Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 144
Like Tree34Одобрявам

TV lg47lm670-прекьсва говора

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #121

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Абе натиснете кабеларките които имат проблем , предполагам че не е толкова сложно , временно да разкодират проблемните канали и тогава лесно ще се установи дали във модула е причината .Аз не вярвам от модула да е причината .
    Всеки казва че причината е във другия :D на место от ЛГ и кабеларките да седнат във апаратната и да установят причината - те си прехвърлят топката

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #122

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от SSBCH Виж публикацията
    Да, точно така. Имат готовност да ми подменят CI модула с външен техен приемник.

    - - - - - - - - - -

    Според LG използваните от мен CI модули са некачествени. Пробвал съм с bestCAS, Conax Smit и Conax Neotion, но проблема с прекъсването на звука не се реши. Някой може ли да помогне с информация за друга марка CI модул, който би следвало да е по-добър от гореизброените?
    Е файдата тогава каква е...? Тогава проблема се заобикаля... Проблема е в телевизора! На моя на свободните канали от кабелната - през модул и без насича звука... същевременно на другия телевизор няма проблеми!

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #123

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Абе натиснете кабеларките които имат проблем , предполагам че не е толкова сложно , временно да разкодират проблемните канали и тогава лесно ще се установи дали във модула е причината .Аз не вярвам от модула да е причината .
    Всеки казва че причината е във другия :D на место от ЛГ и кабеларките да седнат във апаратната и да установят причината - те си прехвърлят топката
    Нали това пиша. При мен каналите не са кодирани. Ръгаш кабела и гледаш. Проблем има!
    jonov одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #124

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от fantoms Виж публикацията
    Нали това пиша. При мен каналите не са кодирани. Ръгаш кабела и гледаш. Проблем има!
    Така де :Dне съм чел твоето изказване и аз нали казах че едва дали причината ще е от модула . Да вземат ЛГ да си оправят проблема а не да се оправдават със
    Според LG използваните от мен CI модули са некачествени.

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #125

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Мен ме интересува, дали проблема ще го има и при LA сериите...?

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    4
    #126

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Сега се прибирам от сервиза на Техномаркет и резултата е оптимистичен. ТВ-то работи от сутринта с CI модул, но с карта и проблеми със звука няма. Бях там около 30 мин и се уверих сам. Разбрахме се в сервиза да го пробват и с моя модул, за да преценим дали е от него или от сигнала.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #127

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от SSBCH Виж публикацията
    Сега се прибирам от сервиза на Техномаркет и резултата е оптимистичен. ТВ-то работи от сутринта с CI модул, но с карта и проблеми със звука няма. Бях там около 30 мин и се уверих сам. Разбрахме се в сервиза да го пробват и с моя модул, за да преценим дали е от него или от сигнала.
    Не се учудвай, като се прибереш пак да имаш проблеми със звука. За да е качествен теста и да се покаже, че проблема не е от телевизора е нужно:
    1-во: В сервиза да са на същия оператор като теб.
    2-ро: Да се гледа телевизия на проблемните транспондери.
    Ако това не е направено, и 100 години да работи в сервиза, проблем няма да има
    Dominator одобрява това.

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #128

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Не се учудвай, като се прибереш пак да имаш проблеми със звука. За да е качествен теста и да се покаже, че проблема не е от телевизора е нужно:
    1-во: В сервиза да са на същия оператор като теб.
    2-ро: Да се гледа телевизия на проблемните транспондери.
    Ако това не е направено, и 100 години да работи в сервиза, проблем няма да има
    Абсолютно вярно!

  11. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #129

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Те във маркета дали имат и кабелна , гледам че последния път когато ходих , блъскат с ефирната че по качествена :D

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #130

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Те във маркета дали имат и кабелна , гледам че последния път когато ходих , блъскат с ефирната че по качествена :D
    Аз като занесох телевизора в сервиза... техника щеше да "тества" телевизора с аналогов сигнал...

  13. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    8
    #131

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от SSBCH Виж публикацията
    Според LG използваните от мен CI модули са некачествени.
    При мен.
    1. Не е от CI модула.
    2. Бил съм с външен HDMI приемник.Проблемът съществува.
    3. Имам външни тонколони които съм пробвал и през оптиката и през слушалките на ТВ-то. Проблемът съществува.
    4. Когато външните тонколони са към оптиката на външния HDMI приемник проблемът го няма, но се губеше синхрона между звук и картина.
    5. Проблемът го няма, когато е на "аналогова" ТВ от кабелния, т.е. при търсене на програмите му давам само кабелна , но не е цифрова. Два дни съм гледал само аналогова и нямах никакъв проблем със звука.

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #132

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от emo- Виж публикацията
    При мен.
    1. Не е от CI модула.
    2. Бил съм с външен HDMI приемник.Проблемът съществува.
    3. Имам външни тонколони които съм пробвал и през оптиката и през слушалките на ТВ-то. Проблемът съществува.
    4. Когато външните тонколони са към оптиката на външния HDMI приемник проблемът го няма, но се губеше синхрона между звук и картина.
    5. Проблемът го няма, когато е на "аналогова" ТВ от кабелния, т.е. при търсене на програмите му давам само кабелна , но не е цифрова. Два дни съм гледал само аналогова и нямах никакъв проблем със звука.
    Дефектна си е тази серия и това си е...

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #133

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Чакай сега, това че в БУЛГАРИСТАН има проблем и то не при всички оператори, не значи че марката не е наред!
    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Стига се излагай! Заприличваш на хейтър...! Ами да - стотици ревът тук в България... В avforum, нито един няма с подобен проблем при телевизорите LG LM6-та серия...
    мисля ,че ти и още няколко фена на LG ми дължите извинение за тона с който ми опонирахте като твърдях че е дефект на телевизора аз съм техник ( макар и в друга област ) и за мен е елементарно да преценя къде е даден проблем ,опитах се да ви насоча още преди 2 месеца ..
    Dominator и competition харесват това.

  17. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #134

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Младежи какво правим в крайна сметка!Жалваме се в LG,в Технотата, или в МСАТ-а?
    Dominator получи ли отговор от КЗП!

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #135

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Младежи какво правим в крайна сметка!Жалваме се в LG,в Технотата, или в МСАТ-а?
    Dominator получи ли отговор от КЗП!
    Аз бях писал, че отдавна смених телевизора (преди почти месец) след разправии със сервиза и LG - накарах ги да ми издадат констативен протокол за замяна!

    Бих добавил, че трябва да се жалвате в LG, в сервиза и при кабелния оператор, след това действате!
    jonov и vipp1 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе