Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 48 от общо 48

Дайте мнение за едни колони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    125
    #46

    Re: Дайте мнение за едни колони

    ES 90 ми бяха първите фаворити,целия комплект,писах за тях в още две теми тук,но от прочетените мнения във този и чуждите форуми се разубедих.What Hifi незнам защо,но ги подминава,иначе разбира се че ще се чуят и те наживо във Фактор.Видях ги на снимка в един хол и седят доста грубо и са огромни.
    Този ресийвър на Хармон само процесора му е предимство,но скоро ще обиколя магазините и ще падне слушане голямо,просто искам да посъкратя списъка и избора.
    Най-важното,което искам е на средните и ниските децибели системата да свири топло,меко и качествено,силно ще се слуша само по време на пиянските сесии,а тогава никой нищо нечува

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    15
    #47

    Re: Дайте мнение за едни колони

    veszxr, RS6 бяха 2000 лв., а Focal 716V - 1800 лв. Ако ти идват извън предвидения бюджет, тогава евентуално виж Avant 906i за 1200 или B&W 684 за 1620 лв. Това са единствените прилични колони в този клас конкуриращи Ikon 6. JBL ES не ми допаднаха – много дискотечно ми звучаха, средата им някак липсваше, а високите им нямаха нежност и финес като при Ikon 6 или MA RS6. Ако ще ходиш във Фактор, вместоJBL чуй Infinity Beta 50 - в много отношения е класи над ES серията, но има и какво да се желае.

    Понеже си се ориентирал към Ямаха 863, бих искал да спомена Denon 1909 за 1200 лв. и 2309 за 1600 лв. като добра алтернатива – аз си взех 1909 и не съжалявам. Въпреки това ямахта не е зле, особено за кино. Най-добре е да се чуе на живо и да прецениш сам.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    223
    #48

    Re: Дайте мнение за едни колони

    Абе тия Бета 50, още ли се продават? Уж ги спряха от производство.
    Откакто започнах да слушам на слушалки, нещо загубих интерес към колоните. Та в тоя ред на мисли се чудя дали да не си продам бетите. Но не ми обръщайте внимание - сигурно ще ми мине...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Мнение за колони Tunder
    От AccurseD във форум Тонколони
    Отговори: 10
    Последно: 28-12-12, 21:08
  2. дайте мнение за LG K-12AH BIO
    От mmalkovski във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 13
    Последно: 15-10-12, 23:09
  3. Дайте мнение
    От txtotko във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-11-11, 19:11
  4. Мнение за колони и ресивър
    От Thermalright във форум Аудиотехника
    Отговори: 6
    Последно: 11-06-11, 20:15
  5. Дайте мнение за Canon A-430
    От HD във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 31-08-06, 09:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе