Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 39 от общо 39
Like Tree1Одобрявам

Въпрос относно изолация.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #31

    Re:Въпрос относно изолация.

    Сашо, до къде я докара с ремонта.Давай информация.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #32

    Re:Въпрос относно изолация.

    ...Според логиката,Сашо отдавна е завършил ремонтите!...Е,Сашо има ли нещо-влага,мухъл,конденз!?......Сподели,какво точно и как изолира!?......

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #33

    Re:Въпрос относно изолация.

    Нито влага, нито мухъл, нито конденз има...Сложих 5 см изолация на таваните, шпакловка и боядисване...И след това нови мебели в спалнята и за малкия. Само ще отбележа, че в тези жеги само едната машина работеше,като беше настроена на 26°С и в целия апартамент температурата беше точно толкова. Преди се налагаше да пускам и другата машина. Но все пак, зимата ще си каже най-добре.

  5. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #34

    Отговор: Въпрос относно изолация.

    xps или еps лепи на таваните? И още,на вътрешните стени имаш ли изолация?...А външна?.....А малкия е сладур....Да е жив и здрав!.......

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    22
    #35

    Отговор: Въпрос относно изолация.

    Здравейте, имам въпрос относно изолация на тавана в къща. Мисля да сложа нещо върху самата плоча от към таванското помещение ( под покривното пространство), което се ползва основно за склад. За сега ще направя изолация над стаите които се отопляват. Бихте ли ми препоръчали с какъв материал е удачно да се изпълни и по какъв начин. Благодаря предварително !

  7. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #36

    Отговор: Въпрос относно изолация.

    В момента се занимавам точно с такава операция в къщи. Спрях се на 5см фибран + 8х90 пластмасови дюбели. Без лепила и прочие екстри.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    22
    #37

    Отговор: Въпрос относно изолация.

    Аз все още не съм решил как да го изпълня, въртят ми се две идеи : едната е по тоиз начин Аустротерм България ЕООД - Изолация на последен подпокривен етаж (Под на таван) ,
    а другата да налепя изолацията (фибран или по плътен стиропор , неопор ) на гребен и отгоре шпакловка и много много да не се стъпва отгоре .

  10. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #38

    Отговор: Въпрос относно изолация.

    Не знам дали тук ще му е местото,ама ме интересува къде в Пловдив мога да намеря латекс на Бенджамин?..Първо се бях насочил към Дулукс,ама нещо много негативни отзиви чета за тази боя напоследък...Даваха ми съвет и за израелски латекс Тамбур,но като никъде не мога да намеря отзиви,как да се реша ,доверявайки се само на моабетите и лакардиите на вносителите!?...Интересувам се и от отличен грунд за гипс картон основа,че и време няма-бояджиите ще влизат четвъртък-петък дето идва!Хайде майнички,давайте информация на бедния емигрант!......

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    62
    #39

    Отговор: Въпрос относно изолация.

    грешка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Пак въпрос за външна изолация
    От kaki във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 15
    Последно: 13-02-10, 11:23
  2. Въпрос относно DC++ ?
    От ipnaid във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 09-09-06, 23:32
  3. Въпрос относно PSU?
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 21-04-05, 18:39
  4. ВЪпрос относно SP 2
    От viper във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 06-07-04, 19:13
  5. Въпрос относно DVD
    От m във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 22-04-04, 14:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе