Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 59

Хубав евтин фотоапарат?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Хубав евтин фотоапарат?

    Хем хубав, хем евтин ми трябва
    Скапа ми се сапунерката и е време да си купя нова. Пълен лаик съм - дайте предложения? Повече от 200лв +- малко май не ми се дават..

    Да поясня - ръчни настройки... не ползвам... Трябва ми елементарно фотоапаратче, което обаче да прави хубави снимки с настройки по подразбиране...

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Panasonic LS-80 за 159лв. от Техномаркет. Кво му плащаш.

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #3

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    В днешно време като говорим за апарати Разбираме Канон (и Никон)
    По принцип може и панасоник и сони но не са фирми за апарати
    Вземай Канон, слагай на авто и снимай на воля!
    Сама не гледай МЕГАПИКСЕЛите - 5 са напълно достатъчни. Напр 3 МЕГАПИКСЕЛА Канон ще прави по-хубави снимки от напр. 13 МЕГАПИКСЕЛА Самсунг- марка от която няма нищо свясно

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #4

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Канон А580 + Зарядно с батерии (2500mAh) + 1ГБ карта = 240 лева в метро (на промоция е)

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #5

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Ок, но по параметри предложените в сравнение със Samsung S1050 са... далеч назад...
    1/1.8 матрица, 5х, дисплей 3", някакъв вид стабилизация, детектване на лица? Какво против Самсунга, освен предразсъдаци?

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #6

    Re: Хубав евтин фотоапарат?


  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #7

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Я,ама те Самсунг и фотоапарати ли произвеждат бе?
    Canon A 590IS- е фотоапарата за мен
    откъде да поръчаш  http://www.edepot-bg.com/forums/    последно беше 240лева.
    Самсунг са много бавни и снимките са с кофти качество.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #8

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    granity, увеажавам заучените мнения, но не ми помагат особено... Почети за S1050, току виж си разбрал, че в класа, към който се целя и Самсунг правели фотоапарати...
    Канон 590 е 290лв, което е с около 50% повече от сумата, която съм склонен да дам.

  11. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #9

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    granity, увеажавам заучените мнения, но не ми помагат особено... Почети за S1050, току виж си разбрал, че в класа, към който се целя и Самсунг правели фотоапарати...
    Канон 590 е 290лв, което е с около 50% повече от сумата, която съм склонен да дам.
    Крис аз съм ги продавал тези сапунерки и знам коя как работи ,не е нужно да чета за нещо което съм държал в ръцете си и съм се убедил лично в качествата му.препоръчвам ти панасоника пред самсунг -не че и за двата има части ако нещо стане,нов ще ти излезе по евтин от ремонта.На каквото и да се спреш може да провериш за цена на посоченият от мен по горе линк.

  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #10

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Абе не знам ... аз от фотоапарати не разбирам, ама гледам в ТАЗИ страница снимки, правени със Samsung S1050 и не знам какво още му трябва на обикновен потребител, като мен или Крис.
    Като гледам снимките, ако се снимам отблизо, мога спокойно и на кожен лекар да отида с тях.

  13. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #11

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Абе не знам ... аз от фотоапарати не разбирам, ама гледам в ТАЗИ страница снимки, правени със Samsung S1050 и не знам какво още му трябва на обикновен потребител, като мен или Крис.
    Като гледам снимките, ако се снимам отблизо, мога спокойно и на кожен лекар да отида с тях.
    обърни внимание колко изкривени са цветовете,къде е червеното според тебе?

  14.  
     
  15. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #12

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Преди няколко месеца подарих на приатели такова апаратче. Не съм чел ревюта, но снимките изглеждаха задоволително, а в менюто имаше доста "играчки" - засичане на лица, една кофа автоматични режими, оптично стабилизиране. Гледам сега има някаква промоция за покупка през интернет с 10% отстъпка, което го прави 225 лв. с литиева батерия.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #13

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    За няколко от изказалите се по-горе: фирмите дали правят традиционно апарати или не, има значение при моделите над 1000 лева. При буклуците за 200 лева, точно гигантите в електрониката (Сони, Самсунг, ЛГ, Панасоник) е логично да предложат по-добри модели!

    Аз подкрепям предложения по-горе ТЪНЪК Panasonic

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #14

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Цитат Първоначално публикувано от kaki
    В днешно време като говорим за апарати Разбираме Канон (и Никон)
    По принцип може и панасоник и сони но не са фирми за апарати
    Вземай Канон, слагай на авто и снимай на воля!
    Сама не гледай МЕГАПИКСЕЛите - 5 са напълно достатъчни. Напр 3 МЕГАПИКСЕЛА Канон ще прави по-хубави снимки от напр. 13 МЕГАПИКСЕЛА Самсунг- марка от която няма нищо свясно
    Говорим за Никон и Канон само при SLR фотоапаратите. Точно тези две марки при сапунерките не са нищо особено. Като говорим за Панасоник си спомни за марката Лайка, която е доста извества. Само при Панасоник има оптични стабилизатори (не цифрови както при други марки) при всички модели, включително и най-евтините. Виждал съм доста добри Самсунги макар, че и аз тази марка не я уважавам.

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #15

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    granity, увеажавам заучените мнения, но не ми помагат особено... Почети за S1050, току виж си разбрал, че в класа, към който се целя и Самсунг правели фотоапарати...
    Канон 590 е 290лв, което е с около 50% повече от сумата, която съм склонен да дам.
    Не знам защо питаш след като вече си си избрал апарат....
    Аз лично ползвам А700 и съм МНОГО доволен прави си перфектни снимки като за такъв клас апарат. Мой приятел си взе самсунг 10мегапиксела (не помня модела преди година беше 500 кинта в ТМ) и сме снимали като сме ходили заедно насам натам е няма база за сравнение от към шум и цветопредаване НО на него си му харесват снимките харесва му и апарата така че за него си е направил верния избор...
    Тенденция е Самсунг на хартия винаги да предлагат оптимално съотношение цена/качество и понякога да имат сполучливи модели но също така е факт че и често се дънят и имат серии дето за нищо не стават...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Търся евтин фотоапарат за подарък на тъщата
    От desimiteva във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 8
    Последно: 22-08-12, 10:24
  2. Търся си хубав евтин фотоапарат
    От mariq_h_98 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 16
    Последно: 09-08-11, 10:47
  3. Хубав 16Mpx фотоапарат
    От glowndark във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 14
    Последно: 28-06-11, 12:58
  4. Евтин и хубав рутер
    От emos във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 11-08-05, 13:59
  5. Евтин и хубав Router
    От mikk във форум Мрежи
    Отговори: 22
    Последно: 07-03-05, 21:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе