, иска си куасар. Някаква настройка ли е?

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #254

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Здравейте,
    Имам 50W809C досега винаги след ресет на ТВ съм инсталирал от маркета през браузера на ПС то ES File Explorer/Manager PRO, тъй като го имам купен, днес обаче греда голяма, Маркета казва че приложението не е съвместимо с телевизора. В същото време версията с реклами на ES File Explorer/Manager е съвместимо и се инсталира без проблем. Въпроса ми е само в моя телевизор ли е проблема или е повсеместно, някой забелязал ли е нещо подобно?

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    312
    #255

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Инсталирай си добавка за субтитри и ги тегли. От 'заводските' в смисъл тези от репото на коди open subtittles и bsplayer работят. Бсплеъра, пуска съобщение, че не поддържа стрийминг, но пак тегли. За опън субтайтълс, трябва регистрация в сайта и после я пишеш в настройките на приставката. От регионални настройки,задай на какъв език искаш да ти търси субтитри. Има и адон за субсунаксибз, но трябва допълнително да се инсталира българско репо.
    Едит: При мен зелка, арена и замунда, не работят с елементум, иска си куасар. Някаква настройка ли е?
    благодаря много! тръгнаха и субтитри. относно елементум-а - не знам, нямам инсталиран куазар и филмите вървят.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 96 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-11-17, 14:16
  2. Sony Android и Mtel Now приложение
    От kkooccee във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 14-09-17, 18:36
  3. Отговори: 2
    Последно: 11-01-17, 18:22
  4. HiMedia Q5 Quad Core Android TV Box 2GB 4K Video 8GB eMMC Android 4.4
    От Vezirski във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-15, 10:28
  5. Отговори: 0
    Последно: 19-05-11, 10:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе