Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 210

На къмпинг

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #31

    Re: На къмпинг

    Цитат Първоначално публикувано от varchev

    ...От няколко години имам една идея - да вляза в Турция през Малко Търново и от там да свия в ляво до турското черноморие. Гледам по картите, че тям няма курорти, а само малки населени места - сигурен съм, че плажовете са разкошни и няма никаква навалица! Дали някой знае нещо за този район?!
    Съдейки по това, което се вижда от брега на р. Резовска, както и като се погледне в Google Earth - в близост до нашата граница турците имат чудно крайбрежие с много малко населени места. Вода и ток да намериш - друго не ти трябва.

    През уикенда си закарах караваната в къмпинг "Горска Фея" в Албена. Изкарах си уикенда, сега съм оставил караваната на мои близки в отпуска да я ползват до другият уикенд, когато пак ще ходя. Първите впечатления - еееххх, цивилизация На 10 минути пеш от къмпинга е кипящият живот в Албена. Кеф ти на море, кеф ти на всякакви спиращи дъха водни атракции. Забелязвам, че басейните пред хотелите са открити за всички, никой не те пита какъв си-що си, не ти иска пари. Стига да намериш свободен шезлонг, за друго нямаш грижа повече. Харесах си един басейн пред нов хотел - от височината на 3-ти етаж в басейна се излива широка към 5 метра водна стена - водопад. Само идеята да си наблизо вече действа разхлаждащо в жегата.

    За къмпинга - след Рай и Юг, това вече е истински къмпинг. Много бунгала, спретнати и модерни. Има общи тоалетни и бани с топла вода за тези на палатки, кемпери и каравани. Ток от нови и чисти табла, а не като ръждясалите недоразумения в къмпинг Юг. Но не осигуряват вода от кранове за караваните и кемперите. Даже собственика на къмпинга от мен научи, че в други къмпинги осигуряват постоянна водна връзка и че изобщо караваните и кемперите са предвидени за такава връзка. В това отношение поне къмпинг Юг е напред.
    Туристите са румънци и чехи на палатки, германци с почти чисто нови кемпери. А в бунгалата - много руснаци, които се хранят на шведска маса в големият ресторант на къмпинга. Може и свободна консумация, като цените са доста умерени - примерно шопска салата 300 гр - 2,80 лв.
    Къмпинга е добре осветен, спокоен, няма шум нощно време въпреки че е пълен. Единственият но при това голям недостатък е идиотски многото комари! Даже през деня, когато на други места ги няма комарите - тук са в изобилие и се лепят стръвно, а вечер става още по трагично положението. Без обилно напръскване на цялото тяло с Аутан, без Raid таблетите вътре в помещенията - е невъзможно и няколко часа да се издържи. Между другото - въпреки Raid таблетите, комари пак си влизат в помещенията - което само показва каква страхотна напаст са.
    Цената е 25 лв на ден, без значение кемпер или каравана, или колко човека са.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #32

    Re: На къмпинг

    Тези дни минах до къмпинг "панорама" до Златните - не бе кой знае какво , а и не видях това коетп би трябвало ( незнам какво да гледам )
    някой да е ходил там скоро ?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #33

    Re: На къмпинг

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Тези дни минах до къмпинг "панорама" до Златните - не бе кой знае какво , а и не видях това коетп би трябвало ( незнам какво да гледам )
    някой да е ходил там скоро ?
    Mr.TECHNO, ако имаш впредвид къмпинга, който е на спирка Панорама - той се казва Лагуна и за него писах по-нагоре в темата.

    Колкото до мен - повече от месец и половина си държах караваната в къмпинг Горска Фея в Албена. А абсолютният хит това лято бяха купищата самотни рускини - и в Кранево и в Албена. По двойки, по тройки, а и сами. Ето една снимка на две рускинчета в моята каравана. Разполагаш ли с бира, водка и известни познания по руски - друго не ти трябва
    [img width=800 height=600]http://media.snimka.bg/0459/007174327-big.jpg[/img]

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #34

    Re: На къмпинг

    Ще ме накараш да си купя каравана. Почти ме убеди.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #35

    Re: На къмпинг

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    Ще ме накараш да си купя каравана. Почти ме убеди.
    Побързай, че сезона свършва
    Между другото в ***** караваните са нещо непознато, даже нямат дума за тях, а им казват "дом на колесах". И са им много интересни и са любопитни да поразгледат...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    91
    #36

    Re: На къмпинг

    Еееееееее, Румене, ти ме разби, направо ме хвърли в оркестъра с тия рускини. Ха сега искай да тръгнеш с караванката на море с жена си!!!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #37

    Re: На къмпинг

    Че, кой ходи на бостан с дини под мишница?!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #38

    Re: На къмпинг

    Цитат Първоначално публикувано от varchev
    Еееееееее, Румене, ти ме разби, направо ме хвърли в оркестъра с тия рускини. Ха сега искай да тръгнеш с караванката на море с жена си!!!
    Който е женен - той да му мисли, на някои други ни е по лесно...

  11. VPM
    VPM е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    159
    #39

    Re: На къмпинг

    Гледам снимката по-горе - 19:25, машите подгряват с бира

    А между другото - не знам за Nokia, ама Vodka със сигурност "connecting people"!

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    1
    #40

    Re:На къмпинг

    Искам информация за къмпинги в Холандия! Благодаря.

    [mоd edit: roumen68] Моля, пишете на кирилица.

  13. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #41

    Re:На къмпинг

    Пиши на кирилица Михайлова.
    Каква е връзката на въпроса ти с темата?
    Става дума за къмпинзи в България.

    Camping Netherlands

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    7
    #42

    Re:На къмпинг Космос

    Цитат Първоначално публикувано от nikolin
    Къмпинг Космос ( около село Крапец ) . Има и вода и ток - поне миналото лято работеше . Нисък бряг наличие на вода и ток , както и спокойстие . Най-много да има повечко румънци за уикендите понеже им харесва там ( с каравани , палатки и т.н. )

    Може да се отиде както на къмпинга така и малко по на север от него към дуранкулашкото блато ( езеро ) .
    Работи си и тази година - виж това е ново - Бунгала в Къмпинг “Космос” - Дуранкулак . Цените са 10 лева на легло в бунгалата и 5 лева на калпак за палатка, караванка.

  16. Novice
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    4
    #43

    Re:На къмпинг

    Здравейте!
    Бих искала някой да ми каже как стоят нещата тази година с къмпингите и по-специално тези около Бургас. Не съм ходила на Градина от две години и само чувам разни страхотии за нея. Интересно ми е останаха ли все още места, където може да почиваш на палатка. Ако някой знае и цените тази година за палатка, ще съм много благодарна!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #44

    Re:На къмпинг

    Цитат Първоначално публикувано от christinne
    Здравейте!
    Бих искала някой да ми каже как стоят нещата тази година с къмпингите и по-специално тези около Бургас. Не съм ходила на Градина от две години и само чувам разни страхотии за нея. Интересно ми е останаха ли все още места, където може да почиваш на палатка. Ако някой знае и цените тази година за палатка, ще съм много благодарна!
    Здравей Сhristinne и добре дошла във форума.

    Цените са високи, а условията - доста мизерни. Наблюденията ми са от къмпингите Юг - до Китен, Рай - до Камчия и до с. Топола - до Балчик.
    Препоръчвам ти или диво къмпиране между Кранево и Албена, или в къмпинг Горска Фея в Албена. Там цената е 25 лв за палатка или каравана / ден, без значение колко човека.
    Хубавото на къмпинга е, че е в гора на сянка, в същото време е почти в Албена. И е доста по-цивилизован от други къмпинги.

  18. Novice
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    4
    #45

    Re:На къмпинг

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    Здравей Сhristinne и добре дошла във форума.

    Цените са високи, а условията - доста мизерни. Наблюденията ми са от къмпингите Юг - до Китен, Рай - до Камчия и до с. Топола - до Балчик.
    Препоръчвам ти или диво къмпиране между Кранево и Албена, или в къмпинг Горска Фея в Албена. Там цената е 25 лв за палатка или каравана / ден, без значение колко човека.
    Хубавото на къмпинга е, че е в гора на сянка, в същото време е почти в Албена. И е доста по-цивилизован от други къмпинги.
    Здрасти!
    Благодаря за информацията! Само да попитам под къмпинг Юг имаш предвид Корал ли? Аз бях там по-миналото лято и беше много хубаво. Имаше чисто нови бани. Само дето имаше СТРАШНО много комари. Не беше много претъпкам къмпинга, но сега вече не знам какво се е случило. И цените бяха доста ниски тогава.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 28-05-12, 05:17
  2. Къмпинг "ЕКЗОТИКА" (между Кранево и Албена)
    От roumen68 във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 6
    Последно: 02-08-10, 23:31
  3. Информация за къмпинг Добруджа - Шабла?
    От kod във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 17
    Последно: 30-06-09, 12:31
  4. Отговори: 4
    Последно: 19-05-09, 00:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе