Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19
Like Tree22Одобрявам

Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #1

    Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

    Всеки път имам неудоволствието да си имам работа с хората "работещи" там. Никой не ти обръща внимание, като поскаш помощ те гледат все едно им искаш пари, некомпетентно обслужване и грубо обслужване. Отбягвайте!!! Аз лично никога няма да стъпя там.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Отговор: Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

    Много първосигнално звучиш.
    Дай конкретни примери за лошо обслужване, така общо казано, мнението ти няма голяма стойност за мен.

  4. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #3

    Отговор: Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

    Че то е така във всеки Техномаркет, в който съм стъпвал...
    espace, hristoslav2, justify и 2 други харесват това.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #4

    Отговор: Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

    Цитат Първоначално публикувано от Shmi Виж публикацията
    Че то е така във всеки Техномаркет, в който съм стъпвал...
    Пазарувам често от Техномаркет и не съм съгласен. Въобще не мога да разбера с каква цел го правиш.
    Asen Ikonomov одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #5

    Отговор: Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

    е то и полисите са така.
    и локалната бакалия.
    за толкова кинти толкова.

    аз се чудя що има продавач консултанти още вътре в складовете...
    Asen Ikonomov одобрява това.

  7. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #6

    Отговор: Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

    Цитат Първоначално публикувано от Joro711 Виж публикацията
    Невероятни глупости си съчиняваш. Пазарувам често от Техномаркет и въобще не мога да разбера с каква цел го правиш.
    Аз пък не разбирам какво толкова се засегна. Успокой се малко и се опитай да си представиш, че има и други хора, които сме пазарували там. Също така, имаме право да споделяме и мнение.
    Последния път напълних една количка с техника и докато го направя се наложи да обикалям няколко пъти магазина за да търся консултант, който да ми обърне внимание. Когато най-после намерих такъв, отиде уж да търси из складовете и в последствие, когато след като ми омръзна да чакам и се наложи да търся нов, разбрах че първият е излязъл в обедна почивка. Е, мерси на такова обслужване! Можеше поне да предупреди и/или да изпрати друг колега. Това обикаляне е абсолютно всеки път, когато вляза в техен магазин. Да не говорим какво пъшкане беше докато ги накарам да ми пуснат едни тонколони, да не говорим за "консултацията", която ми дадоха за тях - ако някой не знае, NS-555 - Home Speaker Systems - Speakers - Audio & Visual - Products - Yamaha United States са задни колони и НЕ МОГАТ да се ползват за предни.
    espace и hristoslav2 харесват това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #7

    Отговор: Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

    Цитат Първоначално публикувано от Shmi Виж публикацията
    Аз пък не разбирам какво толкова се засегна. Успокой се малко и се опитай да си представиш, че има и други хора, които сме пазарували там. Също така, имаме право да споделяме и мнение............

    Да не говорим какво пъшкане беше докато ги накарам да ми пуснат едни тонколони, да не говорим за "консултацията", която ми дадоха за тях - ако някой не знае, NS-555 - Home Speaker Systems - Speakers - Audio & Visual - Products - Yamaha United States са задни колони и НЕ МОГАТ да се ползват за предни.
    Нито съм се засегнал, нито пък съм неспокоен. Именно в линка, който си дал е посочено, че NS-555 са "front speakers", но сигурно според теб не стават за предни.

  10. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #8

    Отговор: Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

    Оф, това бяха думите на консултанта, който накарах да ми ги сложи за да ги чуя... четеш ли изобщо и знаеш ли защо съм ги сложил тези кавички?!

  11. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #9

    Отговор: Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

    Ами аз бях със сетра ми единствени клинети в магазина и търсех рутер и мобилен телефон. Всички консултанти се бяха нередили в единия край на магазина на лаф-мохабед включително с продавачите на касата (нямаше никой на касата). След 10 минути гледане на цени и кутии ми имах въпроси от техническо естество. Та трябваше да отида до другия край на магазина да моля за помощ "лафещите". Очевидно не бяха доволни, че им развалям рахатлъка и пратиха едно малдо момче. Проблема беше, че той хал хабер си нямаше от рутери и не разбираше, какво го питам (дори не знаеше колко е гаранцията и какво правя ако се развали през гаранционния срок). Засрами се и отиде за помощ. Дойде друг човек и се държа много грубо, все едно сам му отнел от свободното време. Рутер си харесах. Обаче ми трябваше и мобилен телефон. Та пак отивам до другия край на магазина и питам кой отговаря за мобилните. Този повече си разбираше от материала, но телефона който си харесах исках да го пусне пред мен, за да го видя как работи (нямаше изложен). Отвори го и телефона не работеше. Не знам батерията ли му беше паднала или друго, но аз исках да изляза от магазина с работещ телефон. Големи спорове заради това. Този от втората кутия проработи отмак и отивам на касата да направя няколко стотин лева оборот. Да ама няма никой на касата. Всички са на лаф мохабед. Само картите и бирите не бяха извадили. Чаках 5!!!!!! минути да дойдат да ми вземат парите. Досещаите се колко "мила" беше касиерката. Щях да платя с карта, но реших да си спестя излишните проблеми. Всичко това ми отне 1 час. При положение че аз знаех горе долу какво търся просто трябваше да ми се покаже и обясни къде е. Работа за 10 минути.

    Така че както писах в първия пост некомпетентно обслужване и грубо държание в стил "ти си ми длъжен", както и никакъв интерес клиента да е доволен.

    В Контраст отношението към мен бе коренно различно към по-добро.
    espace, Shmi, hristoslav2 и 1 други харесват това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    71
    #10

    Отговор: Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

    Въпросната фирма я осъдих на 2 инстанции заради прекрасното отношение към клиента. Вие продължавайте да си давате парите там.
    espace, Shmi, AC_From_Hell и 2 други харесват това.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,408
    #11

    Отговор: Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

    1. Няма никакъв контрол от страна на управителите и заместник управителите. Виждал съм, как зам. управител се занимава с продажбата на стоки , а консултантите на 20 метра от него си лафят. Всеки път, когато съм влизал в Техномаркет и Технополис, продавач консултантите са събрани на групи. Я на приказка, я гледат някакво спортно събитие пред някой телевизор. Разбира се има единици, които са изключение. Случвало ми се е, почти винаги да не мога да намеря съответният отговарящ за даден сектор. А получената консултация рядко отговаря на очакванията ми. Мързи ги да преместят един продукт до друг за тестове и сравнение. рядко знаят разликите между два модела на една и съща марка. В повечето случаи липсват брошури или листовки със сравнителни таблици за справка на клиентите. Е две от представителствата се задействаха миналата година......май покрай форума. Хубаво, че все още се намират хора, работещи във веригите, които от време на време се образоват четейки форума.

    2. Липсва качествено и адекватно обучение..и съответната проверка(изпит) какво им е влязло в главите на продавач-консултантите.

    3. Няма работеща система за стимулиране на персонала. Ако единият продава по 5 броя техника на ден , а другият продава по 15 от същата - няма съществена разлика в крайното заплащане. Заплатите си вървят. Реално, вторият трябва да получи 3-пъти повече спрямо първият, но не е така.

    Нямат стимули да се изявяват в борба за изкачване в йерархията....Нямат шанс, защото това е допустимо само за тези с връзки. За справка, прочетете оплакванията на персонала в някои сайтове за работодатели.
    Shmi и kokovox харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #12

    Отговор: Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

    Отвън изглежда на капитализъм, но от вътре мирише на комунизъм.
    justify одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,226
    #13

    Отговор: Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

    И каква е разликата? Някой виждал ли е комунизъм?
    Питам по принцип. Не конкретно за обсъжданата/-те фирми.
    За мен разликата е, че при "капитализма" си плащаш и лижеш з-ци, за да растеш в йерархията. Ако въобще това се допуска.
    Обикновено на ръководни постове се слагат "парашутисти", "откраднати" от конкуренцията. А после се оказва, че последната се е отървала от некадърниците. Като при това е нанесла силен удар на приемащата фирма.

    При социлизма само се лижеха з-ци. Но като че ли имаше по-голям шанс да седнеш на по-висока позиция. Конкуренция нямаше, но пък винаги знаеш какво да очакваш като качество от съответната стока или служител.
    Вие решете кое е по-"демократично" и с какво налаганите ни "европейски" методи на работа и заплащане са "по-добри"!
    И какво да очакваме от служителите, след като се обещават много неща, а после се поставят неизпълними условия, за да се получат те?
    Това е почти във всички браншове - бачкаш като луд и накрая получаваш подаяния, вместо подобаващо възнаграждение. А будалите, които се стараят да допринесат повече, за награда ги товарят и с работата на останалите.
    Така, че не се чудете, че всички са демотивирани. Отделно, че повечето откровено ги мързи.
    hristoslav2 одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #14

    Отговор: Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

    Ами разликата за мен е че като вляза в магазин, очаквам да изляза доволен от него, а не в нервна криза. Очаквам като клиент, а и като работодател като се плащат заплати за дадена работа тя да се върши, а не отговорността да се размива и работата да не се върши. Ако не си мотивиран си стой вкъщи, докато се мотивираш. Шефа ли постоянно трябва да те плаши със санкции и уволнение, за да си вършиш работата? Христослав го е описал проблема, както и решението. Но като цяло българите нямаме управленски капацитет, а и не искаме да се научим, а после защо производителността и заплатите са ни ниски.
    Моето оплакване е към персонала на този конкрете магазин. Другите не ги знам как са.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #15

    Отговор: Техномаркет Ямбол - ужасно обслужване

    Все още не ми се е случвало да изляза с нервна криза от магазин. Преди години имах разправия с Техномаркет относно един лаптоп, сезирах КЗП и получих нов на другия ден. Миналата събота влязох в Техномаркет - Люлин, купих си набързо едни тонколони, платих ги и си заминах.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 28-08-13, 14:29
  2. Panasonic CS/CU-TE12DKE - моторът на вътрешното тяло свиреше ужасно!
    От poreshkov във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 1
    Последно: 06-08-10, 17:32
  3. Трагедия край Ямбол
    От A.L.F. във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 29-05-09, 13:30
  4. Обслужване на мастиленоструен принтер
    От taralion във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 19-03-09, 21:50
  5. Liebherr CPes 4003 - дрънчи ужасно!!!
    От alcek във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 7
    Последно: 29-05-08, 21:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе