Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем с ISDN модем !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. nas
    nas е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    6
    #1

    Проблем с ISDN модем !

    Здравейте!

    Имам проблем с ISDN модем 3com. Моделът е 3С891А.

    Проблемът е следния:

    Не мога да го инициализирам като такъв, софтуера просто не го открива. Преди когато ISDN линията е включена си свети нормално индикация, че има връзка. Сега такава индикация липсва, а и конфигурирането през браузъра (тези, които са се занимавали с такива модеми знаят как става) просто стана невъзможно. Казаха ми да го ресетна до заводски параметри има си ресет бутонче отзад. Не помогна ефекта е същият връзка по наетата линия не може да се осъществи. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да помогне.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Проблем с ISDN модем !

    Switch to DSL, ISDN e mnogo stara i bavna tehnologiya (ni6to 4e BTK ya predlaga6e aktivno v poslednite 2-3 god) ili Cable/Lan Internet

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    Проблем с ISDN модем !

    Да не ти е изгорял модема !

    И на мене ми се е случвало същото преди като има ISDN и се оказа, че от грамотивична буря и го е изтряскало!

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #4

    Проблем с ISDN модем !

    и аз мисля че е HW проблем а не SW... след като и индикация за линията няма.

  6. nas
    nas е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    6
    #5

    Проблем с ISDN модем !

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Здравейте!

    Имам проблем с ISDN модем 3com. Моделът е 3С891А.

    Проблемът е следния:

    Не мога да го инициализирам като такъв, софтуера просто не го открива. Преди когато ISDN линията е включена си свети нормално индикация, че има връзка. Сега такава индикация липсва, а и конфигурирането през браузъра (тези, които са се занимавали с такива модеми знаят как става) просто стана невъзможно. Казаха ми да го ресетна до заводски параметри има си ресет бутонче отзад. Не помогна ефекта е същият връзка по наетата линия не може да се осъществи. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да помогне.





    <div align="right">Originally posted by nas*-*20/10/2004*:* 10:32:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    [Yes!]Оказа се, че повредата не е в нашия "телевизор", а въз основа на местното БТК осигуряващо ни наетата линия. Какво да се прави иди си троши главата за нищо, но поне се запознах подробно със всички предимства и недостатъци на този модем. Благодаря все пак за съветите.........


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с WinXP SP2 и модем
    От badboy във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 27-05-04, 00:37
  2. Външен модем и ХР проблем
    От momchilcha във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 05-01-03, 21:22
  3. ISDN - DSL ?
    От Yozo във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 25-04-02, 09:35
  4. Провинциален проблем с модем
    От Stan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 14-03-02, 13:23
  5. Проблем с USB модем
    От Alex52 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-01, 13:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе