Страница 10 от 30 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 446
Like Tree1Одобрявам

Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    77
    #136

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Някой не купили Panasonic BD60 ,че да драсне няколко реда как е

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    14
    #137

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    аз! няма HDMI кабел в комплекта, та си взех допълнително. с него го свързах към 42" плазма Панасоник, а с чинчове пуснах аудиото към стерео уредба Sony.
    бутнах вътре Боен клуб (BD) и го изгледах
    времето докато да тръгне самия филм ми се стори доста дълго, но по ревютата, които съм чел, явно това е нормално. още повече, че послушно си изгледах рекламата преди филма и фейк менюто. времето за зареждане зависи и от конкретния филм. btw има и функция quick start, която видях в последствие и пише, че с нея зарежда по-бързо, но харчи повече ток в stand-by режим. не съм специалист, но качеството на картината беше отлично (в сравнение с риповете). аудиото за сега мога да го слушам само стерео, но player-а си има всички необходими кодеци, а може и да bitstream-ва към рисийвър през HDMI или оптика. като по-нисък модел BD60 няма аналогови изходи за 5.1.
    все още не съм го свързал към И-нет, та нямам наблюдения какво точно може да прави. иначе има разни стикери за гледане на YouTube и т.н.
    аз доволен

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    77
    #138

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    А дали това е по-добро PHILIPS BDP-3000

  5. apopov
    Guest
    #139

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Цитат Първоначално публикувано от f117
    аз! няма HDMI кабел в комплекта, та си взех допълнително. с него го свързах към 42" плазма Панасоник, а с чинчове пуснах аудиото към стерео уредба Sony.
    бутнах вътре Боен клуб (BD) и го изгледах
    времето докато да тръгне самия филм ми се стори доста дълго, но по ревютата, които съм чел, явно това е нормално. още повече, че послушно си изгледах рекламата преди филма и фейк менюто. времето за зареждане зависи и от конкретния филм. btw има и функция quick start, която видях в последствие и пише, че с нея зарежда по-бързо, но харчи повече ток в stand-by режим. не съм специалист, но качеството на картината беше отлично (в сравнение с риповете). аудиото за сега мога да го слушам само стерео, но player-а си има всички необходими кодеци, а може и да bitstream-ва към рисийвър през HDMI или оптика. като по-нисък модел BD60 няма аналогови изходи за 5.1.
    все още не съм го свързал към И-нет, та нямам наблюдения какво точно може да прави. иначе има разни стикери за гледане на YouTube и т.н.
    аз доволен
    Честито! Със здраве да си го ползваш! Офертата изглежда страхотна! И филмите ли са тези от вестника или си избираш два по избор?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    14
    #140

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Цитат Първоначално публикувано от apopov
    И филмите ли са тези от вестника или си избираш два по избор?
    филмите са тези от промоцията. аз дори бях забравил, че има и бонус 2 диска. честно казано, дори и без тях, офертата е невероятна.
    а Боен клуб си го взех от друга промоция за 25 лева...

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #141

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Някой взе ли си PANASONIC DMP-BD60EG-K за 199лв.?
    Да драсне два реда.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #142

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Явно не четеш правилно ! Колегата f117 си е купил и е написал какви са първите му впечатления !За тези пари е много добър плеър .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    40
    #143

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Аз също си го купих, но не пиша защото го ползвам единствено по основното му предназначение и не съм правил никакви по-особени тестове. Нямам никакви забележки за качеството на видеото - перфектно е. Създадени от мен Blu-ray дискове вървят безпроблемно, зарежда изключително бурзо...

  11. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    6
    #144

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Цитат Първоначално публикувано от apopov
    И аз мисля, че офертата е добра! Не знам само дали чете МКВ файлове? Моля ,който знае да отговори. Как се записват те на ДВД носител - простете за малумния вероятно въпрос. Т.е. с НЕРО експерс после дата или видео и т.н. ако може някой да даде практичен форум в тази насока! Благодаря Ви! П. С. Чете ли Матрьошка/мкв?
    Преди малко се върнах от ТМ, поразпитах за този модел на Panasonic - изглежда много добра оферта, но МКВ файлове не чете. Не разбрах дали разпознава преносими HDD, казаха ми че са пробвали само с флашка 16GB и нямало проблеми. Утре ще ходя да го пробвам с DivX и ако ми хареса вида на субтитрите го взимам.! Повече мнения утре.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    40
    #145

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    по повод субтитрите при DivX - гадни са...,но не съм правил ъпдейти, може и да има възможност за настройка с по-новите фърм.

  13. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #146

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Цитат Първоначално публикувано от Tonidi
    по повод субтитрите при DivX - гадни са...,но не съм правил ъпдейти, може и да има възможност за настройка с по-новите фърм.
    Най-новия фирм е 2.2 инфо тук. http://panasonic.jp/support/global/c...bd60_euro.html Но ме съмнява да оправят субтитрите се пак целта е да не се поущрява пиратството.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    5
    #147

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    И аз да се включа като горд собственик на ПАНАСОНИКА -разпознава Флашки до 128 гб, но трябва да са фат 32, SDHC мемори карти до 32гб. Картината на блу рей дисковете е уникална. В Русе бяха докарали само 5 бройки.

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,830
    #148

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Това за FAT32 е тъпо. Иначе можеше с малко усилия да се подкарат и файлове, свалени от интернет, но те всички са над 4GB.

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #149

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Да , така е , тъпо е ! Съгласен съм ! Но това е евтин блу-рей плеър и като такъв се справя доста добре , иначе малко повече екстри са добре дошли , но в случая няма !Даже и някои от по-новите модели / примерно Филипс 7500 / , които са 2-3 пъти по-скъпи засега поддържат само FAT32 !

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,830
    #150

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Да , така е , тъпо е ! Съгласен съм ! Но това е евтин блу-рей плеър и като такъв се справя доста добре , иначе малко повече екстри са добре дошли , но в случая няма !Даже и някои от по-новите модели / примерно Филипс 7500 / , които са 2-3 пъти по-скъпи засега поддържат само FAT32 !
    Да, наистина е много добро предложение. И аз го разчъках оня ден в магазина. Първоначално се разочаровах малко от образа, но се оказа, че някой грний е разбъзикал опциите като е пипал яркост, контраст и разни филтри. Като махнахме всички "подобрители" нещата си дойдоха на място. На Блу-рей е перфектен. Малко по-бавно зарежда, но е в рамките на средното.
    На ДВД имам леки забележки, но повечето потребители няма да ги усетят.
    Най-големия проблем е трудноста да му намираш какво да пускаш на него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 30 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 16-11-12, 13:34
  2. Помощ при избор на bluray player с тонколони
    От tttsetso във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 07-06-12, 23:45
  3. Помощ при избор на DVD Recorder
    От mitak_94 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 30-12-11, 21:25
  4. Помощ за избор на DVD Player-MP4, WMV и mkv.-H264 кодек.
    От ac28 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 02-03-09, 16:57
  5. Помощ при избор на DVD player
    От maddog3 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 02-05-07, 00:32

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе