Страница 24 от 35 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 512

Хладилници,... хладилници до 2008 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    16
    #346

    Re: Хладилници,... хладилници!

    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!НЯКОЙ БИ ЛИ МИ ИЗКАЗАЛ МНЕНИЕ ЗА МАРКАТА ХЛАДИЛНИЦИ BAUMATIC

    МОЯТ СТАРИЯ МРАЗ ИЗГОРЯ И МИСЛЯ ДА ГО ПОДМЕНЯ С LG ИЛИ СЪС SAMSUNG ,НО Ж ЕДИН МАГАЗИН ВИДЯХ ТОЗИ BAUMATIC И МНОГО МИ ХАРЕСА ВЪНШНО,САМО ЗНАМ ЗА ТЯХ ЧЕ СА АНГЛИИСКА МАРКА

    Писането само с главни бъкви във форумите се приема за викане. Ако не си сърдит за нещо на форума, оправи си поста. И не пускай последователни постове, ползвай бутона за редактиране.

  2.  
     
  3. vbh
    vbh е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    6
    #347

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Моля за съвет, ще купувам хладилник с фризер от долу. двупмя се между 3 марки Hotpoint , WhirPOOL 2 омпресора или elektrolux 2 компресора. Хладилниците са с козметични дефекти та за това питам. Като размери наи ми пасва HOTPOIN-та ама де да знам за това питам.

    Благодаря много предварително.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    23
    #348

    Re: Хладилници,... хладилници!

    BAUMATIC до колкото знам отскоро на нашият пазар. но в Англия е утвърдена марка. Имат и шоурум във Варна. Моделите им са класни особено ретро серията наистина си заслужават.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    16
    #349

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Благодаря ти за отговора,аз вече направих своя избор и взех такъв хладилник и сега ще разбера дали са качествени.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #350

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от milen_81
    Публикувано на: Вчера в 14:02Публикувана от: vilii
    Вмъкни Цитат
    BAUMATIC до колкото знам отскоро на нашият пазар. но в Англия е утвърдена марка. Имат и шоурум във Варна. Моделите им са класни особено ретро серията наистина си заслужават.

    Благодаря ти за отговора,аз вече направих своя избор и взех такъв хладилник и сега ще разбера дали са качествени.
    Пуснете някъкво линкче за Варна ако обичате
    И сничица може

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    23
    #351

    Re: Хладилници,... хладилници!


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    16
    #352

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Ето за този модел става дума:http://www.baumatic.co.uk/products/c...ation/BF207BLM

    http://www.baumatic.com/ Ето тук пише адреса във Варна.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    23
    #353

    Re: Хладилници,... хладилници!

    да ,но не е ли малко малък за тези пари -780лв.

  11. TD
    TD е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    6
    #354

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Здравейте. Купихме хладилник Liebherr CT2411 . Умишлено го взехме с такава височина с намерение да поставим върху него микровълновата печка. В инструкцията на хладилника пише обаче изрично “Топлоизлчващи уреди като микровълнови печки и тестери да не се поставят върху хладилника”. Това заради агента ли е (предполагам газът е R600a) или за да не “стопля” и поврежда хладилникът. Моля за ващето мнение (не знам какво да правим).

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    16
    #355

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Виж vilii хладилника изобщо не струва толкова много пари,а само 150лв по-малко.

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #356

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Не знам за микровълнови и тостери дали пречат на хладилника, но като се замисля е логично да му пречат най-малкото, защото те ще го затоплят, а неговата цел е да охлажда и по този начин ще му повишават работата, освен това топлината може да пречи и на газа в хладилника...сега като се замислих допълнително се сетих,че газ+топлина=буум Единствено съм виждал в едни мои приятели да имат дълги години върху хладилника едно малко 14-15 инчово телевизорче, което пак може би пречи, но не съм ги чул да имат оплаквания от него.

  14.  
     
  15. TD
    TD е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    6
    #357

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Благодаря, Stanley!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    98
    #358

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от TD
    Здравейте. Купихме хладилник Liebherr CT2411 . Умишлено го взехме с такава височина с намерение да поставим върху него микровълновата печка. В инструкцията на хладилника пише обаче изрично “Топлоизлчващи уреди като микровълнови печки и тестери да не се поставят върху хладилника”. Това заради агента ли е (предполагам газът е R600a) или за да не “стопля” и поврежда хладилникът. Моля за ващето мнение (не знам какво да правим).
    Сложи върху хладилника някаква топлоизолационна плоскост и си монтирай каквото искаш върху му!!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    23
    #359

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от milen_81
    Виж vilii хладилника изобщо не струва толкова много пари,а само 150лв по-малко.

    Това е цена от януари сега незнам как се продава

  18. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    2
    #360

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Здравейте,
    удари и моя час да потърся хладилник, но се сблъсках с нещо, което ме изуми.
    След не много дълго и изморително обикаляне из големите търговски магазини за техника (от които съвсем леко ми се повръща, но до сега не съм чул за специализиран магазин,да кажем, за бяла техника), успяхме да си харесаме хладилник. Не, по - скоро си "избрахме" хладилник, защо става дума за Liebherr CP 3523. Вярно, хладилника не впечатлява с оригинален дизайн, но хипнотизираните на тема Liebherr консултанти успяха да ни убедят, че това е най - доброто в момента и всяка друга марка би била компромис.
    ОК, съгласни, ще го взимаме. Решихме да поотложим покупката с няколко дена (не сме притиснати от адската нужда за нов хладилник) и да сондираме мнения за модела който сме избрали. И тука идва адския шок!!!
    Е, този модел не съществува. Добре де, не искам да бъда краен, но аз поне не успях да го намеря, освен в някакви руски сайтове, на които точно в случая не мога да им се доверя особено много. Този продукт Liebherr CP 3523, представен ни като новия модел на Liebherr C 3503 не фигурира в официалния сайт на фирмата производител, т.е. http://www.liebherr.com/ или пак казвам: поне аз не успях да го намеря (не намерих и "стария" модел между другото).
    Преди да започна да кълна и ругая нивото на предлаганите продукти и услуги в България и да го играя нервен потребител, бих искал да Ви попитам какво е Вашето мнение за този прецедент (за мен е прецедент). Има огромна доза шанс, породена от силната ми неграмотност в сферата, това да е нещо нормално и естествено или просто да не съм записал правилно модела ...
    Разчитам на Вас да осуетите страховете ми и приятелски да ме успокоите, че съм направил добър избор "и няма за какво да се притеснявам", може, ако Ви се занимава, да ми дадете съвет към какво, ако не това, да се насоча.

    Благодаря Ви предварително и успешна и слънчева седмица,
    yourtrueson

    П.П. Не съм чак токова разстроен, колкото се опитах да пресъздам в поста си До скоро!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 24 от 35 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Инверторни хладилници?
    От estqwerty във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 27-03-14, 09:09
  2. Хладилници,... хладилници - 2010г!
    От ph във форум Хладилна техника
    Отговори: 95
    Последно: 23-04-12, 07:53
  3. Хладилници Siemens
    От traminer във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 23-08-09, 17:24
  4. Хладилници Whirlpool
    От sanita във форум Хладилна техника
    Отговори: 8
    Последно: 03-12-06, 12:52
  5. Сервиз на хладилници
    От balien във форум Хладилна техника
    Отговори: 8
    Последно: 25-08-06, 11:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе