Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с връзка м/у PC и LCD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    6
    #1

    Проблем с връзка м/у PC и LCD

    Здравейте! Имам проблем с връзката м/у компа и lcd-то. Проблемът е черен екран. Свързал съм ги с HDMI-HDMI кабел. ( Galaxy 9600 GT, а телевизорът е Toshiba XV 733 ) Като вляза в Nvidia Control Panel-а виждам, че телевизора се разопознава като 2ри дисплей.
    Първоначално имах картина на телевизора, но не знам как се изгуби. Сега каквото и да правя ( да сменям резолюции ) нищо не става.
    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    55
    #2

    Re:Проблем с връзка м/у PC и LCD

    Провери с друго HDMI устройство, примерно лаптоп или фотоапарат, да видиш дали са ти живи HDMI портовете на ТВ. Ако да, търсиш проблем във видео картата на РС-то. Ако не - тв на ремонт за нова платка с HDMI... Ако е втория вариант и нямаш галваничен разделител на кабелната, замисли се да проимаш ... Обикновенно от напрежението по кабелната се заземява през РС-то (леко късо се получава) и заминават или портовете или видео картата. Преди месец го играхме тоя филм при един приятел ...
    А иначе има доста богата тема за връзка РС <-> ТВ, може да намериш и там отговора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG BD660 проблем със възпроизвеждане на субтири
    От accorde във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 29-12-11, 22:41
  2. Помощ за оувърклок на Q9400 и има ли смисъл
    От lyubomir във форум Овърклок
    Отговори: 6
    Последно: 28-11-11, 23:59
  3. Отговори: 1
    Последно: 21-03-11, 17:03
  4. проблем със смесител за кухненска мивка!
    От qfata във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 2
    Последно: 28-11-08, 21:07
  5. Проблем със свързване на РС към TV LCD TFT Samsung
    От zhelko във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 7
    Последно: 18-12-07, 18:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе