Страница 85 от 146 ПърваПърва ... 3575838485868795135 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,261 до 1,275 от общо 2182
Like Tree290Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    15
    #1261

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Това за вдлъбнатината на предната врата е много неприятно,зависи къде е...аз например имам една в горната част на голямата врата,като правих ремонт на кухнята и местих хладилника го понатиснах в стената без да искам,после поставих от онези сувенирните магнити върху нея..и така постепенно покрих почти цялата врата вече
    За останалото,не знам какво да те посъветвам,зависи колко ти се занимава...или дали изобщо ти се занимава с разправий и ходене по разни инстанции и т.н.Мисля че до 3 дена от закупуването можеше да се връща стоката обратно в магазина...
    Еми да, това се преживява с вдлъбнатината. И жената намери такова решение с магнити.
    За другото ще проверя какво ще ми кажат от магазина, ако не - ще се обърна към сервиза за части.
    Друг път да ми е урок дето се вика.

    За жалост хладилникът го взехме 22.10(неделя).Докараха го сряда(25.10). Мисля че срокът е 14 дни, но и ти си прав че рекламации за липсващ рафт и лек козметичен дефект, който би трябвало да видим не си струва разправията. Беше крайно наложително да вземем уреда и като цяло не знам дали ще признаят нещо, може да са нерви на вятъра.
    По-важното е да има с какво да го пълним и да работи както трябва.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #1262

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Хм, дано поне да е имал хубава отстъпка...като за втора употреба...

  4. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #1263

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от HeyGod Виж публикацията
    Еми да, това се преживява с вдлъбнатината. И жената намери такова решение с магнити.
    За другото ще проверя какво ще ми кажат от магазина, ако не - ще се обърна към сервиза за части.
    Друг път да ми е урок дето се вика.

    За жалост хладилникът го взехме 22.10(неделя).Докараха го сряда(25.10). Мисля че срокът е 14 дни, но и ти си прав че рекламации за липсващ рафт и лек козметичен дефект, който би трябвало да видим не си струва разправията. Беше крайно наложително да вземем уреда и като цяло не знам дали ще признаят нещо, може да са нерви на вятъра.
    По-важното е да има с какво да го пълним и да работи както трябва.
    14 дни е,ако е закупен онлайн....тогава можеш да им го върнеш без никакви обяснения....
    Поръчай си нов стъклен рафт....напълни догоре хладилника с ядене и пиене..и започвайте...,останалото вече е история...
    SPSt и kokovox харесват това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    15
    #1264

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    14 дни е,ако е закупен онлайн....тогава можеш да им го върнеш без никакви обяснения....
    Поръчай си нов стъклен рафт....напълни догоре хладилника с ядене и пиене..и започвайте...,останалото вече е история...
    Такова мнение исках да чуя. Благодаря!

    Не че, хладилникът бил "втора ръка" като по-горе.

    П.С. За онлайн 14 дни без никакво обяснение , но доколкото знам с оригинална опаковка и да не е включван, нали така?

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #1265

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    До 7 дни има право на връщане без причина, а при така описаните дефекти и липса на окомплектовка не би трябвало да има проблем да го върне и след това. Връщай го и искай да ти пратят друг или да ти върнат парите. В случая се счита, че търговеца не е изпълнил своята част от договора, защото липсват опоменати от производителя аксесоари и видим дефект във външния вид на стоката. Разбира се, това важи ако не сте ги уточнили тези неща при покупката, но от написаното, разбирам, че не е така. Аз не бих го търпял това нещо, особено като съм дал 1700 лв.
    kokovox одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #1266

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    14 дни е срока за връщане при Интернет покупка, ако върнете уреда в състоянието в което е дошъл. Външен вид, опаковка, упътвания. Няма ограничения дали е ползван. Това е закон в целия ЕС, не е български.
    При покупка от физически магазин трябва да се гледа българското законодателство. Вие мострата видяхте ли я на живо? Без рафтовете ли беше? Ако е била без тях е ваша вината, защото сте го поръчали такъв, какъвто е.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    15
    #1267

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Видяхме я, но няма как да съм сигурен, според мен имаше още един рафт. Може и да не сме видели.
    За вдлъбнатината също , макар че там съм убеден че е било при пренасяне.

    Проверих в другите им магазини - останали са само мостри.
    Така че ще получа същото без една трудно забележима вдлъбнатина, ако изобщо се съгласят при положение че вече хладилникът е в работен режим. Макар да е нямал оригинална окомплектовка все пак разлепихме де що има лепенки вътре и отвън и не вярвам да има позитивен за мен развой. Ако някой мисли, че ще се получи да каже, но мен ми се струва causa perduta.Можеше да не е мостра, и липсите да се видят впоследствие. Не знам наистина българското законодателство какво гласи в такъв случай.

    Напълнихме вече хладилника до горе, работи добре и мисля да си спестя нервите.
    Най-много ще се опитам да получа липсващия рафт.
    Този пост е редактиран от HeyGod; 30-10-17 в 10:33.

  10. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1268

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Внимавайте с мострите!
    Иска много внимателно оглеждане на уреда и ако има възможност да се договори цената.
    Лично аз Ви препоръчвам да избягвате мострини уреди.
    Преди пет години за мостра на LG/хладилник/ в Технополис поисках 30% отстъпка.Естествено,че ме отсвириха,но поръчах отдругаде и цената беше доста надолу от тяхната мостра.
    Този пост е редактиран от Viking72; 31-10-17 в 00:16.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    15
    #1269

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    Внимавайте с мострите!
    Иска много внимателно оглеждане на уреда и ако има възможност да се договори цената.
    Лично аз Ви препоръчвам да избягвате мострини уреди.
    Преди пет години за мостра на LG/хладилник/ в Технополис поисках 30% отстъпка.Естествено,че ме отсвириха,но поръчах отдругаде и цената беше доста надолу от тяхната мостра.
    Да,съгласен съм, но бяхме в крещяща нужда понеже старият прокапа.
    Другият път със сигурност по-голяма отстъпка,а най-добре - без мостри. Признавам,че се прецакахме и можеше да уредим поне 15-20%. Ако не друго поне гаранцията е 5 години.
    Както и да е, както каза iveto вече е история.
    Все пак отново благодаря на всички за мненията.

  12. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #1270

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте, нещо гледам не споменавате за Самсунг как е с качеството при хладилниците. Мнение за този модел?
    ХЛАД. SAMSUNG RT38FDAADSP/EO | Хладилници с фризер | Хладилници

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    1
    #1271

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Да попитам и аз за мнението ви за този хладилник ХЛАД.ELECTROLUX EJ2801AOX2 | Хладилници с фризер | Хладилници |

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    86
    #1272

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте съфорумци,
    Да попитам и аз нещо в темата, но малко предистория. Имам един Самсунг хладилник с фризер ще стане вече на повече от 15 години, може би от първите но фрост, много съм доволен, но напоследък започна да прави лед във фризера дори веднъж протече. Предполагам може и да може да се оправи не знам, но реших да загледам няккой нов и не знам какво да правя. Самсунг не са това, което са били, Бош ги праявт в Турция, за Либхера като четох коментари, на дали ще си взема, въобще ужас на тема качество, а аз искам да си купя спокойствие, а не да ходя по сервизи, като си купих преди години Самсунга, както се казва от като съм го включил не съм го изключвал, размразяваал и т.н. Та въпросът ми е да ми препоръчате марка, гледах един Бош ХЛАД. BOSCH KGF 56PI40 | Хладилници с фризер | Хладилници | &#10 и едно Беко останах очарован от разположението ХЛАДИЛНИК BEKO GNE 114613 X | Хладилници Side by Side | Хладилници | Д, но от към тема качество това Беко да дам 1800 и после по сервизи.......нещо не ми се занимава. Ще съм благодарен за мнения по въпроса.

  16. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #1273

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Проблемите ви може да са породени от запушен отводнителен канал. Наскоро ми протече хладилника и се оказа, че канала за отводняване беше замръзнал. Проверете това преди да купите нов. Има два канала един от фризера и един от хладилника.
    Иначе за тези пари аз бих погледнал LG. Те са едни от водещите при хладилната техника в момента. Самсунг също.

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    4
    #1274

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,

    Чудя се между тези две марки и три хладилника:
    SNAIGE RF 36SM-Z10027


    BEKO RCSA 360 K21W
    BEKO RCSA 330 K21W

    Бихте ли посъветвалли


  18. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #1275

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Snaige са Литовски, има го на добра цена в технополис с 5 години гаранция. Произведен е в ЕС и е по-икономичен. Аз бих взел него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе