Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 62

Детектор за Полицейски Камери

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    75
    #1

    Детектор за Полицейски Камери

    Намерих, но цената е 999лв.Някой да си е купувал нещо по евтинко?
    Имам кобра 9345, но само когато започне да прави снимки машината на полицията
    и тогава започва да издава звук.Днес го тествах и с такова впечатление останах.
    През останалото време детектора мълчи.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #2

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    А не е ли по добрия вариант, да спазваш ограниченията за скоростта?!

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Ако антирадара не се обажда змачи камерата е само кутия. Както знаеш кутиите са повече от камерите, които се местят. При мен антирадара се обажда на стационарните камери и на мобилните. Вярно че, че на изхода от Варна в посока Златни пясъци не се обажда, но на други места със същите камери си се обажда.

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #4

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Абе то като се замислиш 2 глоби по 450 лв(новите тарифи) и анти-радара ти е изплатен

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #5

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Да поясним -истинските антирадари са скъпи понеже са забранени , а радар-детекторите - не , и са в масова употреба !

  7. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #6

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    най-лесно е да си дръпнеш нова карта със статичните камери.
    за нови щуротии просто не знам - чувал съм че има системи в които с натискане на бутон можеш да маркираш нова - дори за деня камера и останалите знаят че тя е там и после че се е махнала.

    офф
    а колко е един анти радар? и някой модел?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    75
    #7

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Става въпрос за камерите които са в полицейските коли.За всички останали вече две години нямам проблеми, радар детектора който имам работи безпроблемно.Но тия които са в колите го хващам много близко и звука е с две-три изпюуквания, а в останалите случаи/стационарни камери и мобилни радари/ ще се пръсне от сила и бързина на звука.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Ама камерите в полицейските коли са свързани към старите радари. Не са нещо по-различно. Проблема е ако полицая влючи в последния момент радара(стреля), но май с камерите не се прави.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #9

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Напротив, прави се. Могат да те следят с камерата и да те стрелнат когато преценят. Другият начин е, да се спре автомобила перпендикулярно на шосето и да се следят двете посоки. Камерата може да се движи и на ляво и надясно и по преценка на оператора в последният момент да се обърне в твоята посока не зависимо дали радара е бил постоянно включен. Мисля, че детектора и да го хване ще е късно. Мен ако питате гледайте да спазвате ограниченията колкото и абсурдни да са те, скоро на много места радар детекторите ще пищат, но радар няма да има!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #10

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Абе то като се замислиш 2 глоби по 450 лв(новите тарифи) и анти-радара ти е изплатен
    Уникална причина. И по тази логика трябва да си купя .
    Аз не карам с радар детектор и нямам проблеми, и пак по-бързо стигам до дадена дестинация от други колеги, които в колата си имат техника за 10 глоби поне ( по старите цени )

    Аз в града карам до 50км/ч, спирам на пешеходни пътеки , не сека предимство и не се навирам на дълго "Жълто" и нямам грижи.
    Извън града не карам като луд и нямам глоби.
    който не вярва - ще дам ЕГН на Блу1 да ме провери.

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #11

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Така и трябва да бъде ! И аз се старая , но не винаги успявам , но също не ползвам анти... техника ! Но накрая всеки си носи " кръста " , както се казва !

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #12

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Предния месец бяхме на почивка в Балкана. Тръгнахме 2 коли. Единия имаше анти радар и GPS.
    Аз нямах тези екстри.
    В резултат - докато водеше два пъти се загуби и камерата на Ловеч го засне като изпреварва.
    Аз му звънях по телефона ( едиствената екстра ми е bluethoot handsfree ) да му кажа да обърне и се опитах да го спра да не ме изпреварва на Ловешката бензинстанция.
    И за какво е дал толкова пари ? Пак си плаща глобите като поп и пак върти разговори защото се губи.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #13

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Това скоро няма да се промени - нямаме " пътна " култура ! А иначе джигити има много - хем имат техника , хем си плащат глобите , че и дават рушвети , ако стане напечено !

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #14

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Уникална причина. И по тази логика трябва да си купя .
    Аз не карам с радар детектор и нямам проблеми, и пак по-бързо стигам до дадена дестинация от други колеги, които в колата си имат техника за 10 глоби поне ( по старите цени )

    Аз в града карам до 50км/ч, спирам на пешеходни пътеки , не сека предимство и не се навирам на дълго "Жълто" и нямам грижи.
    Извън града не карам като луд и нямам глоби.
    който не вярва - ще дам ЕГН на Блу1 да ме провери.
    ти ще ме вкараш в затвора бе Техно.

  18. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #15

    Re:Детектор за Полицейски Камери

    преди време един ми развиваше тезата че само идиотите си купували детектори , истинските мъже карали с пачка в джоба и си плащали глобите.

    ние освен пътна култура нямаме и култура на глобяване - бахти държавата къде не мога да си платя половината глоба ако отида първите седем дни след нарушението. така ще имат да чакат 5 години да я яде инфлацията и накрая я платя я не.
    аз си предлагам и парички - при нас в провинцията трудно вземат но за по-големите градове си е нормално.

    аз също карам нормално - 50-60 и до 110 извън но като влезеш в черна серия някой път няма значение колко колтурно караш и една от следващите инвестиции ще е един детектор - върши работа - много ако карате само малко по-бързо.

    иначе в бг на пешеходни пътеки няма да се почне скоро да се спира - проблема е в пешеходците а не дали колите спират


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. радар детектор на нокия
    От barona75 във форум Автомобили
    Отговори: 6
    Последно: 10-12-10, 22:15
  2. Лентов апарат и детектор на летищата
    От zla gad във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 9
    Последно: 27-04-10, 20:54
  3. Детектор за проводници
    От Delta1 във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 12
    Последно: 10-01-10, 23:30
  4. GSM детектор?!
    От orack във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 21-06-09, 10:24
  5. Детектор за безжична мрежа
    От IvO™ във форум Мрежи
    Отговори: 17
    Последно: 04-06-07, 14:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе