Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпрос за интернет на булсатком

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    29
    #1

    Въпрос за интернет на булсатком

    Здравейте, поради ред причини трябва да мина на интернет на булсатком, няма друг вариант. Интернета няма да е оптичен, а чрез приемника в прикачения файл. Та въпроса ми надежден ли е този вариант, казаха ми, че връзката е стабилна 25мбит/с? Някой ползвал ли е същия Интернет да даде малко информация за самия приемник и стабилна ли е връзката.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #2

    Отговор: Въпрос за интернет на булсатком

    Тази импресионистична фотография и специалист трудно би си ориентирал какво е ?!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    29
    #3

    Отговор: Въпрос за интернет на булсатком

    Интернет приемник на булсатком. Служителката в офиса ми обясни, че е интернет радио приемник и снимката е от сградата в която живея и интернета го ползва моя съседка, но тя е възрастна жена и не е запозната много добре защото интернета го ползват внуците когато идват, но много рядко.

  5. Member Аватара на dzver
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    194
    #4

    Отговор: Въпрос за интернет на булсатком

    "Тази импресионистична фотография и специалист трудно би си ориентирал какво е ?!"

    Без да съм голям специалист - това е Ubiquiti NanoStation (имам подобно) Дали м2, м5 или нещо друго ... И е монтирано отвън на някаква планка и явно прави връзка с друго подобно устройство или някакъв ап с антена, което в идеалния случай трябва да има пряка видимост към това, без дървета и т.н. (ако имаш бинокъл ... )
    Това, което можеш да направиш е да помолиш съседката да ти даде достъп до уайфито ако има или занеси лаптоп на място и ръгни кабела и пусни един спийдтест до няколко български и чужди сървъри ако може и по различен час на деня и атмосферни условия.
    Може да пуснеш и един пинг до гейтуея да видиш дали губи пакети.
    Имай впредвид, че ще делите скоростта и сигурно ще сложат някъде някакъв ментовиден суич на тплинк (или директно от втория порт на устройството).
    Ако ще го вързват директно към някакъв скъп рутер или компютър помисли и за утп гръмозащита, че като гледам са спестили гръмозащитата и заземяването или не се вижда (най-добре го включи към някой евтин рутер и ползвай с уайфи).
    Този пост е редактиран от dzver; 23-11-19 в 19:10.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  2. Булсатком - некоректен доставчик на интернет!
    От prince във форум Черен списък
    Отговори: 3
    Последно: 27-09-12, 17:21
  3. Интернет въпрос
    От veni във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 03-08-12, 14:33
  4. Проблеми с интернет от Булсатком
    От procar във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 14
    Последно: 06-01-12, 21:52
  5. Отговори: 10
    Последно: 02-12-11, 09:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе