Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 63
Like Tree2Одобрявам

НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #31

    Re:НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

    Цитат Първоначално публикувано от gnf
    Какви се явяваме Ние в случая, че пострадалия трябва да ни покаже и докаже нещо си?
    ........
    Лековерни и наивни хора, приемащи казаното от анонимен, появяващ се за пръв път във форума човек за чиста монета. А ако оня наистина го е измамил, то е обяснимо с първото изречение. Това обяснява и телефонните измами и пирамидите и още много други подобни случаи. Докато има балъци да вярват на гола приказка, ще има и тарикати, които да се възползват от това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #32

    Re:НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

    Конфликт между двама изнесен в тази тема. Обаче единия фигурира с имената, телефоните си, фирма и т.н. само ЕГН-то му липсва, докато другият е анонимен. За да не изглежда като опит за клевета добре би било потърпевшият да го направи от собствената си самоличност и ако може да покаже и някакви документи, иначе съмнението ще си остане.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #33

    Re:НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

    User-a , това може да стане само ако автора иска.
    Айде и аз да поясня. Напоследък зачестиха изммите- факт. Хората търсят къде да кажат болката си и това е едно от тези места.
    Данните на фирмата са публични , но не и лините данни.

    Аз не вярвам на никой вече

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #34

    Re:НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

    Прав си, измамниците се навъдиха много, явно е заразно. Най-вероятно автора на темата не си измисля!
    Но ... има едно "но". Затова по-автентично и по-достоверно би било ако се представи или поне да сканира някакви документи. Това ще разсее съмненията и ефекта от темата ще бъде по-силен. Това се отнася и за другите подобни теми във форума и в другите форуми.

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    7
    #35

    Re:НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

    Здравейте всички!
    Не се и надявах да се вдигне толкова пушилка по моята тема, но аз твърдя това и стоя зад думите си ... с името си. Не един и два пъти казах каква е целта на моят пост. Ако по време на "нищожната" ми проверка бях попаднал на нещо такова, като тази тема... много бих се замислил за започването на строежа ми. Щях да имам голяма удивителна в съзнанието си, нямаше да виждам само хубавите страни на случващото се около мен. За съжаление в нашата държава всичко е скрито и покрито... и всеки се смушва на дълбоко и на завет и никой не желае да изказва случките си, даже и с цел като моята.
    Колкото до доказателствата и обясненията, които според някой аз трябва да дам - пак повтарям, дал съм ги, дал съм всички обяснения и доказателства на който и където е необходимо. Пък ако някой ми помогне да се срещна очи в очи с отсрещната страна - с огромно удоволствие бих доказал и на него всичко, че да вземе да се свърши с нервите и притесненията ми, на мен и моето семейство. Този човек посегна на семейството ми, според мен имам право да правя и това.... пък ако ДЮШЮНЕВ има друго мислене, с удовоствие бих го изслушал. Най-лошото е, че в момента за съжаление той се крие като мишок, не вдига нито един от множеството си телефони и даже и роднините му го крият...не знам каква е причината. Може би това е начин на живот.... не знам!
    Благодаря на всички, които мислят като мен. Пожелавам ПРИЯТНА ВЕЧЕР!

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #36

    Re:НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

    Колега DimitarIvanov няма какво да доказваш тук! Откога в рубриката се иска да се доказва?!? Нека всеки сам си прецени дали да вярва или не!
    То голяма конспирация вкараха тук...

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    7
    #37

    Re:НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

    Абсолютно! Това се опитвам и аз да кажа, само дето не знам защо колегата така разсъждава на глас. Ако има някаква връзка с въпросния и ми помогне да говоря с него, аз ще бъда първия дето ще му благодаря за съдействието. Пък ако ДАЙ БОЖЕ имам положителен резултат... еййй! - голям кеф!


  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #38

    Re:НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

    Fear Me , мисля че е време да си вдигнеш томаховката.

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #39

    Re:НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Fear Me , мисля че е време да си вдигнеш томаховката.
    И чия глава трябва да падне? Кого ще сложим на дръвника?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #40

    Re:НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    И чия глава трябва да падне? Кого ще сложим на дръвника?
    ако моята глава е цената да се спрат глупостите и спокойствието- нека е тя.

    Не съм админ за да наказвам - модераторите само могат да предлагат.
    лично според мен има няколко глави за сечене, но не решавам аз.

  13. Banned
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    54
    #41

    Отговор: НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

    Ами аз си направих труда да извърша проверка, но никой не прочете какво съм писал. Проверката установи следното:
    - Дюшюнев никога не е участвал във фирмите, които са посочени;
    - основната дейност на Дюшюнев не е сглобяеми къщи;
    - посочените фирми нямат предмет на дейност сглобяеми къщи; Още повече едната от тях е създадена 2012 год., а т.нар. измама е 2011 година.
    - проучването на ДимитърИванов е кръгла нула, тъй като ако беше проучвал, щеше да надуши измама;
    - оттам нататък очаквам наистина да видя някакъв договор или Иванов да предприеме някакви съдебни действия или да подаде сигнал до прокуратурата.

    На няколко пъти го питах къде е проучвал - тишина. Питах и други работи - пак тишина. Въобще този потребител може само да обвинява, но не и да доказва твърденията си. Прав е защитника му по-горе. Никой тук не иска доказателство. Достатъчно е да кажем, че еди кой си е мошеник и всички да го излапаме с парцалите, защото "потърпевшия" се е оплакал навсякъде. Но се е оплакал, като дава трите имена на "извършителя", а в същото време се крие и остава анонимен.
    И ако смятате, че това е коректно - нямам какво да добавя. Е, да. Имам 40 постинга и според "проучвалия" ме били свързани с покупко-продажби. Т.е. автоматично мненията ми се квалифицират като несериозни. Въпреки, че и 40-те ми постинга не са точно там, но здраве да е - важно е да се каже нещо, пък върви после проверявай.
    Щом трябва да ми се "отсече" главата - давайте господа модератори.
    И тогава всичката Мара ще втаса, надявам се

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #42

    Отговор: НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

    Цитат Първоначално публикувано от Madmardigan Виж публикацията
    Ами аз си направих труда да извърша проверка, но никой не прочете какво съм писал. Проверката установи следното:
    - Дюшюнев никога не е участвал във фирмите, които са посочени;
    - основната дейност на Дюшюнев не е сглобяеми къщи;
    - посочените фирми нямат предмет на дейност сглобяеми къщи; Още повече едната от тях е създадена 2012 год., а т.нар. измама е 2011 година.
    - проучването на ДимитърИванов е кръгла нула, тъй като ако беше проучвал, щеше да надуши измама;
    - оттам нататък очаквам наистина да видя някакъв договор или Иванов да предприеме някакви съдебни действия или да подаде сигнал до прокуратурата.

    На няколко пъти го питах къде е проучвал - тишина. Питах и други работи - пак тишина. Въобще този потребител може само да обвинява, но не и да доказва твърденията си. Прав е защитника му по-горе. Никой тук не иска доказателство. Достатъчно е да кажем, че еди кой си е мошеник и всички да го излапаме с парцалите, защото "потърпевшия" се е оплакал навсякъде. Но се е оплакал, като дава трите имена на "извършителя", а в същото време се крие и остава анонимен.
    И ако смятате, че това е коректно - нямам какво да добавя. Е, да. Имам 40 постинга и според "проучвалия" ме били свързани с покупко-продажби. Т.е. автоматично мненията ми се квалифицират като несериозни. Въпреки, че и 40-те ми постинга не са точно там, но здраве да е - важно е да се каже нещо, пък върви после проверявай.
    Щом трябва да ми се "отсече" главата - давайте господа модератори.
    И тогава всичката Мара ще втаса, надявам се
    Оооо , сега си и жертва?
    Честно , защо аз не проучих този господин - защото не ми е работа. Защо ти го проучи - ?.
    Пак те питам и те моля да ЧЕТЕШ - това с какво е вписан в регистъра не ни интересува. Всеки може да се регистрира в какъвто си иска бранш и да прави каквото си иска -това е проблема на законодателството ни.
    1.Вярно ли е че е завлякъл потребителя - Да или не. Ако пак почнеш да ми цитираш глупости - отговора е ясен.
    1.Въпрос - имаш ли нещо общо - познанство , дял или роднина там. Не ни карай да почвам да проучваме, да не стане истината друга.
    Толкова яростна защита и Марковски не е правил.

  16. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #43

    Отговор: НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

    А бе къф си ти че да ти дава някой доказателства.... Повтаряш едно и също вече не знам колко си поста... Найш колко ма интересува какви проучвания си правил - местя си го в другия крачол! Мой си е избора да проучвам някой или не и по скоро въобще не ми е работа да проучвам за каквото и да било който и да било - живея си живота така както аз си знам и искам и ще осера всякакви лекета които не ми допадат включително и такива като теб - това си е мое право - на теб ако не ти харесва това не е мой проблем - търси си правата като си толкова отворен....

  17. Banned
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    54
    #44

    Отговор: НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

    Mr.TECHNO - отговор 1. Не знам дали е завлякъл потребителя. Той така го твърди и ти го приемаш за чиста монета. Същевременно аз твърдя и посочвам факти, че лицето никога не се е занимавало с такава дейност - напротив единствените контакти са за продажба на телфери. Сега провери дали е вярно и отговори - дали наистина е завлякъл лицето!?
    Mr.TECHNO - отговор 1. Не, не го познавам. Чух за сефте името му в тази тема и принципно съм критичен към всички мрънкала, които се оплакват от собствената си лакомия. Може да ме проучиш, ще ти дам телефон, месторабота на ЛС.

    Pat, явно си тук колкото да си чешеш езика. Или си познат на DimitarIvanov и вдигаш пушилка за т.нар. "измама". Не може ли да разберете, че няма измама? Някакъв се е полакомил по една ниска оферта, въпреки че предварително е знаел, че не може да получи услугата на тази цена. Сега се оплаква. А хорът му приглася.
    Имах по-високо мнение за нивото на участниците в този форум.

  18. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #45

    Отговор: НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ НА СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ!

    Madmardigan откъде си толкова сигурен, че измама няма?!? Всъщност вземи си намери друг форум - тук сме ти под нивото! Само се съмнявам, че ще има форум за такива като теб!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Сглобяеми къщи FAQ / (плюсове и минуси)
    От alexi_dobrev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 75
    Последно: 26-01-21, 10:41
  2. Отговори: 10
    Последно: 04-12-13, 17:15
  3. про-бг некоректен шеф
    От PRACTIC във форум Черен списък
    Отговори: 0
    Последно: 25-06-13, 09:28
  4. Булсатком - некоректен доставчик на интернет!
    От prince във форум Черен списък
    Отговори: 3
    Последно: 27-09-12, 17:21
  5. Отговори: 15
    Последно: 23-02-11, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе