Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 184

DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    81
    #151

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Купих днес още един скарт, но и с него не тръгва. Пробвах да върна оригиналния FW, но пак нищо, май нещата отиват към сервиза. Нямам идея от какво може да се получи...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    90
    #152

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Наскоро един приятел си купи 5960/12,та се разрових по архивите да му кача друг фирмуер.Реших да го кача и тук,може на някой да му свърши работа.Софта е на руснака версия 8.3,аз само съм сменил шрифта - Arial Narrow допълнително стеснен.
    Буквите са с черен кант без подложка и при трите размера.Файла ще го намерите на : http://www.2shared.com/file/3016604/...VP5960_12.html

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    95
    #153

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    страхотен плеър, след като оправих проблема с малките субове, вече всичко е отлично. Много съм доволен

  5. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    2
    #154

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Здравейте!
    Имам следния проблем и ще бъда много благодарен ако някой от този форум може да ми бъде полезен. Преди 2 дни си закупих DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB, но както по късно разбрах от тоя форум и имам проблем със шрифта,, т.е. е много дребен. Всъщност аз неуспях да го оправя, а напротив развалих го още повече, т.е. като чета субтитрите от USB-то вече не ми се кирилизира и молбата ми към вас е да ми кажете дали някой знае как да си го оправя? Също така ще ви бъда много благодарен, ако някой ми изпрати и файла, за да ми стане по-голям шрифта и да не е на черен фонд. Благодаря Ви предварително.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    14
    #155

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Здравейте, вече и аз съм собственик на този плеър. Молба към deank - нито един от твоите линкове от 01,02 и от 06,02 не работи - можеш ли да качиш файловете някъде отново. На скрийншотовете твоите субтитри са много добри!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    90
    #156

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Здравейте.Ето ви нов линк на фирмуера за филипса :******************.com/files/11226415...60_12.rar.html
    Фирмуера е на руснака,само шрифта съм сменил : три реда субтитри с много символи на ред с черен кант,без подложка.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    14
    #157

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Благодаря Oric за бързата реакция, междевременно намерих руската версията на този адрес: http://www.phunkyfish.com/article/4/...96012#firmware. Флашнах плеъра с DVP5960_12_vboroda_1251_v8.3_pb.zip и сега субтитрите са жълти, но не мога да избирам големина на шрифта, и при работещо DVD и при спряно не ми излиза такава опция ( а би трябвало да има). Не знам откъде да я изкарам. След малко ще пробвам и твоята редакция с окантения шрифт

  10. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    2
    #158

    DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Здравейте,
    искам да попитам някой от този форум дали има проблем със субтитрите на формата Dixv, т.е. при мен излиза шрифта много дребен. Дали е възможно да се уголеми и настрои и той?

  11. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    2
    #159

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Помощ - донесаха ми двд от САЩ Philips ,но не трагва нито едно двд . Какво да направя

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    77
    #160

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Region Free Hack

    If you'd like to make your player region free follow these steps:
    Turn on the unit
    Open the loading tray
    Press the "Setup" button on the remote
    Navigate to the "Preferences" page using the right arrow key
    Enter 138931
    You will now see the current region code displayed
    Use the Up/Down arrow keys to select the region required or "0" for all regions
    Press the "Play" button on the remote

  13. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    2
    #161

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Благодаря ти много,ше пробвам след 1/2 дена ,че нямам дистанционно за Двд-то,
    то е Portable DVD player Philips - 7 инча

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    7
    #162

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Така , значи купих си HDMI>HDMI кабел HAMA екраниран с 24к позлатени букси и т.н и т.н доста пари за това което аз разбрах впоследствие

    на DVD-то спецификията е тази според производителя:
    Playback Media CD , CD-R/CD-RW , Video CD/SVCD , DVD , DivX , DVD+R/+RW , DVD-R/-RW
    Compression formats MPEG1 , MPEG2 , DivX 3.11 , DivX 4.x , DivX 5.x , DivX 6.0 , DivX Ultra

    Вчера си свалих филмче HDTV Alien vs Predator :
    ViDEO.CODEC...: x264 mpeg-4
    FRAMERATE.....: 23.976
    BiTRATE.......: 4670 kbps
    RESOLUTiON....: 1280x536
    AUDiO.........: English DTS 5.1 1.5 mbit
    SUBTiTLES.....: Eng,Ro,Dut,Pol - ASS

    изпекох си го на DVD+R , пускам си го на Player-a и О.О папката седи вътре в нея никакви файлове
    останах мега разочарован при прочитането на тази секция обяснение за player-a:
    Picture enhancement High Def (720p, 1080i) , Progressive Scan , Smart Picture , Video upsampling , Video upscaling


    Извод ! WHY THE FUCK I BOUGHT THIS CABLE HDMI>HDMI !!!!!!!! ако не мога да си пусна HDTV format??????




    P.S естесвено мога да си го пусна през S-videoto от Laptopa на LCD-то но маx на този трансфер е 720х480 тъй че всичко се обезсмисля

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #163

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Без да се обиждаш, но който не разбира мисли, чете, търси в гугъл, пита знаещи ... просто наличието на HDMI линия за свързване не означава, че машината декодира видео с висока разделителна способност. А кабела си си го купил за да свържеш телевизора с плейъра и да използваш функцията за ъпскейлинг.

  17. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    7
    #164

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Цитат Първоначално публикувано от painmaster
    Без да се обиждаш, но който не разбира мисли, чете, търси в гугъл, пита знаещи ... просто наличието на HDMI линия за свързване не означава, че машината декодира видео с висока разделителна способност. А кабела си си го купил за да свържеш телевизора с плейъра и да използваш функцията за ъпскейлинг.
    нали и аз това съм писал . първо видях изхода отзад на DVD-то после купих кабел >>>>>тогава прочетох

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #165

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Цитат Първоначално публикувано от painmaster
    Без да се обиждаш, но който не разбира мисли, чете, търси в гугъл, пита знаещи ... просто наличието на HDMI линия за свързване не означава, че машината декодира видео с висока разделителна способност. А кабела си си го купил за да свържеш телевизора с плейъра и да използваш функцията за ъпскейлинг.
    Хората, подлъгани като теб са хиляди.
    Нямаш ли VGA изход на лаптопа и VGA вход на телевизора?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. DVD/DivX Player Philips DVP5980 HDMI USB
    От shreker във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 17
    Последно: 08-03-09, 22:57
  2. DVD DivX Player с HDMI и USB
    От varieca във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 93
    Последно: 23-10-08, 11:13
  3. Защо се губи 5 .1 звук на Philips DVP5960
    От nikineo във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 18-10-08, 14:29
  4. TOSHIBA SD-360 DIVX HDMI
    От dimlubnik във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 23-07-07, 15:31
  5. Philips DVP5960/12 + 5.1 колонки
    От nikolav във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 7
    Последно: 19-11-06, 17:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе