Страница 17 от 25 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 371
Like Tree10Одобрявам

Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #241

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Няма ли нови собственици на Е14Н2? Два месеца бяха на промоция в ТехноМаркет на две последователни брошури! Имаше оферта с включен монтаж за други модели и си признавам, че ако се отнасяше за Хитачито, щях да гризна още едно, но понеже четох, че има и немалко недоволни (Въпреки, че за Е14Н2 нямаше, лично аз на -25, в стандартна панелка при настроени 22 градуса си ги правеше, за повече не съм го мъчил, защото обичам да живея при относително ниски температури) не рискувах и с някой лев отгоре си сложих така наречения "Мерцедес на климатиците)! Сега в момента са на оферта Е14Н1, докато "нашия" климатик вече е на редовната цена от 899 лв., сиреч - остава си на промоционалната цена!

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09023417


    Вярно, че още е рано за сравнения, но ми е интересно какви са отзивите на купилите си такъв климатик тази година! Лично аз си оставам фен на въпросния модел и ще ми е интересно дали тазгодишните модели са добри, като тези от миналата година! Ако ги пуснат с монтаж на тази цена, отма ще отнеса един за гаража! Чакам с нетърпение зимата, да почнем да си ги мерим! Дано да е по-сурова, като за начало с температури -25, до -30.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #242

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man
    Лично аз си оставам фен на въпросния модел и ще ми е интересно дали тазгодишните модели са добри, като тези от миналата година! Чакам с нетърпение зимата, да почнем да си ги мерим! Дано да е по-сурова, като за начало с температури -25, до -30.
    И що? Нещо мазохист ли си падаш?

  4. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #243

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Просто обичам да експериментирам! Интересно ми е дали ще се справи при -30 Хитачито, след като при -25 работеше без проблем! Тук в Шумен сутрин тази зима след обилния снеговалеж, само аз успявах да изляза от 40 сантиметровите преспи между панелните блокове с моите УлтраГрип 7, докато другите чакаха да мине снегорина!

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #244

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Дай подробности за помещението в което /не/работи това хитачи.

  6. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #245

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Погледни на страница 12 или по-старите ми мнения! Ето и температурите в Шумен:

    http://sites.google.com/site/metshumen/

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    3
    #246

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Привет колеги! От две години имам въпросният климатик Hitachi RAS/RAC-E14H2 и до вчера бях много доволен от него и като отопление и като охлаждане. Вчера обаче както си седеше изключен сам се включи, започна да духа доста бързо (според мен на трета степен) и червената лампа (за таймера) започна да мига!! Не може да се спре от дистанционното - само от контакта. След изключване на захранването и пускане отново от дистанционното работи около 1-2 минути (през това време не може да се регулира силата на вентилатора) и пак включва на макс и започва да премигва червената лампичка!
    Моля за съвет знаещите и да ми препоръчате добър сервизен техник - по закона на Мърфи гарацията на климатика изтече преди няколко месеца!!!

    Благодаря на всички предварително!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #247

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    http://v-clima.com/download_tech.php тук има сервизното на 10-тката, поразгледай при грешките и тестовете.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    114
    #248

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Искам да попитам този модел Hitachi RAS/RAC-E14H2 ще се справи ли с 22квадрата и да ми кажете колко харчи на месец при отопление приблизително в лева?

    aruba_man можеш ли да ми отговориш на въпроса и да те питам още колко максимум ток според теб харчи Hitachi RAS/RAC-E14H2 в лева(60лв или повече) ?

  11. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #249

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Не си купувай Хитачи за отопление...знам че изглежда като антиреклама...но това е моето мнение..ще сгрешиш сериозно.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    114
    #250

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Ми колегата aruba_man много го хвали този HITACHI RAS/RAC-E14H2 ?!

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #251

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    По-добре не поемай този риск, в най-добрия случай е като игра на зарчета.

  14.  
     
  15. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #252

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Ха-ха. Вземи Хитачито, не ги слушай много тези. От два месеца дъвчат някакво Фуджицу за 1000 лв. и после се оплакват от него. Хитачито съм го сложил на квартирантите ми, по спомен тази зима при температури -15, -20 харчеше средно 0,6-0,7 кw/h. и топлеше 27 квадрата хол. И 50 лв. няма на месец. Лично аз ще си взема още един такъв за гаража като го пуснат за 900 с монтажа.

    П.П. Сега видях, че бюджета ти е 1600 лв. Вземай Дайкин FTX50GV. Можеш спокойно да отопляваш и още една стая с него. Или подов Дайкин 35-ца вземи. Той е 1740 лв.

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    5
    #253

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Ползвам Hitachi E14H2 втора зима и до момента съм мого доволен.

  17. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #254

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    hellforces, Много хубаво е, че си решил да вземеш участие във форума, но се опитвай да бъдеш по-конкретен.

    Изразът "много съм доволен" не означава абсолютно нищо за четящите темата и чудещи се дали моделът ще върши работа за нуждите, които имат.

    Ето един пример как би могло да изглежда едно полезно за четящите мнение:
    Купих си този модел в началото на лятото и цяло лято го ползвах за охлаждане на хола. Искам да Ви кажа от личен опит и наблюдения, че съм много доволен от приятният комфорт, който моделът създава. Това е първият климатик, който имам, като нямам наблюдения върху работата на други климатици и не мога да направя сравнение, но до момента съм много доволен. Мисля другата година да си купя още един за охлаждане и на спалнята.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #255

    Re:Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

    Да му се чудиш на hellforce, защо ли е накачулил 3 Hitachi-та по стените

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 25 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 19:08
  2. Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения
    От todoplam във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 15
    Последно: 12-08-11, 08:36
  3. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 13:23
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения
    От lubo74 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 2
    Последно: 14-11-07, 11:08
  5. Hitachi RAS/RAC-E14H2 vs. RAS/RAC-14EH1
    От blago във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 12-07-07, 20:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе