Резултати от 1 до 3 от общо 3

Въпрос за Видеонаблюдение???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    1
    #1

    Въпрос за Видеонаблюдение???

    Има 2 камери,явно старички,от тези дето приличат на система на СОД..Установи се обаче,че компютъра към които са свързани е изключен и то преди месеци..Въпроса ми е възможно ли е да са записвали по някактв начин след като харда не работи и ако е така колко време системата пази записите ?? Извинявам се,ако звучи глупаво,но см некомпетентен,а ми е интересно

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Отговор: Въпрос за Видеонаблюдение???

    Не е възможно, освен ако нямат собствена памет (SD karta) което съм почти 100% сигурен, че нямат, а и да имат там записа е силно ограничен от големината на картата, настройки и т.н. ... а и не се знае от къде са вземали захранване...

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Отговор: Въпрос за Видеонаблюдение???

    Цитат Първоначално публикувано от rinti Виж публикацията
    Има 2 камери,явно старички,от тези дето приличат на система на СОД..Установи се обаче,че компютъра към които са свързани е изключен и то преди месеци..Въпроса ми е възможно ли е да са записвали по някактв начин след като харда не работи и ако е така колко време системата пази записите ?? Извинявам се,ако звучи глупаво,но см некомпетентен,а ми е интересно
    Като казваш старички, значи не са IP. А като не са IP, няма как да записват на собствена памет... Хубаво е все пак да сложиш една снимка да видим за какво става въпрос де...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Видеонаблюдение
    От ops5 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 50
    Последно: 09-09-15, 19:49
  2. ВЪпрос за видеонаблюдение
    От beretta92sd във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 30
    Последно: 28-10-11, 22:35
  3. видеонаблюдение
    От dandani във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 31-10-10, 03:14
  4. идея за видеонаблюдение
    От get във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 17-10-10, 01:21
  5. Стикери СОД(T), видеонаблюдение
    От taralion във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 05-06-10, 18:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе