Страница 14 от 15 ПърваПърва ... 412131415 ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 219
Like Tree89Одобрявам

От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,587
    #196

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Нито боксовите вечери, ни Индикар, ни Суперкарс.......... Изпадняци!
    Този пост е редактиран от brotzki; 05-04-23 в 13:05.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #197

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Гледам на LG-то са се "самодобавили" на последните позиции Diema HD, Kinonova HD, Diema Family HD, но все още няма Nova HD, което ми е странно. За кабелна на NET1 става въпрос...

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #198

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Каква е тази простотия, която се появи на някой канали? Има я на ... примерно на кинонова, на ЕОН приложението, на кабеларката на кинонова я няма.

  5. Junior Member Аватара на vasettoo
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    Видин
    Мнения
    123
    #199

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Каква е тази простотия, която се появи на някой канали? Има я на ... примерно на кинонова, на ЕОН приложението, на кабеларката на кинонова я няма.
    Воден знак на канали, собственост на Виваком, с цел да не се пиратстват/рестриймват.

    Изпратено от моят motorola edge 30 с помощта на Tapatalk
    Gena_bs одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #200

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Малоумници, още едно лого
    Благодаря за отговора.
    berpan одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #201

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Значи хората с OLED телевизори да стоят далеч от Виваком :D

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #202

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Е то лога винаги има, ама си мисля, че не е кой знае колко опасно, щото на рекламите някога ги махат, после сменяш канал ... не е болка за умиране. Само веднъж се позамислих, бяха пуснали по нова година ХБО без пари от Виваком. До тук добре, ама имаше и библиотека с филми и сериали и те с логото на ХБО. Та филмите как да е, ама си бях харесал някой друг сериал и там става страшно, като изгледаш 5-6 серии

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #203

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Та филмите как да е, ама си бях харесал някой друг сериал и там става страшно, като изгледаш 5-6 серии
    Чак пък толкова... те ако прегаряха от 5-6 серии тия телевизори нямаше да се продават изобщо.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,253
    #204

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    А, рекламата и комшиите правят чудеса!
    Когато има кой да им се връзва, разбира се.
    Като ти ревне жената, че Пешеви си купили супер-дупер нещо, пък вие изоставате от trend-а, въобще няма да се гледа колко лога има отпечатани на дисплея.

  12. Member Аватара на Legal76
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    150
    #205

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Имате ли проблеми с 4к излъчването?
    При мен на практика, не може да се гледа.
    Силно пикселизирано е.

    Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от Legal76; 10-05-23 в 20:45.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,587
    #206

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    От 1 юли А1 вдига цените на MAX Sport Plus, DIEMA XTRA, HBO и HBO&Cinemax с 1 лв.

    Ново поскъпване на телевизионните пакети се задава от 1 юли. А1 съобщи днес, че от тази дата месечната абонаментна такса на всеки един от допълнителните ТВ пакети MAX Sport Plus, DIEMA XTRA, HBO и HBO&Cinemax, се увеличава с по един лев на месец с ДДС. С левче се увеличава и месечната абонаментна такса на основната тв услуга, която включва някой от тези пакети.
    Във връзка с увеличението всеки клиент може да се откаже от съответната услуга, естествено - с едномесечно предизвестие. Тази възможност съществува само един месец след получаване на уведомлението.
    Това е поредно поскъпване на телевизионните услуги у нас.



    https://www.segabg.com/category-medi...na-tv-paketite

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    591
    #207

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Абсолютни жалкари. Но ние сме си за ебанъ, задето седим и си траем! Не ми се занимава с други, по простата причина, че не искам да ми се дупчи по стените, но съвсем сериозно се замислям да ги разкарам вече (или да оставя само нет-а към тях). Ако имаше coolbox при мен, одавна да съм ги махнал. В този ред на мисли, ако някой има алтернативи (дори и пиратски), бих бил благодарен. Държа на всичките пакети - MAX Sport Plus, DIEMA XTRA, HBO и Cinemax.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #208

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    То има ли изобщо доставчик, който да предлага качествена IPTV с канали на бг, която да не замръзва при по-голямо натоварване? Ако има, мятайте и към мен. Благодаря предварително
    Gena_bs одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,253
    #209

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    И към мен.
    Благодаря!

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #210

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    То има ли изобщо доставчик, който да предлага качествена IPTV с канали на бг, която да не замръзва при по-голямо натоварване? Ако има, мятайте и към мен. Благодаря предварително
    У дома има телевизия от три различни лицензирани оператора, Булсат, А1, ТиВи.БГ и един „алтернативен“.... ТиВи.БГ са, без абсолютно никаква конкуренция. Десети месец ги гледам, досега не е имало нито едно прекъсване, а каналите са с качеството което ги разпространява Бикс, без компресия. Нямат ХБО.
    gurcayy и CubanLinx харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 15 ПърваПърва ... 412131415 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-21, 08:43
  2. Отговори: 0
    Последно: 03-12-20, 18:50
  3. Samsung ue-32j4500aw-не намира всички канали
    От ssamm22 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 10-04-17, 16:12
  4. Октомври 2010
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 15-10-10, 11:42
  5. Честита Нова Година на всички...
    От hihimor във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 17
    Последно: 02-01-09, 17:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе