Страница 15 от 102 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 1528
Like Tree2Одобрявам

Втора употреба климатици - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    385
    #211

    Re:Втора употреба климатици - част 2

    Че той е само един, на който може да се има доверие. И от мен, много благодаря на Aleksandars. Жив и здрав. Хората са доволни.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    52
    #212

    Re:Втора употреба климатици - част 2

    Забавих се малко Бих искал да кажа, че е Сашо, но се притеснявам мод-овете да не ми затрият поста като реклама!

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    257
    #213

    Re:Втора употреба климатици - част 2

    Здравейте,само да обадя поредния Тошко 225NDR ще замърка при мен. Утре ще се монтира. С прискърбие ще кажа не е с оригинално дистанционно, но пак е от тошко

  5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #214

    Re:Втора употреба климатици - част 2

    А така ,напредваш добре с материала.Честито.

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,774
    #215

    Re:Втора употреба климатици - част 2

    Цитат Първоначално публикувано от vankoto
    Здравейте,само да обадя поредния Тошко 225NDR ще замърка при мен. Утре ще се монтира. С прискърбие ще кажа не е с оригинално дистанционно, но пак е от тошко
    Безаварийно използване!

  7. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #216

    Re:Втора употреба климатици - част 2

    Цитат Първоначално публикувано от vankoto
    Здравейте,само да обадя поредния Тошко 225NDR ще замърка при мен. Утре ще се монтира. С прискърбие ще кажа не е с оригинално дистанционно, но пак е от тошко
    Първо-дълго и безаварийно ''мъркане''.За дистанционното-само да не е обикновенно-ще загубиш някои функции.Радостното събитие да не е някъде около Варна?-пусни някоя снимка след монтажа за ценители на ''изхвърлени'' климатици.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,774
    #217

    Re:Втора употреба климатици - част 2

    Поради факта, че тази машина е много добра като модел и доста хора не са запознати напълно с неговите спецификации, позволих си да предоставя тази информация.
    [img width=800 height=302]http://www.shoeiprint.co.jp/download/picture/e/NDR/JPG/NDR_W.jpg[/img] [img width=800 height=300]http://www.shoeiprint.co.jp/download/picture/e/NDR/JPG/NDR_sidepiece.jpg[/img]




  10. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    257
    #218

    Re:Втора употреба климатици - част 2

    Ето малко снимки.




    Тъй като вчера нямаше време за тестове давам инфо от днес.
    28кв/м на 2.3м от снощи на 23градуса ето показанията днес.



    При активирано турбо сам си обръща на макс фана и клапите и достигна 5.9А



    Дистанцията не е от модела и няма как да активирам въздуха, но ще го мисля. Още не съм наясно за плазмата кои цвят за какво е но ще разуча. Тепърва отстранявам дупките от старата и нова клима.

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #219

    Re:Втора употреба климатици - част 2

    не му ли е малко големичко помещението .. инак изглежда запазен ,жалко че го няма дистанционното му

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #220

    Re:Втора употреба климатици - част 2

    vankoto не знам какво да кажа
    Честито и дано нямаш главоболия, пожелавам безаварийна работа на машината.
    Тези стойности от консумацията при какви външни t бяха, защото ако при зададени 23 вътре и външни положителни t той работи над номинала си, както се вижда от снимките, то този климатик ще види голям зор при отрицателни t. Не знам дали имаш изолация на стаята, но ако нямаш лятото се захващай да и правиш ако искаш да се радваш по-дълго на климатика.
    Защо е махнат от долната част в дясно капака на климатика, нямаше ли или е заради наклона на трасето?

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,774
    #221

    Re:Втора употреба климатици - част 2

    Цитат Първоначално публикувано от diksanal
    Сашо-тъкмо ме подсети,тези контакти на 200v.трябва да им са до тези със 100v. но с различен профил, да не се бъркат?
    Пълна информация....

    Долните картинки показват също и вида на контакта за съответния щепсел.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #222

    Re:Втора употреба климатици - част 2

    Цитат Първоначално публикувано от vankoto
    Здравейте,само да обадя поредния Тошко 225NDR ще замърка при мен. Утре ще се монтира. С прискърбие ще кажа не е с оригинално дистанционно, но пак е от тошко

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    257
    #223

    Re:Втора употреба климатици - част 2

    Цитат Първоначално публикувано от gnf
    vankoto не знам какво да кажа
    Честито и дано нямаш главоболия, пожелавам безаварийна работа на машината.
    Тези стойности от консумацията при какви външни t бяха, защото ако при зададени 23 вътре и външни положителни t той работи над номинала си, както се вижда от снимките, то този климатик ще види голям зор при отрицателни t. Не знам дали имаш изолация на стаята, но ако нямаш лятото се захващай да и правиш ако искаш да се радваш по-дълго на климатика.
    Защо е махнат от долната част в дясно капака на климатика, нямаше ли или е заради наклона на трасето?
    2.7A на 230v са номинала. Външната Т е около 0 и силен вятър от морето, което се случва много рядко. Във вила е все пак. Другият 285JDR е в 40кв/м на 2.7 в града и се справя отлично при 2,7А на 225в. В помещението има и радиатори от локално парно. За зор не вярвам да види понеже е 65куб. и всяка слънчева светлина се прикотка вътре. До сега там имаше 12-ка конвенционалка и се справяше някак. Капачка ще има, НО след като се затворят дупките и положат каналите. Като се свърши всичко по стените ще се завърши и климата.

  17. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #224

    Re:Втора употреба климатици - част 2

    С радост да си го ползваш...
    Брат...не викай повече в къщи неграмотниците ,дето са ти надупчили стената,изключително безотговорно дупчене и наклона е огромен...смотана работа.

  18. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,774
    #225

    Re:Втора употреба климатици - част 2

    Гледам снимката и се чудя...Тези "пичове" дето са правили монтажа, май са вкарали връзките в стената или пък са заварили тръбите, не знам. Но ако са ги вкарали в стената, чудно ми е как ще бъде демонтирано вътрешното тяло един ден ако се наложи за нещо? И това дистанционно управление е модел WH-F1Y и е за YDR серията от 2000 година. С него няма да можеш да си пускаш аспирацията. Разликата в дистанционните не е малка...А и да не споменавам управлението на функциите в менюто.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 102 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Втора употреба климатици - част 3
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5301
    Последно: 03-05-24, 14:05
  2. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  3. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  4. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе