Резултати от 1 до 5 от общо 5

GoClever GC-3535

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. DaGa
    Guest
    #1

    GoClever GC-3535

    Здравейте искам да попитам има ли някой колега такъв модел gps и ако има какви са му впечатленията?
    Аз наскоро си купх такъв,но имам проблем с него,постоянно търси връзка със спътниците и ако намери
    такива намира много малко и все със слаб сигнал. А и много често губи връзка, понякога дори и не намира
    никакви сателити

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re:GoClever GC-3535

    Това на открито ли става?

  4. DaGa
    Guest
    #3

    Re:GoClever GC-3535

    ми на открито рядко, но се случва,но попринцип вътре в колата го прави най-често

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re:GoClever GC-3535

    А какава е колата. Случайно да е с онези стъкла със специалното покритие за по добра изолация, по лесно охлаждане с климатик през лятото. Тези стъкла влошават сигнала. Друг вариант е все пак кабелчето на антената вътре в GPS-а да не прави добърр контакт. Може да се оправи и да се намести. Ако е гаранционене направи рекламация. Все пак си мисля, че нямаш проблем щом на открито работи както трябва. По принцип ако предното тстъкло екранира трябва да се ползва външана антена.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    13
    #5

    Re:GoClever GC-3535

    Изпoлзвам темата, за да попитам за проблем със същият модел навигация- GC-3525.
    Качих му ИГО 8 и работеше нормално известно време.
    след това, не съм сигурен дали само се получи или му беше помогнато, но като се включи устройството и не може да се стартира навигационната програма. отива в основното меню. като се кликне на бутон "GPS" и не се случва нищо! горното малко бутонче "М" също не стартира навигация, а първата програма от избраната папка. За да стартирам навигационната програма, единственият начин е да отида до ехе файла през браузъра. но това е много бавно и досадно.

    предполагам че е изтрит някой файл от основната директория. От къде мога да разбера кой е и да го сваля? от месеци ровя по нета, но нищо не намирам!

    мерси предварително!


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. GOCLEVER карти
    От vandu във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 1
    Последно: 01-05-14, 09:59
  2. Проблем с Goclever GC-5066FMBT
    От kostadinov във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 0
    Последно: 14-03-14, 11:10
  3. IGO на GOCLEVER NAVIO 400 може ли?
    От donmishon във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 5
    Последно: 15-03-12, 13:16
  4. подробна карта на Сърбия за GoClever
    От katalino във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 6
    Последно: 29-01-10, 09:15
  5. GPS GoClever 5055
    От katalino във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 5
    Последно: 28-12-09, 21:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе