Страница 15 от 25 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 371
Like Tree10Одобрявам

Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #211

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ewgeny
    Говоря за това, че ако климатик Х и клим. У духат при 5 гр външна съответно 45 и 52, не означава, че У е по-добър, защото може при -20гр Х да прави 40 гр. а У 35гр. Това имам предвид, и в този случай аз бих предпочел Х
    Например???

    Дай конкретен пример сравнение между два климатика?!Ако казваш, че единият е хитачи посочи конкретен модел? Теории и аз мога да развивам.


    Цитат Първоначално публикувано от ewgeny
    Блажени са вярващите, ама това Хитачи ако е японско аз ставам ватман. Ползвайте моделите които внасят русенци, и после пак ще си говорим. Това, че духат по-ниска температура нищо не значи. Тези климатици топлят и при -20 гр., и са по тихи от повечето скъпи събратя. А пък повече от 22-23 градуса (поддържани в помещение) са безсмислени.
    Кой модел климатик хитачи казваш заводите на хитачи произвеждат специално за вносителите от гр.Русе?И аз искам да го пробвам?!Дай линк да го видя

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    287
    #212

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Евис внасят YH6, WX8, SX8
    Техното продава ЕН1, ЕН2, DEX
    Само като вляза в станицата www.hitachiaircon.com и като видя че долните модели нещо липсват, ме навежда на мисълта, че има нещо гнило с тези в ТМ

    Например???

    Дай конкретен пример сравнение между два климатика?!Ако казваш, че единият е хитачи посочи конкретен модел? Теории и аз мога да развивам.
    Говоря принцино. Аз лично WX-a, който ползвам, и при -15 като бяха, пак си духаше 45 които са си достатъчни, ако е добре оразмерен.
    Няма какво да изпадаме в излишни спорове. Нито аз ще те убедя, че Хитачито е хубаво, нито ти мен ще убедиш, че не топли (при условие че ползвам такова и ме топли).

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #213

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ewgeny

    Говоря принцино. Аз лично WX-a, който ползвам, и при -15 като бяха, пак си духаше 45 които са си достатъчни, ако е добре оразмерен.
    Няма какво да изпадаме в излишни спорове. Нито аз ще те убедя, че Хитачито е хубаво, нито ти мен ще убедиш, че не топли (при условие че ползвам такова и ме топли).
    Добре, че не махнах каминката, когато ми монтираха 35WX8, че иначе стууууууд. При -10* ми издухва някакви 30*-35* градуса, а за по-ниски Т направо не ми се говори. Според фирмата, която ми го продаде(и монтира) машината работи нормално. А моето виждане е, че си купих духалка за близо 2000 лв. За южна България може и да става, ама за североизточна с тези ветрове и студове - не.

  5. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1
    #214

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Здравейте на всички във форума! Имам нужда от малко помощ. Мисля да си вземам климатик и се спрях на Hitachi RAS/RAC - E14H2. Изчетох доста коментари и оставам с впечатление, че общо взето всеки притежаващ тоя климатик е в голяма степен удовлетворен. Интересува ме някой запознат ли е с модела RAS/RAC- S14H3A? Има ли някаква съществена разлика между двата модела освен годината на производството?

  6. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #215

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Цитат Първоначално публикувано от avast3
    Добре, че не махнах каминката, когато ми монтираха 35WX8, че иначе стууууууд. При -10* ми издухва някакви 30*-35* градуса, а за по-ниски Т направо не ми се говори. Според фирмата, която ми го продаде(и монтира) машината работи нормално. А моето виждане е, че си купих духалка за близо 2000 лв. За южна България може и да става, ама за североизточна с тези ветрове и студове - не.
    Точно за това говорех и аз ...а иначе" принципно"може и да има такова животно с марката Хитачи ,но аз още не съм го видял.Видял съм такова дето струва 2 хиляди лева и при - 10,-12 градуса издухва 35 ...честито на печелившите ...и ме питат - "какво му е на климатика" и аз отговарям "всичко си му е наред - толкова си може"

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #216

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    Точно за това говорех и аз ...а иначе" принципно"може и да има такова животно с марката Хитачи ,но аз още не съм го видял.Видял съм такова дето струва 2 хиляди лева и при - 10,-12 градуса издухва 35 ...честито на печелившите ...и ме питат - "какво му е на климатика" и аз отговарям "всичко си му е наред - толкова си може"
    rkk, водете си професионалните спорове в отделна тема и не ме използвай (правиш го за втори път) за да дразниш конкуренцията! Аз съм обикновен член на форума и обикновен ползвател на климатик. Целта на моите постове е да споделя с хората, които желаят да си монтират климатик моите впечатления, а не да рекламирам определена марка и нека всеки си вземе решението сам. WX8 серията за мен не е добра, но това не значи, че Хитачи не струва. За съжаление (според мен като лаик) новите модели не са сполучливи. Всяка марка си има добри и не дотам модели. Това се отнася за всякаква техника

  8.  
     
  9. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #217

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Конкуренция с Хитачи няма и никога не е имало,така че не ми е ясно как и с какво те използвам "за втори път".Аз имам слаби впечатления и малко опит с Хитачи ,но също имам своето мнение и съм длъжен да го кажа за да не си дават хората парите напразно .Случката,която споменавам в предния си пост е истинска и какво е лошото ,че я казвам...?Слаби модели за 2000 лева...?Затова е форума - за споделяне на мнения,а не "купих си климатик - какво ще кажете - добър ли е модела...?"

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #218

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    Конкуренция с Хитачи няма и никога не е имало
    Между Хитачи и кои др. марки? Предполагам Daikin.

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    Аз имам слаби впечатления и малко опит с Хитачи
    Щом слабо ги познаваш, не ги зачерквай така лесно!

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    Слаби модели за 2000 лева...?Затова е форума - за споделяне на мнения,а не "купих си климатик - какво ще кажете - добър ли е модела...?"
    Слаби и алчни търговци, по-скоро. Отива avast3 да си купува климатик. Казва на единия от собствениците на фирмата, с когото са били колеги в друга фирма(не за климатична техника) и се познават, че иска да купи климатак Х, защото има 2-ма близки хора с този модел и те са мн. доволни. Търговецът казва:"Не си вземай Х, вземи Y. Същата марка, близки характеристики, по-нов модел. Доволен шъ устаниш". И нали се познаваме и си имаме доверие, си стискаме ръцете. Идва зима, пада студ и се оказва, че avast3 е трябвало да послуша приятелите се при избора на климатик, а не търговеца, на когото сляпо се е доверил. И после avast3 си прави темичка във форума и започва да реве отвреме навреме, като се надява, че хората, които искат да се ориентират при избора на климатик, ще прочетат постовете му(на моменти може би наивни) и ще отсеят от тях нужната им информация.










  11. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #219

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Да Дайкин имах впредвид...да разбирам те - прав си всеки си има своята гледна точка съгласен съм с всичко,но това което съм видял аз ме кара да разсъждавам по този начин.О.К. свят широк - мнения различни...успех.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #220

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    Да Дайкин имах впредвид...да разбирам те - прав си всеки си има своята гледна точка съгласен съм с всичко,но това което съм видял аз ме кара да разсъждавам по този начин.О.К. свят широк - мнения различни...успех.
    О.к.

  13. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #221

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Значи от всичко казано дотук се потвърди поредната банална истина, а именно:
    - Който има такъв климатик се отоплява добре, не размразява зимата с горещата вода и не псува монтажниците
    - Тези, които не одобряват климатика 100% са фенове на други марки и никога не са ползвали въпросния климатик и затова гроздето им е кисело!


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    52
    #222

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    аз имам хитачи 14ЕH1 и мога да кажа,че не сьм доволен

  16. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #223

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Нормално е да има 4-5 човека недоволни на 100...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    52
    #224

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    да нормално е, но не е нормално да дадеш 1200лв. за климатик хитачи които вьобще не става за отопление и после оставаш меко казано леко разочарован,че си купил хитачи за 1200лв. вместо едно фуджицу или дайкин например с които вече нямаш проблеми с отоплението през зимата дори при-25градуса

  18. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #225

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Влез във форума на Дайкин и на Фуджицу и ще видиш, че и там има такива, които не топлят, замръзват и т.н. Тази зима лютата при -20 градуса аз си бях на топло и климатика нито замръзна, нито лед имаше по питата! Ти си купувай Дайкин, аз от Хитачито съм много доволен! Преди седмица взех още едно от ТМ за магазина! В момента е 18 градуса при наличието на 8 хладилни витрини, които яко излъчват топлина!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 25 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 19:08
  2. Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения
    От todoplam във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 15
    Последно: 12-08-11, 08:36
  3. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 13:23
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения
    От lubo74 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 2
    Последно: 14-11-07, 11:08
  5. Hitachi RAS/RAC-E14H2 vs. RAS/RAC-14EH1
    От blago във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 12-07-07, 20:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе