Резултати от 1 до 5 от общо 5

Мнение за видеокамера Панасоник GS 90 !&

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    81
    #1

    Мнение за видеокамера Панасоник GS 90 !&


    Да помоля някой, ако има такава камера да сподели за нея. Аз имам впечатление от сниман материал,,,но 2-3 мин само и от различните сайтове. Мисля да си взема една такава, но се въздържам да видя как ще върви цената, имам си аналогова когато се наложи снимане сега, а и още не съм видял за заместител на батерията която е вкл. в комплекта. В един от техномаркетите отсякоха - нямаме. А такава камера трябва задължително да се вземе с още една батерия, все пак не е икономичните сега камери с флаш памет. Ще съм благодарен ако някой сподели мнение.

    Камерата е: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09036744

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    45
    #2

    Re:Мнение за видеокамера Панасоник GS 90 !&

    Мисля че не си заслужава да се купува камера с касети за 100-200 лв. отгоре ще си вземеш с HDD например http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09036627 (в метро е под 600 лв.).

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    81
    #3

    Re:Мнение за видеокамера Панасоник GS 90 !&

    Аз ако си взимам камера с друго освен mini dv, ще е само с SD, но и за това има време/когато подобрят нещата около тях/. Твърд диск, или мини двд в камера - категорично не.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    45
    #4

    Re:Мнение за видеокамера Панасоник GS 90 !&

    Много ми е интересно защо си на това мнение. За мен HDD-то е по добро защото по-лесно се обработва матеряла и е по-удобно.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    81
    #5

    Re:Мнение за видеокамера Панасоник GS 90 !&

    Да така е, но ако трябва да бъде на такъв носител а не на mini dv /накратко касета/, ще предпочитам да е на флаш памет. Много непретенциозно е, няма въртящи, елементи, опасноста от сътресения и повреждане на диска я няма там, по икономична е многократно, качеството предполагам иначе е същото. Но те сега навлизат и още няма достатъчно мнения за тях или ако има са противоречиви за отделни модели. Докато се появи такава с HD резолюция на флаш и прилична цена мисля да ползвам лентова , чието качество според мен на записа е най-добро. Освен това много мразя камери, без малък окуляр каквито ги правят сега тези с ХД и Флаш дори. Тази за която питам го има, както и оптичен стабилизатор. И т.н... Но всичко е въпрос на предпочитания.
    И друго, запазвайки сниманото на ленти някой ден /предполагам скоро/ когато Блу рея стане на прилични цени / записвачките/ предполагам ще може на един диск да се събере голямо количество сниман м/л без компресиране. Същото мисля да направя и аналоговоте касети които имам.
    Иначе всички камери вършат работа определно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Видеокамера Sony HDR-PJ780 - моля за мнение
    От 1sokol1 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 10-02-14, 15:21
  2. Отговори: 11
    Последно: 12-07-13, 22:39
  3. Мнение за видеокамера PANASONIC HDC-SD40
    От tatoo във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 20
    Последно: 28-01-13, 09:07
  4. Мнение за Панасоник KIT-E9GFEW/LKE-3
    От biro във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 20
    Последно: 25-06-12, 21:40
  5. Мнение за видеокамера JVC GZ-MG21
    От MoPcKu във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 9
    Последно: 26-07-06, 11:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе