Страница 38 от 148 ПърваПърва ... 2836373839404888 ... ПоследноПоследно
Резултати от 556 до 570 от общо 2211
Like Tree298Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #556

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Произведен е в Германия.
    Пише ли Made in Germany или пише Made in EU т.е. България. Доколкото знам от 2г. насам всичко се произвежда в Пловдив с изключение на няколко скъпи модела. Моят CN4003 е отпреди 2 г. и пише Made in Germany отзад.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #557

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от LIEBHERR CBNPes 5167
    Сигурен ли си за гаранцията – в линка който си дал пише 36 месеца?
    Когато купих моя Либхер на 1 март, също така беше обявена 3 годишна гаранция, която ми беше удължена само с 6 месеца след попълване на анкета.
    Да, сигурен съм. Ако изтеглите брошурата с Промо уредите, то CUNesf 3503 е там и моделите в Промо са с 5 г. гаранция.

    Не съжалявай, че твоя модел няма 5 г. Освен, че няма нужда, в промо никога не пускат такъв висок клас уреди.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1335014553[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от pilot
    Пише ли Made in Germany или пише Made in EU т.е. България. Доколкото знам от 2г. насам всичко се произвежда в Пловдив с изключение на няколко скъпи модела. Моят CN4003 е отпреди 2 г. и пише Made in Germany отзад.
    Да, на етикета вътре пише Мade in Germany.

    Не е вярно, че всичко се прави в Пловдив.

    В Германия има завод който прави по почти 1 милион уреда годишно: всички модели за вграждане и най-високият клас уреди.

    В Австрия се правят всички виноохладители, всички уреди за професионална употреба (бар, ресторант...), всички уреди на 75 см ( затова CBNPes 5167 е оттам )

    Всъщност Либхер има над 300 модела хладилници и поради това всеки модел се прави САМО в една фабрика с еднакво качество за целият свят.

    От фабриката в Пловдив износа за Германия е над 50%

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    20
    #558

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Уха, благодаря на Fresh за идеята за Либхера, жалко, че благоверната със сигурност няма да го хареса.. :-)
    За АЕГ-то бях проверил - унгарско е наистина, но вратата не може да се обръща - има някакви жички с букса, която е изкарана само от дясно. Ако физически я обърна, трябва да снаждам проводници и да ги крия под ламаринките, при толкова пари някак...
    Днес видях един друг Бош: http://www.bosch-home.bg/%D0%BF%D1%8...?source=search
    Като функции е почти еднакъв с АЕГ-то, но все-пак е правен в Турция, какъв му е компресора разбираш при доставка....

    Не могада се начудя кои са по-добри майстори - унгарците или турците...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #559

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник


    Не могада се начудя кои са по-добри майстори - унгарците или турците...
    [/quote]

    Аз бих заложил на Бош.

    Тук може би е момента да ви обърна внимание на една тема, която малко хора мислят по нея.

    Няма техника, която да не се чупи изобщо. Затова е добре, когато човек избира да погледне коя фирма как е представена в България и на какво може да разчита при проблем. Аз така например 3 пъти избирам Нисан за автомобил пред безумието да ходя до Люлин ( ако избера Форд или Волво), но да се върнем на домакинската техника

    САМО Либхер имат завод в страната. Имат безплатен номер за връзка с клиентите, огромен склад с резервни части и т.н и т.н.

    Бош доскоро бяха като Волво Централният сервиз беше в Люлин и не ми се говори, като ми се счупи миялната, но от повече от година имат голям офис и хора, които се грижат за всичко.

    АЕГ дори нямат уеб сайт на български

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    20
    #560

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Благодаря Fresh, напълно съм съгласен и има логика в това, което казваш!
    Определено и аз клонях към Бош-а, но днес не удържах на напора и в крайна сметка се обзаведохме с АЕГ-то. Утре ще ни го доставят и до няколко дни ще споделя лични впечатления от новото чудовище! :-)

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #561

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от vlst
    Благодаря Fresh, напълно съм съгласен и има логика в това, което казваш!
    Определено и аз клонях към Бош-а, но днес не удържах на напора и в крайна сметка се обзаведохме с АЕГ-то. Утре ще ни го доставят и до няколко дни ще споделя лични впечатления от новото чудовище! :-)
    Честито! Да е винаги пълен и работещ

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    5
    #562

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,

    предстои ми покупка на хладилник, понеже не разбирам от модели и екстри се обръщам към вас, бюджета ми е около 800 - 900лв.
    Изискванията които имам са да е с общо максимално голямо пространство, да е около и над 1.80м, да е енергиен клас А+, да е инверторен и да е No Frost като само на фризерната част.

    Ще съм много благодарен, на всички които да ценни съвети.

  10. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    2
    #563

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Дилемата е следната http://www.technomarket.bg/products/...lux-erd-24310w и това Gоrenje http://www.technomarket.bg/products/...enje-rf-4141aw ,което е на промоция .Момчето в техномаркет ми препоръча gorenje -to като + спомена 5 годишна гаранция и компресор Embraco. Отделно ,че после погледнах въпросният копресор и се оказа ,че е
    jiaxipeta a табелката за производител ,беше написано Сърбия ,все си мислех ,че ги правят в Словения ама ...
    За електролукса комресора бил АСС ама стар модел бла бла ,та затова реших да се посъветвам тук .

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #564

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Електролукса.

  12. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    5
    #565

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,
    кой от следните модели ще ми препоръчате:

    Electrolux ERB 36533w
    Electrolux ENB 34943W
    Loebherr CUP 3221
    AEG S73600CSW0

    Благодаря предварително!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #566

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от captainrasih
    Здравейте,
    кой от следните модели ще ми препоръчате:

    Electrolux ERB 36533w
    Electrolux ENB 34943W
    Loebherr CUP 3221
    AEG S73600CSW0


    Благодаря предварително!
    От горните АЕГ и Елукс бих избрал с НоФрост: ENB 34943w

    Ако фокуса е А++, то на Либхер модела не е този, който гледаш а CUP 3221:
    http://www.technomarket.bg/products/09116266

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    31
    #567

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    колеги и на мен ми предстои купуването на нов хладилник . насочил съм се изцяло към Liebherr понеже имаме един такъв вкъщи и си работи без грешка . насочил съм се към http://technomarket.bg/products/0905...bherr-cun-3033 . Но приемам и всеки друг вариант с цена до 900 лв при спазване на следните характеристики : височина до 190cm , фризерна част около или над 80л , NoFrost е желателно , но не задължително и висок клас на енергийност (да е по икономичен) .

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #568

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от devmc
    колеги и на мен ми предстои купуването на нов хладилник . насочил съм се изцяло към Liebherr понеже имаме един такъв вкъщи и си работи без грешка . насочил съм се към http://technomarket.bg/products/0905...bherr-cun-3033 . Но приемам и всеки друг вариант с цена до 900 лв при спазване на следните характеристики : височина до 190cm , фризерна част около или над 80л , NoFrost е желателно , но не задължително и висок клас на енергийност (да е по икономичен) .
    По-икономичен без НоФрост е CUP 3221: по-висок ен. Клас А++(217 kwh годишно, CUN 3033 e 285) без сложна електроника, 85 л фризер, 182х60


  17. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    7
    #569

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,
    трябва ми малко помощ при избор на хладилник с фризер...
    поради големите си размери и прилична цена съм се спрял на :
    BEKO CNE 42221DS и BEKO CN 142220 DS

    Моля за мнения...

  18. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    4
    #570

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,
    моля дайте съвет за избор на хладилник - пуснал съм отделна тема, но нещо не получавам мнения по въпроса - https://forum.setcombg.com/index.php...57577.new.html . Общо взето съм се спрял на два модела:

    ELECTROLUX ENB-34943X - http://technomarket.bg/products/0910...lux-enb-34943x

    и

    GORENJE NRK 6181 CX - http://techno-mix.com/product/6851/gorenje-nrk-6181-cx

    Моля за мнения... За Gorenje срещам разни проблеми с натрупване на лед и т.н., незнам дали същият се отнася и за този модел, но все пак...

    Предварително благодаря на всички

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 38 от 148 ПърваПърва ... 2836373839404888 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе