Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Избор на Цифров/Огледално-рефлексен фотоапарат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #16

    Re: Избор на Цифров/Огледално-рефлексен фотоапарат

    Цитат Първоначално публикувано от sbalbb
    Много малко неща са сигурни, но тези са:

    Апарат- Канон/Никон
    Телевизор - Сони/Филипс
    и т.н.

    Всичко друго не е съвсем истинско...
    а пък за акъл да даде - stalbb

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #17

    Re: Избор на Цифров/Огледално-рефлексен фотоапарат

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    а пък за акъл да даде - stalbb
    И аз така подразбрах! Ще си го запиша и ще го препоръчвам!

  4. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #18

    Re: Избор на Цифров/Огледално-рефлексен фотоапарат

    @uni
    Цитат Първоначално публикувано от universum
    "Само не Samsung" Tommorow пише, че е доволен ама не знам какви са му изискванията и дали ползва ръчните режими. И все пак това са пари за сносен дслр.
    Не робувам на марки и...предразсъдъци. Щото те и Apple не са "телефонна" марка, но видяхме какво стана....целия свят се е юрнал да ги репликира и имитира...Изискванията ми са полупрофесионални и затова си взех този полупрофесионален апарат. Не смятам, че си заслужава по описаната от дедо-ти-поп схема да субсидирам фотографската промишленост, която продава тела на относително прилична цена и надграждания на космически цени. И аз под влияние на прочетеното във форумите се бях насочил към панасониците като визирания в началото на темата, набелязал си бях 2-3 модела в които не присъстваше pro815. Обаче също така съм достатъчно добре наясно че ревютата в нета в своята голяма част са и платени и нагласени, рекламни трикове и прочие. Затова преди да купя, отидох до магазина със свои SD, CF карти които имам в изобилие и пощтраках агресивно наоколо във всякакви режими. После си ги разгледах на спокойствие на лаптопа. За мое голямо съжаление панасоника отпадна на момента поради наснимания брак независимо от прехваления по форуми оптичен стабилизатор.
    Пример: Бачково. Ресторанта с водопада. Седим си и замезваме. Решавам да щтракна тук там наоколо така от ръка, както си седя:

    с прибран докрай обектив

    5-6 кратен зум

    15-кратен зум

    Моделът Pro815 по нищо не отсъпва на сходните панасоник и сони в ценовия си клас, даже има редица важни предимства и като цяло по-добро снимане. Ръчните режими са пълни. Където и да съм го насочил не ме е предал. Така че, защо да се оплаквам?

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    195
    #19

    Re: Избор на Цифров/Огледално-рефлексен фотоапарат

    А как се представя Самсунг Про 815 на тъмно? Примерно в църква с малки прозорчета и мижав полиелей. Там и най-скъпата сапунерка умира и единственото решение е DSLR с истинска светкавица и светлосилен обектив.

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #20

    Re: Избор на Цифров/Огледално-рефлексен фотоапарат

    Цитат Първоначално публикувано от dedo pop
    А как се представя Самсунг Про 815 на тъмно? Примерно в църква с малки прозорчета и мижав полиелей. Там и най-скъпата сапунерка умира и единственото решение е DSLR с истинска светкавица и светлосилен обектив.
    е ти нищо не каза с истинска светкавица и светлосилен обектив то ако осветиш достатъчно добре мястото и с телефон ще направиш добра снимка.

  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #21

    Re: Избор на Цифров/Огледално-рефлексен фотоапарат

    Цитат Първоначално публикувано от dedo pop
    А как се представя Самсунг Про 815 на тъмно? ....светлосилен обектив.
    Със сигурност f/2.2 ти говори достатъчно. Ако ли не ще ти постна няколко снимки при първа възможност и то...без светкавица. Мразя светкавиците...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    33
    #22

    Re: Избор на Цифров/Огледално-рефлексен фотоапарат


  10. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #23

    Re: Избор на Цифров/Огледално-рефлексен фотоапарат

    постни , че тук го има на промоция 300

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    3
    #24

    Re:Избор на Цифров/Огледално-рефлексен фотоапарат

    Прав е колегата tomorrow, този Самсунг е прекрасен. Изключитерно удобен, не отстъпва на огледалните по възможности и функции, 15 кратното варио не е за пренебрегване. За да покриеш тези възможности с който и да е огледален фотоапарат, ти трябват поне 2000 лв и чанта за да носиш всичко. Обектива е Шнайдер и предизвиква завист с оптичните си възможности. Но най-големия кеф е управлението - бързо, лесно и логически построено. В менюто, почти не се влиза. Имам го от половин година и съм изключително доволон от него.
    Търся светкавица за него SAMSUNG SEF 42A . Ако някой знае нещо по въпроса - нека пише!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Избор на компактен цифров фотоапарат!
    От g_velev във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 7
    Последно: 27-03-12, 15:33
  2. Избор на цифров фотоапарат?
    От hinergy във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 30-05-07, 10:54
  3. Съвет за избор на цифров фотоапарат
    От Audioslave във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 13
    Последно: 15-03-06, 13:51
  4. Избор на цифров фотоапарат...
    От Caesar във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 42
    Последно: 16-07-05, 15:02
  5. Избор на цифров фотоапарат
    От Ico. във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 20
    Последно: 25-01-05, 16:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе