Страница 6 от 13 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 184

DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    11
    #76

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Oric оправи си линка към фирмуера http://store1.bgshare.com/files/250161/DVP5960_12.rar това мисля че е твоя а ти си дал линк към руския

    Поздрави

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    90
    #77

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Oric оправи си линка към фирмуера http://store1.bgshare.com/files/250161/DVP5960_12.rar това мисля че е твоя а ти си дал линк към руския
    Много съжалявам ако съм подвел някой.Линка е оправен.

    @killgore - Thanks.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    18
    #78

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Сигурно е от снимката.То по принцип трудно се правят качествени снимки на екрана на tv.
    Иначе, някои предпочитат многоредови субтитри в средата и дори "във филма" (прозореца за субтитри е малък и качен нагоре), за да четат по-бързо! Това е вече "вкус" - според немската класическа философия ( "Критика на способността за съждение"). То затова по отношение на вкуса не може да се спори, защото има само 2 позиции. Майтап!
    Лично аз когато се сетя използвам SubtitlesWorkshop и ограничавам символите на реда.
    Дори и да се кропват се "досщам" за смисъла. Винаги едното е за сметка на другото и вече "не си давам много зор".

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    90
    #79

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Здравейте.Преглеждам от време на време линка даден от cincinatus и видях,че има нова версия на руснака :
    • поддержка русских имен файлов на CD/DVD
    • поддержка SRT-субтитров в формате CP1251
    • полный набор кириллицы в MP3 тегах
    • исправленная SRT timing bug
    • автоматическая загрузка субтитров
    • возможность передвигаться в любую точку проигрываемого AVI файла по нажатию кнопки TITLE (push once - Select file, push twice - jump to time)
    • желтые SRT-субтиры
    • до трех строчек SRT-субтитров на экране
    • использование специализированного шрифта для SRT субтитров (ранее чтобы подключить этот шрифт надо было включить и выключить Setup меню)
    • разрешается проскакивать через занудные "copyright messages" на DVD
    • выбор из трех размеров шрифтов (улучшенных) для показа SRT субтитров: Small, Medium, Large
    Ако някой реши да го пробва :http://webfile.ru/1435389

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    15
    #80

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Здравейте на всички

    Искам да си взема DVD palyer с DivX и се чудя кой да бъде. Моля за съвет.
    И още нещо, този Филипс със ЕМТес 1389 чип ли е или със Зоран 888?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    18
    #81

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB - shreker, ОТБЕЛЕЖИ, ЧЕ НЕ Е ЕВТИН!
    Това е за хора с "широкоекранни" телевизори.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    15
    #82

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Цитат Първоначално публикувано от cincinatus
    DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB - shreker, ОТБЕЛЕЖИ, ЧЕ НЕ Е ЕВТИН!
    Това е за хора с "широкоекранни" телевизори.
    Благодаря за препоръката. Аз имам един стар Philips 630 и още от началото беше страшно капризен към четенето на всякакви дискове.
    Субтитрите на DivX след половин година чакане на FW най-накрая имат кирилица, но са страшно малки и грозни.
    Та малко съм недоволен от стария ми плеър и затова питам дали всички Philips-и са такива или аз съм попаднал на ...
    А колкото до цената на DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB е 175лв. в Технополис.
    Не ме притеснява толкова цената, колкото искам да имам безпроблемно устройство с което да гледам DivX така както се дледа нормално DVD със нормални субтитри. USB-то е много добър плюс ако става за гледане на филми.

    Та чакам още препоръки и за други марки и модели.
    Спрял съм се и на:
    Видях някакво LG DVX298H HDMI USB с цена 159лв. в Технополис.
    Друг модел е на Pioneer DV-300 с цена 149лв. в Технополис.
    Някой ако има има впечатление от тези модели да пише.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    18
    #83

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    DVD-то е супер, може би до момента е най-доброто на пазара, след като обаче си преинсталираш firmewire-a с руския, когото "открих' при "братята" руснаци! Няма (5.1), обаче.
    За повече подробности попитай участниците във форума, които притежават такова DVD.
    LG съм сигурен, че ще има добра поддръжка откъм firmware по-натам.
    Аз лично съм с ЕЛИТ dv-366, с купени колони на ТЕЛЕТЕК (5.1). Такива DVD-та се намират вече рядко, "старички" са като модел - на около 2 год.
    Хубави са dv-400 USB, но и те поостаряха и не са актуални.
    Новите не ми изглеждат надеждни, а и дизайнът им е дървен. С новия процесор има проблеми, не може да се пипа firmewire-a... Изобщо, сложно!
    Купувай, аз също бих си го купил, но за сега събирам за TV HD и чак след това. Успех!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    15
    #84

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Изпробвах в Техномаркет Philips DVP5960 HDMI USB и ми направи впечатление, че не можа да зареди субтитри от USB-то. Същото важи и за Philips DVP5980 HDMI USB, както и за SANG DP-633, който иначе от CD беше със перфектни субтитри, големи и в черната лента и само за 79лв. Нещо повече за този SANG DP-633 ако някой може да каже би било добре. Има го в Технополис и казаха че не бил капризен.
    Единствения плеяр който зареди субтитри от USB и беше сдълги файлови имена на USB-то беше NEO M-51 за 65лв поради простата причина, че субтитрите ръчно се зареждат, които не бяха лоши като размер.
    Хайде дайте още информация за да мога да си купя DVD Player. Mоже би има някакви трикове за зареждане на събтитри от USB, но в магазините не знаят. Не съм пробвал само LG-та.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    223
    #85

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    В другата тема за "DVD DivX Player и HDMI с USB" съм писал за един TeleTech. Той зарежда субтитрите от USB. Малки са, но четливи - с добър шрифт и на тъмна основа само около тях.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    90
    #86

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Здравейте,филипса няма проблем със зареждане на субтитри от USB.
    Shreker, в твоя случай най вероятно се различават имената на филма и субтитъра.Колкото до избора на DVD.аз моето го избрах заради поддръжката ха DivX Ultra.Ако се спреш на филипса погледни и другия модел 5980/12 - за него казват,че е с USB 2.0,всичко друго е съшото.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    90
    #87

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Здравейте отново.При руснака има нова версия на софта:
    поддержка русских имен файлов на CD/DVD

    поддержка SRT-субтитров в формате CP1251

    полный набор кириллицы в MP3 тегах

    исправленная SRT timing bug

    автоматическая загрузка субтитров

    возможность передвигаться в любую точку проигрываемого AVI файла по нажатию кнопки TITLE (push once - Select file, push twice - jump to time)

    ISO Resume: запоминание точки останова просматриваемого AVI файла, и возможность возврата к точке останова (нажатием кнопки >>|)

    желтые SRT-субтиры

    до трех строчек SRT-субтитров на экране

    разрешается проскакивать через занудные "copyright messages" на DVD

    выбор из трех размеров шрифтов (улучшенных) для показа SRT субтитров: Small, Medium, Large
    И съответно линк:http://webfile.ru/1440736

  16. Novice
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    1
    #88

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    здражеите.имам същото DVD 5960/12 като пробвам новитефърмуеъри и нещо не ми хареса ще мога ли със стария от сайта на Philips да го въстановя както сие бил плеара.също така ме интересува дали всички от тези фърмуеъри поддържат 5.1 канала или след абдейт се губи . благодаря предварително.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    15
    #89

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Oric

    Philips DVP5980 HDMI добре (наистина филмите от USB-то се заредиха по-пъргаво), но фърмуер за него има ли направен или трябва да се прави и дали може? Ако е лесно да се преправи от DVP5960 би било добре.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    15
    #90

    Re: DVD/DivX Player Philips DVP5960 HDMI USB

    Здравейте,

    Послушах Oric и днес си взех Philips DVP5980 HDMI USB. За сега съм доволен, чете всичко което му пуснах и има субтитри от USB-то.
    Субтитрите обаче са малко малки светло сиви на тъмно сив фон и честно казано са трудни за четене, особено на по-светли места във филма. Свалих си фърмуер от сайта на Филипс, в който обаче са оправени някакви няща за звука на HDMI, което не ме интересува за сега, но ми се ща да си оправя субтитрите. Въпроса ми е процедурата за Philips DVP5960 от началото на темата важи ли и за моя плеяр? Дайте някакви съвети. Благодаря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 13 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. DVD/DivX Player Philips DVP5980 HDMI USB
    От shreker във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 17
    Последно: 08-03-09, 22:57
  2. DVD DivX Player с HDMI и USB
    От varieca във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 93
    Последно: 23-10-08, 11:13
  3. Защо се губи 5 .1 звук на Philips DVP5960
    От nikineo във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 18-10-08, 14:29
  4. TOSHIBA SD-360 DIVX HDMI
    От dimlubnik във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 23-07-07, 15:31
  5. Philips DVP5960/12 + 5.1 колонки
    От nikolav във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 7
    Последно: 19-11-06, 17:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе