Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Хладилник МРАЗ 200 - не работи добре

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #16

    Re: Въпрос за хладилник МРАЗ

    Преди няколко/3-4 май/ години пратих на дъщерята -студентка такъв МРАЗ.
    Просто купих уплътнение за вратата - ново за 6 лева. МНоже и сега да ги има.
    Вярно, че се разглобява вратата, но за 2 часа всичко е ОК и то само с една отверка!
    Та може това да е проблема - лошото уплътнение+жегата.
    Съветвам всеки, притежаваш тази реликва, да си смени уплътнението /ако не го е правил вече/!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #17

    Re: Въпрос за хладилник МРАЗ

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Съжалявам, ако съм подвел човека, но от поста не става ясно дали е абсорбционен или с компресор.
    Прав си Вълчо,аз го разбрах по височината.И виж какъв пример е това за необходимостта от точно описание при даден проблем.Колко ли пъти трябва да се обяснява,че тук екстрасенси няма.Особено тъпо изглеждат въпроси от рода - Не ми бачка климатика,какво може да му е?
    Цитат Първоначално публикувано от Pesho13
    И аз имам проблем с хладилник мраз, модел не знам, само има лепенки от 88ма година по него. Просто ми изпадна за без пари направо, а и за студентски град няма смисъл от нещо друго. Хладилика е с камера, проблема е, че камерата работи без проблем, но хладилното почти не студи. Не вярвам да е само от жегите. Идва ми на ум за прецакано термо реле или запушен радиатор, но понабих радиатора и ефект няма . За терморелето проблема е, че нямам никаква информация къде се намира, нито какво е.
    Проблема при теб е пропуск.С уточнение това само при Мраз 270,който е с отделна врата за камерата и е висок около 1,70м.Терморелета не барай и недей да понабиваш нищо.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    62
    #18

    Re: Въпрос за хладилник МРАЗ

    Ами хладилника ми е последната грижа за момента и затова съм го оставил много на заден план. Това с оплътнението е добра идея, според мен и моето е за смяна, откъде може да се закупи такова нещо в София?

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    3
    #19

    Re:Хладилник МРАЗ 200 - не работи добре

    Привет на всички.Имам Мраз 200 който работи постоянно,камерата изстудява,но хладилника не се изключва.Мислех си дали не е от термостата и преди да отида да купя нов реших да ви питам дали и според вас е така.Хладилника не е включван от 6 месеца.

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    3
    #20

    Re:Хладилник МРАЗ 200 - не работи добре

    Смених терморегулатора и същата работа.Работи постоянно без да изключва. Някой има ли идея защо се получава така с този мраз?Благодаря предварително.

  7. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #21

    Re:Хладилник МРАЗ 200 - не работи добре

    Имам и повече от една идея, но все пак е хубаво да знаем - колко е температурата в камерата?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    3
    #22

    Re:Хладилник МРАЗ 200 - не работи добре

    Температурата в камерата е -17 градуса

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Проблем с хладилник мраз 140
    От Mar1an във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 13
    Последно: 05-02-11, 18:03
  2. Хладилник Мраз 140
    От k840420n във форум Хладилна техника
    Отговори: 7
    Последно: 23-09-10, 21:28
  3. Хладилник Мраз 270 - работи около 10-15 секунди и изключва
    От MoonWalker във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 19-04-10, 20:46
  4. Хладилник Мраз - не изстудява
    От bobovo във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 06-10-09, 22:29
  5. Хладилник Мраз 270 - не охлажда добре
    От lkma във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 20-04-09, 16:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе