Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 45 от общо 45
Like Tree21Одобрявам

Дискусия : Hisense U8HQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,573
    #31

    Отговор: Дискусия : Hisense U8HQ

    Този сбирщайн Технополис не го ли сменя с нов друг, или върнаха парите?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,021
    #32

    Отговор: Дискусия : Hisense U8HQ

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Този сбирщайн Технополис не го ли сменя с нов друг, или върнаха парите?
    Пратих им го в сряда, в петък получих съобщение че заявка ми за връщане е одобрена и че парите ще ми бъдат върнати по сметката в най – кратък срок. Сега чакам.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 08-01-23 в 23:42.
    brotzki одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,573
    #33

    Отговор: Дискусия : Hisense U8HQ

    Още някой е решил да се разделя с U8HQ след дни употреба https://www.olx.bg/d/ad/prodavam-tel...&sliderIndex=6
    Този пост е редактиран от brotzki; 18-01-23 в 09:03.

  5. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #34

    Отговор: Дискусия : Hisense U8HQ

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    парите ще ми бъдат върнати по сметката в най – кратък срок.
    Как така ти върнаха парите,като уж тв-ра не беше твой?Ти плащаш тв-ри на колеги от форума за да ги тестваш ли?И защо му е на кой да е да му го ''тестваш'',каквато и глупост да стои зад това,а не само да го проверите за 5 минути и ако трябва още 5 за някоя настройка,ако този някой не е виждал телевизор през живота си???
    Имах уговорка с колега от форума, след като го тествам за 2-3 дни да му го изпратя, той се съгласи
    Риторични въпроси.
    Отговорите не ме интересуват,защото явно,че всеки тук може да си пробутва измишлъотини.Форум е.Няма лошо.
    За вярващите-не знам,техен проблем.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #35

    Отговор: Дискусия : Hisense U8HQ

    Какво толкова си се запалил? Той още преди да го купи беше писал,че иска да го тества на живо и е готов да го купи и после да го даде на друг с отстъпка в цената. Явно някой се е съгласил. Не виждам проблем в това.
    jonkobg и AntrAcsA харесват това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    48
    #36

    Отговор: Дискусия : Hisense U8HQ

    Така, аз шях да го взема с отстъпка в цената, незнам какво толква ви дразни. Искаше да го тества на живо, но размера не го устройва, мен пък ме устройваше.
    Явно някои само си чешат клавиатурите, а този в ОЛХ се продаваше нов( неотварян) през декември, човека явно го е отворил да го погледа по празниците...
    AntrAcsA одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,573
    #37

    Отговор: Дискусия : Hisense U8HQ

    Цитат Първоначално публикувано от BateB Виж публикацията
    Явно някои само си чешат клавиатурите, а този в ОЛХ се продаваше нов( неотварян) през декември, човека явно го е отворил да го погледа по празниците...
    Интересно, обявата замина за няма и час след като я споделих тук. Да е някой от форума? Да си признае
    Този пост е редактиран от brotzki; 18-01-23 в 10:28.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    48
    #38

    Отговор: Дискусия : Hisense U8HQ

    В началото го продаваше за U8H и ме убеждаваше че е модел за Англия и затова имал Q накрая, после промени обявата [emoji23]
    AntrAcsA одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #39

    Отговор: Дискусия : Hisense U8HQ

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Какво толкова си се запалил? Той още преди да го купи беше писал,че иска да го тества на живо и е готов да го купи и после да го даде на друг с отстъпка в цената. Явно някой се е съгласил. Не виждам проблем в това.
    Няма проблеми.Следващия ,ако иска да тества аз ще го взема-с отстъпка в цената,разбира се.
    Например 77''C2 за 4k.Дори да го повреди.Нали ще го върна.Ако ще е за цената защо ми някой да е да ми пипа тв-ра....Кой знае,кой не знае...седнал карти да играе.
    А големия майтап е защо някой след като може да вземе тв-р онлайн,да го тества и да го върне,ще търси друг и да губи пари???
    Елементарно ,Уотсън....а?
    Тестовете ги дадох....От където трябва!!!А не от знайни и незнайни(със сигурност незнайни) войни.
    И кой рабрал,разбрал....
    Та съм се запалил и чакам оферти.
    Въпреки ,че едва ли бих се съгласил.Едва ли има луди ,които да дават пари на вятъра,ама ако някой друг съфорумец иска да се възползва,не мога да му преча.
    Казах,че цялата тема е пълна тъпотия,ама очевидно на някои се харесват дъндании и още стои.

    п.с. ''Който търси ,намира''
    Та няма лошо на човек да му излезе късмета.Предната кола я купих от Варна.Спечелена от лотарията.Нова с голяма отстъпка(към момента имаше доста бройки).Продадох я на 45 хил. км и сега чакам новата....За съжаление я няма подарък от лотарията(то и почти я няма изобщо в Бг),пък и не можах да намеря някой да я тества и да ми направи 7к отстъпка(като предната де).
    Ама няма все аз да печеля.Дай Боже всекиму.Ха дано и някой съфорумец да му излезе късмета.
    Този пост е редактиран от inches9; 18-01-23 в 12:24.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    48
    #40

    Отговор: Дискусия : Hisense U8HQ

    Inches явно имаш някакви комплекси, дали някой се е пре..таковал или не си е негов проблем. Важното е че не си ти, а и темата не е за твойте коли или съмнения във други участници. Пиши нещо за смислено или изпбщо не пиши както се беше засилил.

  13. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,021
    #41

    Отговор: Дискусия : Hisense U8HQ

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Как така ти върнаха парите,като уж тв-ра не беше твой?Ти плащаш тв-ри на колеги от форума за да ги тестваш ли?И защо му е на кой да е да му го ''тестваш'',каквато и глупост да стои зад това,а не само да го проверите за 5 минути и ако трябва още 5 за някоя настройка,ако този някой не е виждал телевизор през живота си???


    Риторични въпроси.
    Отговорите не ме интересуват,защото явно,че всеки тук може да си пробутва измишлъотини.Форум е.Няма лошо.
    За вярващите-не знам,техен проблем.

    Аз го поръчах да дойде при мен, след като го тествам щях да го пратя на BateB, човека се съгласи, аз щях да му го пратя с 200 лв по евтино от закупената цена + разходите за доставка щяха да са за моя сметка. Исках лично да видя ТВ-то, дали си заслужава да чакам 65" да се появи на на пазара, защото като цена и това което чета... ми изглеждаше прекалено хубаво за да истина. WIN WIN ситуация

    Аз така и не мога да разбера на теб пък какъв ти е проблема Реагираш защото съм предложил да му го тествам ли ? Не, не е това причината, сигурен съм че Бате Бойко може сам да си го тества, искам АЗ да видя ТВ-то на живо, това е единствената причина, а и така човека ще спести някой лев, и хем ще е сигурен че ще има читаво ТВ, а и реално му спестих много главоболия, безкрайно открит и честен с него.

    Признавам по няколко пъти ти чета постовете, не мога да ги разбера защото винаги са саркастични, уш питаш уш не, уш казваш уш не, все подхвърляш нещо.. странен тип си
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 18-01-23 в 14:25.
    jonkobg одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    КЛИМЕНТОВО
    Мнения
    40
    #42

    Отговор: Дискусия : Hisense U8HQ

    Днес го взех . Засега съм предоволен от картина и звук . Проблем имам само с гейминга. Ще пробвам с нов hdmi кабел че неще повече от 30hz.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    КЛИМЕНТОВО
    Мнения
    40
    #43

    Отговор: Дискусия : Hisense U8HQ

    И проблема се реши с нова видеокарта. 120hz си тръгнаха веднага . Разпознаването на екстрите на телевизора от компютъра на 100%. И о радост за очите при гейминг. Аз досега не съм и предполагал че телевизор може да замени качествен монитор по всички параграфи . Уникална картина . Относно ореолите които са видими наистина - картина стандарт и включен датчик за светлина свеждат проблема до минимум. Разкошна машина за моите потребности . Телевизия не гледам .
    hristoslav2 и AntrAcsA харесват това.

  17. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,021
    #44

    Отговор: Дискусия : Hisense U8HQ

    Цитат Първоначално публикувано от gangstera Виж публикацията
    И проблема се реши с нова видеокарта. 120hz си тръгнаха веднага . Разпознаването на екстрите на телевизора от компютъра на 100%. И о радост за очите при гейминг. Аз досега не съм и предполагал че телевизор може да замени качествен монитор по всички параграфи . Уникална картина . Относно ореолите които са видими наистина - картина стандарт и включен датчик за светлина свеждат проблема до минимум. Разкошна машина за моите потребности . Телевизия не гледам .

    Не помня... може да го бъркам с Филипса но мисля че имаше нещо по настройките за HDMI 2.1 входа където се включваше за да може 120хз и VRR-а да работи, тъй като HDMI входа можеше да е стандартен до 60хз и Подобрен режим или така наречения Еnhance който е вече 120хз . Отново може да се бъркам с настройките на Филипса...

    Тук има едно видео, макар че е за Андроид US версията, но може да погледнеш за какво говоря : https://youtu.be/K2zAOkj3-JU

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    КЛИМЕНТОВО
    Мнения
    40
    #45

    Отговор: Дискусия : Hisense U8HQ

    Просто видеокартата беше достатъчно дърта да не може повече от 30hz . Иначе го видях това и го включих ама ...... Та 450лв по късно автоматично всичко си засича и върви .
    AntrAcsA одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. М-Тел QUARTO - цифрова телевизия | Дискусия
    От CrossBlade във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 246
    Последно: 08-11-11, 15:21
  2. Снимки дискусия....
    От Drilling във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 12-05-09, 04:18
  3. LCD 30-32` телевизор-дискусия
    От DPetrov във форум Телевизори
    Отговори: 43
    Последно: 30-09-06, 17:33
  4. Отговори: 49
    Последно: 28-03-06, 12:00
  5. Дискусия за дънце
    От kesten във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 07-10-04, 11:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе