Резултати от 1 до 5 от общо 5

Кажете нещо за DVD плеърите Superior....?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    54
    #1

    Кажете нещо за DVD плеърите Superior....?

    Въпросните DVD-та се продават в Кауфланд......Някой има ли такова? Може ли да даде впечатления как работи? Какви формати чете? Какви настройки има? Порових се из нета и изглежда тези DVD-та са популярни в Германия, защото в някои немски форуми се обсъждат, ама са други моделите....

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #2

    Re:Кажете нещо за DVD плеърите Superior....?

    Популярни ,колко да са популярни в Германия ,колкото Нео и Елит тук ги обсъждаме.Марката си е брандирана Кауфланд -те си ги поръчват в Китай явно пак и се правят само за веригата.Не съм видял да се продават на друго място.Изхождам и от това,че имат и друга дребна домакинска техника с тая марка.Едвали някой ще е толкова запознат какво чете плеъра ,но аз смятам,че няма да е по различен с нищо от останалите си събратя по супермаркетите.Евтин и непретенциозен.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #3

    Re:Кажете нещо за DVD плеърите Superior....?

    На мен ми се струват и по-скъпички уредите в сравнение с останалите измислени марки...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    54
    #4

    Re:Кажете нещо за DVD плеърите Superior....?

    Да по-скъпи са в сравнение с другите "кучи марки".... Това ме навежда на мисълта, че ще са по-читави и с повече екстри.......Като гледам имат HDMI изход в комбинация с 5.1 аналогов изход (което ми трябва на мен)......Но не знам софтуерно как са? През 2005 година си купих от техномаркет едно нео, което тогава беше най-скъпото-75 лв. и се оказа че е с лицензиран софтуер на Dolby laboratories,USA (тогава нищо не разбирах от такава техника) и до днес си свири страхотно, но няма HDMI, USB и кодеците му са стари....... Лошото на кауфланд е че не можеш да го пуснеш и да го пробваш.....Всичко е запечатано, вземаш, плащаш и бягаш.......Така, че ако не ми върши работа, ще разбера чак в къщи.....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #5

    Re:Кажете нещо за DVD плеърите Superior....?

    Високата цена въобще не е гаранция за качество на каквото и да е в наши дни!
    А и от тези супемаркети аз лично не си купувам никаква техника или аксесоари за нея...
    За какво толкова ще го ползваш това DVD, че чак трябва да е с "екстри"?
    Ето ти сайта на "марката": http://www.superior-online.eu/en/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 26-08-13, 00:36
  2. Отговори: 1
    Последно: 09-01-04, 23:58
  3. Кажете нещо за ААС кодиране, де...
    От xtra във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 18-04-03, 13:31
  4. Кажете нещо за кабелния интернет на Евроком!?
    От Dr. Hannibal Lecter във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 21-01-03, 14:16
  5. Кажете нещо за Tbred 2000+ & 2100+
    От janko във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 13
    Последно: 11-01-03, 23:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе