Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Помощ за избор на 55" телевизор с марка LG или Sony

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    667
    #16

    Отговор: Помощ за избор на 55" телевизор с марка LG или Sony

    Надявам се на бъдеща по-ниска цена затова го включвам, но май май няма да падне толкова.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #17

    Отговор: Помощ за избор на 55" телевизор с марка LG или Sony

    Честно да ти кажа и аз се съмнявам да падне. Аз даже миналия месец като го купувах, имаше саундбар за него и що ми се стори че беше 700лв, 2 седмици по-късно 900

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    124
    #18

    Отговор: Помощ за избор на 55" телевизор с марка LG или Sony

    Цитат Първоначално публикувано от Nikito82 Виж публикацията
    До колкото съм запознат, xf9005 не е среден клас
    И за мене олед е една излъгация с тоя screenburn. Нещо с олед тв се...
    Вярно много яка картина, но ако ти отпечата някое лого, да ти се ненавиди и картината.
    а ми навсякъде в сайтовете го посочват като среден клас
    https://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-size/65-inch
    може би защото имат предвид че sony ZF9 и оледите a1 af8 af9 са високия клас ама те са доста скъпи иначе да може да се приеме че 9005 е висок клас модел както 9500 lg е най-добрия LED tv на LG преди олед серията;
    ама както ти казваш с тия оледи добра картина ама са осрали технологията с тва прогаряне и загуба на цветове на отделни пиксели особено ако гледаш по 5-6 часа на ден нормална телевизия малко обезпокоително даже риска да е минимален все пак може да се случи и не можеш да си гледаш квото искаш не можеш да играеш дълго време игри не можеш да му дадеш максимална яркост от страх да не му стане нещо ; а все пак телевизор се купува веднъж на няколко години има хора дето карат над 10-15 г с един тв не могат да ги сменят през ден нема толко кинти и всеки иска да си вземе нещо качествено дето ше кара възможно най-дълго ;

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #19

    Отговор: Помощ за избор на 55" телевизор с марка LG или Sony

    За мене е безмислено. То на тия все им трепериш за нещо, а на олед рано или късно ще се случи. Нито цената нито нищо е оправдано в тях, поне за мене. Нз кой е най добрия всеки има + и -. Но олед за мене е едно хвърляне не пари и после опищяване на форуми. Аз съм на мнение че тв тряя да е ок мин 5г до 10. Това не е някаква джаджа за 20лв да я сменяш. Както е при. Мене сега съм сложил 55“ като максимум, кво трябва всяка година да купувам. 55" ли?

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    667
    #20

    Отговор: Помощ за избор на 55" телевизор с марка LG или Sony

    Абе OLED-а си е OLED. Днес ги гледах в магазина заедно с другите 9005 и 9500, ами личи си, че е по-добра картината. Просто технологията е недоразвита достатъчно все още, може би след време като се намали драстично шанса за изгаряне ще е най-доброто. И аз имам нагласа да изкара поне 5г. ако може и повече разбира се, все пак наистина не е малка сума, въпреки че някой сигурно ще си кажат - тия все едно ще дават 10000лв. за телевизор та така ги обсъждат ама кой колкото има нали знаете. Иначе и двата модела са си флагмани при 4K LED TV-тата, не са среден клас, но понеже оледите са над тях и затова така се получава.
    Този пост е редактиран от berpan; 24-02-19 в 00:21.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    2
    #21

    Отговор: Помощ за избор на 55" телевизор с марка LG или Sony

    Смело скачай на СОНИ! Най добрите тв са.(поне за мен) От няколко дни гледам XF8305 60 инча. Нямам думи- отличен! Взех го от ozone.bg Цената му е още колкото беше и на черния петък-1800лв точно по бюджета. Ако трябва отрежи секцията както направих.VA матрица на 120 хц без ШИМ.Андоида хич не е бавен.Въпреки че съм с СТБ на Куулбокс картината е отлична на HD канали и добра на СД.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #22

    Отговор: Помощ за избор на 55" телевизор с марка LG или Sony

    Ще ти се отпечата в шестък (в кръга на шегата), ама много ви е страх от това отпечатване. Аз що нямам такова, че и кой гледа една и съща телевизия. Всеки сам си избира какво да вземе, но ме чуди факта че сте готови да дадете 2000 а не ви се дават още 400 и да гледаш картина един път. Искам да споделя че Оледа има програма която си задеиства сама опресняване на пикселите. Досега съм го хващал 2 пъти да го прави за 5 месеца. Лек ден

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Помощ при избор на телевизор над 48"
    От mystikal90 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 26-09-15, 10:31
  2. Отговори: 24
    Последно: 20-09-12, 19:46
  3. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  4. Помощ за избор на LCD телевизор 37"
    От needder във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-10, 22:15
  5. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 12:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе