Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 62

Детектор за Полицейски Камери

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #46

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Кобрата се ''обади'' и при преминаване покрай една от новите камери на КАТ, с инфрачервената светкавица преди Асеновград(честотата е същата като на старите-това ми беше интересно).А те дават само 10км/ч. толеранс-карайте разумно.


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #47

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    lazarus18 колко пъти си минавал този маршрут тази година - Враца - Варна ? Аз досега от началото на годината 4 пъти.
    Разликата за която говореш е при постоянна скорост.При 50 -60 90 и тн км няма как да се получи ако ти караш с 90 постоянно, макар да си в нарушение.

    justify, смея да кажа 4е не съм нарушил ограниченията с над 5км от много време насам. Причината е проста - колата не може повече ( но харчи малко за сметка на това ) и не гледам настрани като карам, нито държа телефон - имам си handsfree за тази работа. По тази причина над 20г вече съм примерен водач на МПС и нямам ПТП по моя вина, от доста години нямам фиш дори, но нямам време да си извадя златен талон ( заминава ти половината ден).
    В града не си позволявам над 50км , спирам на пешеходни пътеки , не минавам на "дълго жълто" и проблеми нямам.

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #48

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    lazarus18 колко пъти си минавал този маршрут тази година - Враца - Варна ? Аз досега от началото на годината 4 пъти.
    Разликата за която говореш е при постоянна скорост.При 50 -60 90 и тн км няма как да се получи ако ти караш с 90 постоянно, макар да си в нарушение.
    Кой е казал, че карам с 90км/ч постоянно? На някои по-опасни места намалявам до 60-70, но на места карам с 120-130. Става дума за Враца-Монтана. До Варна не съм ходил с кола от години.

    Оффтопик: Някой местен знае ли дали снима камерата на изхода от Враца на бензиностанцията? И дали са сложили знака за ограничение в посока към София?
    Че жената в неделя мина със 130 от там и май ще отече с 300 лв.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    63
    #49

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    lazarus18
    off: Утре вечер ще мина от там и ще ти кажа, ако изписка радар детектора. Иначе знак няма, но ограничението е 60 км.

    ПС. Коментарите на повечето колеги нямат нищо общо с темата, което не е присъщо на този форум. Изчетох я, мислейки че ще науча нещо ново, но въпреки това добре се посмях, колегата sad sack има една от мен Поздрави.

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #50

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Bronxi, ако няма знак откъде накъде ограничението ще е 60 като е след табелата?
    Знак имаше преди време заради бензиностанцията, но преди доста време го махнаха. Освен да са го сложили отново с камерата.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    63
    #51

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Съдя по данните за спийд камерите в навигацията (последна 68 версия мисля че бяха), но това може да важи за обратната посока, където преди бензиностанцията има знак 60. Предполагам, че това ограничение трябва да е същото преди бензиностанцията посока Враца-София, защото все пак е рисков участък за ПТП, коли излизат от бензиностанцията, някои от които по-добре да не излизат, а те вече не са малко.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    63
    #52

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Радар детектора не изпищя, но не знам дали радар детектора я хвана, тъй като ги засича от двайсетина метра, но може и да е изключена.

  10. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #53

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    @Bronxi
    двадесетина метра е малко, нещо бъркаш.

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #54

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Камерата със сигурност работи /или поне е работила доскоро/ защото много хора са изгорели от нея.
    Нали се сещаш колко фишове идват при един вносител на коли с хиляди коли на лизинг? От там ми е информацията.

  12. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #55

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    @lazarus18
    пич. Ти добре си се информирал, но информацията ти е, както обикновено неточна и няма как да стане, като гледаш през стандартния бг бинокъл...
    Сега сам прецени, ако радар детектора ми засича от 20 метра, каква ще ми е ползата от него.

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #56

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    fXOrange, аз не съм споменал това за 20-те метра. И на мен ми е странно да е толкова малко, но никога не съм ползвал антирадар.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    63
    #57

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange
    @Bronxi
    двадесетина метра е малко, нещо бъркаш
    За бъркане - нищо не бъркам. Радара ми е от най-ниския ценови клас, и за него се води топ модел. Ако ползвам радар за 1300 лева тогава и до 350-400 метра може да се стигне, но за проблемите с тези камери не съм достатачно компетентен, за да ти напиша, има си доста инфо в нета.

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Камерата със сигурност работи /или поне е работила доскоро/ защото много хора са изгорели от нея.
    Нали се сещаш колко фишове идват при един вносител на коли с хиляди коли на лизинг? От там ми е информацията.
    lazarus18 На 23 ноща пътувах за морето и минах покрай 5-6 такива камери, но само за 2 от тях ми изпищя радара, но въпросната не беше от тях. Може да ги изкючват, не знам.


  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #58

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Нали знаеш, че по-голямата част от камерите са празни и няма как да ги хване антирадара.
    20 м. е крайно недостатъчно защото като свирне и вече са те заснели. Мисля че са настроени поне на 100м. да снимат.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #59

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Анти-радар от старо поколение не може да хване камера с лазер. Старите радари на радиосигнал се ловяха , ама това е вече в сферата на фантастиката. Лично според мен който има радар , какъвто и да е - трябва да бъде глобен, а ако е трайно закрепен на колата - да се конфискува мпс-то ( доскоро това бе действащ закон в Гърция )
    Самото наличие на анти-радар означава едно - предпоставка за превишена скорост. Все едно да ходя с автоматично оръжие и да твърдя че е за самоотбрана - глупости.

  18. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #60

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    особено в държави като нашата, където всичко се случва. оръжието е като резервната гума в колата - все някога притрябва, и би трябвало да сме подготвени.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. радар детектор на нокия
    От barona75 във форум Автомобили
    Отговори: 6
    Последно: 10-12-10, 22:15
  2. Лентов апарат и детектор на летищата
    От zla gad във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 9
    Последно: 27-04-10, 20:54
  3. Детектор за проводници
    От Delta1 във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 12
    Последно: 10-01-10, 23:30
  4. GSM детектор?!
    От orack във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 21-06-09, 10:24
  5. Детектор за безжична мрежа
    От IvO™ във форум Мрежи
    Отговори: 17
    Последно: 04-06-07, 14:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе