Резултати от 1 до 15 от общо 15

Проблеми с интернет от Булсатком

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #1

    Проблеми с интернет от Булсатком

    Здравейте,5 год.ползвах интернет от Люлин-нет,става въпрос за София,жк.Люлин и никакви проблеми,но Булсатком купи Люлин нет и почнаха проблемите,нета след 17 ч.е все едно преди 15 год.дето се свързвахме през телефоните,не си вдигат телефоните и така нататък,само не разбрах как може да купиш нещо което работи отлично и да го съсипеш,етова не го разбирам,май трябва да ги сменям.
    Не знам как е на други места но в Люлин доста хора се оплакват,да го имат в предвид бъдещи ползватели от този квартал.
    Чудя се дали мога да подам жалба в КЗП,че нета е далеч под скороста за която плащам.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:Проблеми с интернет от Булсатком

    И какво очакваш, да дойдат от КЗП и да ти го оправят ли?!
    "Проблема" 5 часа го има почти при всички доставчици, и тои е че в 5 часа е пика(хората излизат от работа и сядат на компютрите).
    Най-вероятно, просто стария доставчик е имал по-малко клиенти, а сега булсата са накачили много нови...
    А за КЗП ти казах още горе, безмислено е. По-добре си смени доставчика, но преди това се убеди, че новия го няма проблема с 5 часа...

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Re:Проблеми с интернет от Булсатком

    Не се притеснявай, в Младост стана същото с нета от Коел нет, след като ги купиха от Булсатком. Дропи по 20 пъти на ден!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #4

    Re:Проблеми с интернет от Булсатком

    По скоро стария доставчик имаше повече от колкото сега Булсата,говорих днес с познати и всички са се отказали от Булсат,заради тези проблеми.
    Питах за КЗП евентуално ако искаш да си прекратих договора(нали винаги има договор за поне 1 г.) дали може да стане без неустойки.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:Проблеми с интернет от Булсатком

    ти тях не можеш да питаш, защото те не знаят какво пише в договора ти

    прочети си го сам и виж дали не са в някакво неизпълнение, чак тогава търси начини да се откопчваш. моята прогноза е, че няма да можеш да се откачиш безнаказано, защото тези договори винаги са писани 1) от юристи, 2) с помощта на търговци, 3) в защита на интересите на фирмата

    примерно: формулировката "до скорост Х " ги освобождава от всякакви задължения за скорост, часови пояс и т.н.

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #6

    Re:Проблеми с интернет от Булсатком

    Ти не си ли отдавна станал с безсрочен договор?
    Отсвирвай ги веднага!

  8.  
     
  9. SAGE
    Guest
    #7

    Re:Проблеми с интернет от Булсатком

    При мен много лесно бе прекратяването на отношенията с БУЛСАТКОМ. Просто при последното плащане им заявих, че не желая да съм им клиент повече, те си написаха нещо в програмата на компютъра и така всичко приключи, а след месец сам си резнах кабела от балкона, защото техниците им идваха без да се обадят предния ден и естествено, че вкъщи нямаше кой да ги посрещне.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    74
    #8

    Re:Проблеми с интернет от Булсатком

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Не се притеснявай, в Младост стана същото с нета от Коел нет, след като ги купиха от Булсатком. Дропи по 20 пъти на ден!
    И аз съм в Младост към Коел, но не съм забелязал разлика в качеството. Дори напротив - от няколко месеца насам ми се вдигна скоростта при сваляне на торенти на 5,5 МБ/с, а и вкараха нови промоции. Последният път си платих за 3 месеца напред, а получих 5. Така със сравнително краткосрочно обвързване цената излиза 10 лв. месечно. Преди имаше само варианта да платиш 5, а да получиш 6.

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    Re:Проблеми с интернет от Булсатком

    Цитат Първоначално публикувано от dmitankin
    И аз съм в Младост към Коел, но не съм забелязал разлика в качеството. Дори напротив - от няколко месеца насам ми се вдигна скоростта при сваляне на торенти на 5,5 МБ/с, а и вкараха нови промоции. Последният път си платих за 3 месеца напред, а получих 5. Така със сравнително краткосрочно обвързване цената излиза 10 лв. месечно. Преди имаше само варианта да платиш 5, а да получиш 6.
    Това с промоциите е така. Може да е било и нещо местно, защото след обаждане от понеделник нещата като че ли се стабилизираха. Аз не се съмнявам в специалистите на Коел, повечето ги познавам лично.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #10

    Re:Проблеми с интернет от Булсатком

    Коел са добър доставчик от 5 г. съм им абонат и са перфектни и не съм забелязал разлика от както са към булсатком.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #11

    Re:Проблеми с интернет от Булсатком

    След 9 дена чакане от страна на Булсатком да каже кога ще се отстранят проблемите с нета в район Люлин модератора на техния форум налага яка цензура,не може да се говори лошо за тях и ми изтри поне 3 мнения,тук ще сложа отговора "Допълнение: Бъдете сигурни, че действията по изтриване на нечие изказване или банването на даден потребител, отнемат по-малко време, отколкото писането на въпросното мнение или регистрирането на потребителя. Пък ако имате много време за губене, занимавайте се с глупости. Това си е ваше решение." значи въпросите за това кога ще си оправят проблемите е занимаване с глупости и загуба на време,тия вече не стъпват по земята.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #12

    Re:Проблеми с интернет от Булсатком

    Колкото им е хубава и безпроблемна телевизията на Булсат, толкова е зле положението с интернета, който предлагат. Няма ли бърз достъп до съпорта - бягайте надалеч!!!
    Преди месец бях пред дилема за нов интернет доставчик - огромни благодарности на некадърниците от Булсат и безумния начин за връзка с поддръжката им, поради които за щастие въобще не стигнах до договор за тази измислена услуга.

  16. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #13

    Re:Проблеми с интернет от Булсатком

    Предполагам че и Булсат купуват ланки като Близу , съкращават поддръжката и налагат някакви техни измислени правила и начини за реагиране и отстраняване на повреди през национален телефон от което пати крайния потребител .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #14

    Re:Проблеми с интернет от Булсатком

    Сега аз съм пред дилема към кой доставчик да се носача,НЕТ1 няма в люлин,приемам всякакви предложения,може и пакет ТВ+интернет,в момента телевизията ми е от Близуу но много замазва и прекъсва.

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #15

    Re:Проблеми с интернет от Булсатком

    Как се реши проблема при мен.
    Нета продължи да си накъсва и започна да става наистина досадно. Обадих се отново на поддръжката в Коелнет. Попитаха ме за рутера и обясниха, че наистина с някои рутери имат проблеми. Предложиха ми да го сменят с техен, безплатно. Съгласих се, дойдоха момчетата, смениха го, настроиха го и вече повече от 24ч нямам проблеми. На това му казвам коректност и отношение към клиента! Евала!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  2. Булсатком - некоректен доставчик на интернет!
    От prince във форум Черен списък
    Отговори: 3
    Последно: 27-09-12, 17:21
  3. Отговори: 10
    Последно: 02-12-11, 09:54
  4. Булсатком!?!?! Да или не?
    От stenly във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 124
    Последно: 24-08-09, 11:11
  5. Отговори: 1
    Последно: 05-08-04, 14:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе