Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 43

Избор на хладилник (Liebherr)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #16

    Отговор: Избор на хладилник (Liebherr)

    И теб ще застигне тази участ https://www.facebook.com/photo.php?v...type=3&theater

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #17

    Отговор: Избор на хладилник (Liebherr)

    още един пратихме към сметището, но поне го смениха с нов. за съжаление същият модел. последна година гаранция. имаше балон точно както на горния клип.

  4. TSH
    TSH е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    112
    #18

    Отговор: Избор на хладилник (Liebherr)

    Нищо не разбирам, какъв е този надут хладилник? Това нещо конкретно за моя модел ли е? CBN 3913 ли е, или по-принцип за Liebherr? И какво значи, че ще ме застигне? 100% от хладилниците дефектират(с този конкретен дефект), така ли?


    @estqwerty Като кой модел? Този от видеото или моят?

  5. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #19

    Отговор: Избор на хладилник (Liebherr)

    при мен надут беше cup3021 , смениха го когато намерихме гаранцията. първоначално не ми направи впечетление че е надут гърба на хладилника, помислих си че просто се е отлепила пластмасата , все пак се правят в българия, нормално е. сега като гледах видеото е ясно че е масов проблем.

  6. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #20

    Отговор: Избор на хладилник (Liebherr)

    След колко време се наду?

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #21

    Отговор: Избор на хладилник (Liebherr)

    Привет на всички!Току що съм се регистрирал,но много неща и то дълго време съм следял в този форум....И мен от няколко дена ме тресе треска хладилник.Стария сдаде багажа и сега се нервим с половинката какво да купуваме!?..Гледала при някаква колежка ШАРП-ох,ах,такава пластмаса,онакава,тъй направено....Аз съм скептично настроен към подобна екзотика,а и тия задължителни 6см от ляво и дясно,от зад ме притесняват!Че той по дяволите ще е амен амен в средата на кухнята!Сини лампи,бели лампи...С една дума-стока ли са тия ШАРП-ове?Сравнявайки ги с Либхер?Говоря за цена около 1000лв.Аз лично искам БОШ,ама на "шефката"и били..адски грозни.....Моля,дайте мнения и съвет,водещото за мен е надежността!Благодаря!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #22

    Отговор: Избор на хладилник (Liebherr)

    Цитат Първоначално публикувано от prismehu. ik Виж публикацията
    Привет на всич. !Току що съм се регистрирал,но много неща и то дълго време съм следял в този форум....И мен от няколко дена ме тресе треска хладилник.Стария сдаде багажа и сега се нервим с половинката какво да купуваме!?..Гледала при някаква колежка ШАРП-ох,ах,такава пластмаса,онакава,тъй направено....Аз съм скептично настроен към подобна екзотика,а и тия задължителни 6см от ляво и дясно,от зад ме притесняват!Че той по дяволите ще е амен амен в средата на кухнята!Сини лампи,бели лампи...С една дума-стока ли са тия ШАРП-ове?Сравнявайки ги с Либхер?Говоря за цена около 1000лв.Аз лично искам БОШ,ама на "шефката"и били..адски грозни.....Моля,дайте мнения и съвет,водещото за мен е надежността!Благодаря!
    Пусни на шефа това клипче,белким и хареса LG GB3133PVGW Fridge Freezer Review - YouTube
    Днес този модел http://m.samsung.com/bg/consumer/hom...RB31FWRNDSA/EF е с 25% намаление в Техномаркет и е на 699лв.-инверторен компресор с 10 г. гаранция
    Този пост е редактиран от VLADO 66; 13-04-14 в 11:19.

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #23

    Отговор: Избор на хладилник (Liebherr)

    Виж и този убавец PANASONIC-NR-B29-SW2.

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #24

    Отговор: Избор на хладилник (Liebherr)

    Благодаря,всички ,които посочвате са красиви модели,но това достатъчно ли е за покупка?....Че на старшинката ще и харесат -спор няма.....Аз накрая ще се наложа,и затова питам и вземам мнения.Но,така и не получих мнения за тия ШАРП-ове,а към полска техника съм с предубеждения,ако и под шапката на НАСА да е събирана/за самсуняците става въпрос,тъй,че те отпадат/.Иска ми се и камерата да е горе,не е много добре да се гънеш на четири и да ровичкаш чекмеджета при тия с долния фризер!Гледам,брата има такъв-като се задупят и той и жена му-само пуфтят!А сме към 193см и той и аз....Че и булките ни са "тръстики"малко......

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #25

    Отговор: Избор на хладилник (Liebherr)

    LG-са качествени-има писано тук за тях.По удобно е с долен фризер,защото хладилната част по-често се ползва.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #26

    Отговор: Избор на хладилник (Liebherr)

    Цитат Първоначално публикувано от prismehulnik Виж публикацията
    Иска ми се и камерата да е горе,не е много добре да се гънеш на четири и да ровичкаш чекмеджета при тия с долния фризер!
    След такова изискване мога само да ти препоръчам да оставиш жена си да избере хладилник. Ти в хладилника или във фризера ровиш по често?

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #27

    Отговор: Избор на хладилник (Liebherr)

    Ама и подстрекатели в тоя форум! Човек да не реши да помогне! Заради вас се набутах с един Панасоник

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #28

    Отговор: Избор на хладилник (Liebherr)

    Да,виждал съм добри отзиви за LG,Баталски е писал за тях,а явно на човека това му е и професията.....Има някакви индонезийски с горна камера,гледах и тях ,но там тия класове-сн,ст,н..дали ще са удачни за БГ!?Без да съм професионалист,мисля,че тези покриващи най голям температурен диапазон са най за нас....Класовете и диапазоните знам добре.И още едно уточнение-LG-то и те ли изискват тези 6см-ови отстояния,които изисква ЩАРП?.....

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #29

    Отговор: Избор на хладилник (Liebherr)

    Отзад и отгоре на свободностоящите трябва да има мин. 6 см.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    12
    #30

    Отговор: Избор на хладилник (Liebherr)

    Здравейте на всички. И аз да споделя мнение за Liebherr-а. Модела на моя е (по-точно беше) CUNefs 3513 и също се наду както на клипчето по-горе. Явно е доста срещан проблем при българското производство, но искам да споделя, че близо 5 години (без 3-4 месеца) работи безупречно. Единствено е спиран (а понякога и не е) е, само когато жената му вади частите за да ги чисти. Много съм доволен и отново бих си взел такъв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с хладилник LIEBHERR
    От plod във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 11
    Последно: 09-01-12, 18:30
  2. Хладилник Liebherr C 3051
    От batalski във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 23-09-11, 10:55
  3. Хладилник Liebherr CUP 3011
    От wrathchild във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 11-09-10, 17:29
  4. Хладилник Liebherr CU 3503
    От isho във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-09, 20:36
  5. Хладилник Liebherr - не охлажда добре
    От daskala_63 във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 19-01-09, 17:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе