Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Помощ за избор на цифров фотоапарат...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    202
    #16

    Re: Помощ за избор на цифров фотоапарат...

    Цитат Първоначално публикувано от AMD user
    Често ли срещате продавачи в големите маркети, които да знаят какво продават, какво остава и да са запознати с качествата на изделията. Точно в технополис и техномаркет разбират от фотография толкова, колкото в някое фото от правене на луканка
    Напълно подкрепям написаното от тебе. Относно оптиките на цайс мога само да се засмея, може да са помогнали с нещо на сони при проектирането на обектива на фотото, но надали ще се захванат да произвеждат милиони обективи за сони - просто предоставят лиценз срещу заплащане.

    "Ширпотреба" са всички сапунерки. Никога нямай вяра на продавачите, особенно тези който твърдят "продукта ХХХ е невероятен, от него по-добър няма" .

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    Ако влезеш в някой от фотографските сайтове, където има и статистики на използваните апарати на потребителите, качили снимки - ще забележиш, че отново SONY Cyber Shot са номер едно.
    Точно в тези сайтове се вижда, че Сони съвсем не е върха на сладоледа, но напоследък има няколко свежи модела в високия клас, което се дължи на закупуването на фото подразделението на Коника-Минолта.

    Аз бих избрал някой свеж модел Канон от средния клас (около 500 лв) с пълни ръчни настройки.

    Ако искаш да правиш снимки от типа "Аз и приятелите на море" или "Аз и айфеловата кула" става и Samsung S600, но ако мислиш да си играеш с снимки на тъмно и бързо движещи се обекти например е необходим малко по-добър фотоапарат!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    103
    #17

    Re: Помощ за избор на цифров фотоапарат...

    Цитат Първоначално публикувано от Colonelo


    Аз бих избрал някой свеж модел Канон от средния клас (около 500 лв) с пълни ръчни настройки.

    Ако искаш да правиш снимки от типа "Аз и приятелите на море" или "Аз и айфеловата кула" става и Samsung S600, но ако мислиш да си играеш с снимки на тъмно и бързо движещи се обекти например е необходим малко по-добър фотоапарат!
    Дай някой пример за конкретен модел на Канон , който ти би избрал. Апаратът ще се ползва за любителски снимки , но все пак да е що - годе добър.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    202
    #18

    Re: Помощ за избор на цифров фотоапарат...

    Цитат Първоначално публикувано от catana
    Дай някой пример за конкретен модел на Канон , който ти би избрал. Апаратът ще се ползва за любителски снимки , но все пак да е що - годе добър.
    http://www.dpreview.com/reviews/canona700/ погледни това, но може да е скъпичко заради голямто варио, иначе и това става http://www.dpreview.com/reviews/canona620/ но трябва да потърсиш за добра цена , в датата имаше един Canon S2 IS, който ако е читав е е по добрия избор, цената му беше 450 лв с аксесоарите.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    162
    #19

    Re: Помощ за избор на цифров фотоапарат...

    Може да погледнеш Canon Ixus 50-60. Аз ли4но имам 50 и мисля 4е си струва парите.

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    2
    #20

    Re: Помощ за избор на цифров фотоапарат...

    През Август си купих Sony DSC-W30 от Техномаркет и сега е на сервиз. Прави хубави снимки през деня, но при малка светлина не става. Батерията е супер, държи цяла седмица + 150 снимки (с 512 Mb карта). Друг минус - при движещи се обекти - снимката се размазва. А в сервиза е поради проблем с скрола - сменя си програмите само при леко докосване.

    Извод: Sony фотоапарат не струва. Не си купувайте от тази марка!!!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    39
    #21

    Re: Помощ за избор на цифров фотоапарат...

    Аз препоръчвам или Canon или FujiFilm

    Fuji FinePix S5600 го има един приятел и е невероятен фотоапарат.
    Друг такъв за тази цена няма. В Европа струва под 200евро вече

    http://www.fujifilm.co.uk/digital/ca...x.php?&flash=9

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Търся помощ при избор на цифров фотоапарат
    От valentinbg във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 55
    Последно: 24-05-08, 12:08
  2. Избор на цифров фотоапарат?
    От hinergy във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 30-05-07, 10:54
  3. Избор на цифров фотоапарат...
    От Caesar във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 42
    Последно: 16-07-05, 15:02
  4. Избор на цифров фотоапарат до 300-350лв. Помощ! ;)
    От sorcerer във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 11
    Последно: 25-05-05, 15:01
  5. Избор на цифров фотоапарат
    От Ico. във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 20
    Последно: 25-01-05, 16:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе