Страница 36 от 147 ПърваПърва ... 2634353637384686 ... ПоследноПоследно
Резултати от 526 до 540 от общо 2196
Like Tree294Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,782
    #526

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Отстоянията са добре стига и отгоре да има,като го слагаш до стена правиш ли сметка как ще се отваря вратата и къде ще опре?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    39
    #527

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66
    Отстоянията са добре стига и отгоре да има,като го слагаш до стена правиш ли сметка как ще се отваря вратата и къде ще опре?
    Точно като се опитвах да си направя тази сметка ми изникна въпроса за отстоянията
    Нагоре няма пречки, назад ще има 4-5 пръста ( може ли по-малко;колко са достатъчни?) и тук вече се чудя дали може от едната страна да е 1 см, а от другата 4 см. за да може вратата да се отваря без да опира (първоначалната ми идея беше да има по около 2 см. от всяка страна).

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,782
    #528

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Отстрани може да е така, но отзад трябва да има конвекция на въздуха и не може да е по-малко.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    39
    #529

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    VLADO 66 благодаря ти.
    Сега остава след като си го купя да се похваля. Никой не каза нещо конкретно; разбрах само, че не харесвате марката и дисплея

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,782
    #530

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Е вие жените сте така-повече по дизайна .Аз като влезна по технотата на продавачите им става лошо като почна да разбутвам мострите и да гледам отзад какво пише на компресорите.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #531

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Кафенце
    VLADO 66 благодаря ти.
    Сега остава след като си го купя да се похваля. Никой не каза нещо конкретно; разбрах само, че не харесвате марката и дисплея
    Здравей,

    Накои модели на ЛГ имат 10 годишна гаранция на компресора. Те имат един линеен, който има по-малко търкащи се части и поради това смело дават тази гаранция, но САМО на компресора.

    Питай за това и дано този модел да е такъв.

    Електрониката е слабо място на повечето модерни уреди, но без риск не може
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1332842743[/time]_________________________________________________

    В описанието пише, че компресора не е инверторен, което ме навежда на мисълта, че не е линеен

    Видях, че ламята харчи 369 киловата годишно(клас А). Това не е много добър показател.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #532

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Момчета,конвертирайте ми женската мярка за дължина "пръсти" в сантиметри,инч,цол,квото и да е от изброените.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    39
    #533

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Fresh всичките модели, които гледах на LG с инверторен компресор, бяха с диспенсър. Не стига, че не ми трябва ами и място заема.
    Искаше ми се да е поне А+, дори гледах един Бош А+++, но беше два пъти по-скъп; мерси.
    Консултанта в магазина ми каза, че разликата между А и А+ е 10 лв. на година, което ми се видя поносимо.
    ( между другото каза, че 3-та серия са с инверторни компресори, което ако е така ще ми е добре дошло, но както вече разбрах, нямам как да го установя със сигурност)
    johny01 хайте пък сега... а вие с вашите бири на една ръка разстояние ...
    (един пръст е около един см.)

  11. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #534

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Кафенце изборът е добър, не ти трябва инвертор, това не е климатик.
    За хладилник инверторен компресор е твърде неудачен избор.
    Реализираната икономия за 10г, ако има такава(защото заданието принципно е съвсем друго) би се изпарила яко дим при евентуален проблем с компресора.

    Само за отстоянията не бих се съгласил.Вярно е че дисплеи и прочее глезотийки също са рискова част, но такива са тенденциите и те са устойчиви.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    39
    #535

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    badr какви трябва да бъдат отстоянията?

  13. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #536

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Ясно е че мястото ти е 65 мисля, а хладилника 60.
    Пусни хладилника и виж коя стена се затопля.Съответно от нея остави 3,5-4см, а от другата 1-1,5см.
    Това имам предвид.

  14.  
     
  15. TII
    TII е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    2
    #537

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте, дойде момента и аз да взема хладилник. Спрял съм се на следния http://www.technomarket.bg/products/...wbe-3712-a-xf. Моля за Вашите коментари. Благодаря предварително!

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #538

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от TII
    Здравейте, дойде момента и аз да взема хладилник. Спрял съм се на следния http://www.technomarket.bg/products/...wbe-3712-a-xf. Моля за Вашите коментари. Благодаря предварително!
    По-скоро задай така въпроса си:Искам да взема този хладилник,с компресор "jiaxipera" или с "асс" да го търся?
    Иначе е добър избор според мен.Аз бих погледнал и 3412 заради възможността да е с "embraco",но е по-малък и не е толкова наточен.

  17. TII
    TII е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    2
    #539

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    johny01 за компресора в магазина ми казаха, че е ACC, не знам дали е добре. Може ли да ми предложите хладилник с височина 2 метра и бюджет около 1000 лв. Гледах един Libherr CES 4023 но ми се сториха много парите. Благоря предварително!

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    191
    #540

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    LIBHERR къде се произвеждат?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 36 от 147 ПърваПърва ... 2634353637384686 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе