Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 144
Like Tree34Одобрявам

TV lg47lm670-прекьсва говора

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #61

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    LG продават милиони телевизори в целия свят, заради две-три кабеларки в БГ не е редно да се оплюва марката.
    zabadara и Dominator харесват това.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #62

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от alphabeta Виж публикацията
    LG продават милиони телевизори в целия свят, заради две-три кабеларки в БГ не е редно да се оплюва марката.
    Именно!;-)

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #63

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Абе аз сутринта се насилих да гледам Гала 15 мин. и май не усетих проблема - може би в кабеларката са "взели мерки" ...

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #64

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Абе аз сутринта се насилих да гледам Гала 15 мин. и май не усетих проблема - може би в кабеларката са "взели мерки" ...
    Кой е оператора?

    P.S. 15 минути нищо не са..., може да не си нацелил...;-)

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #65

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    На КТ Скат съм - повече от 15 мин. не можах да я изтърпя , вечер около 12 ч. имам възможност да гледам повече , но тогава пък няма нищо интересно по Нова (на нея най-много се забелязваше) ...
    Dominator одобрява това.

  7. Junior Member Аватара на shtiliyan
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    42
    #66

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Някой има ли от новата. "LA" серия , да сподели дали проблема се появява и при тях . Не искам да дам 2000 Лева за
    47 LA 690S и да попадна на същия проблем .

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #67

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    току що ти отговориха ,че това не е от телевизора така че взимай смело

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #68

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора


  11. Junior Member Аватара на shtiliyan
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    42
    #69

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Убедихте ме , ще взема седмата серия( 47 LA 740) . След месец - два ще споделя впечатления от него .
    Този пост е редактиран от shtiliyan; 28-05-13 в 11:48.

  12. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    4
    #70

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Здравейте,

    Очевидно е, че никой няма да ни реши проблема ако само си говорим тук. Аз лично съм решил да пиша до КЗП
    http://www.kzp.bg/index.php?mode=vie...document_id=19
    И те да решат кой крив кой прав. Дали Търговеца, дали Производителя или Кабеларката.
    За да опиша по-пълно проблема, моля споделете модела на вашия TV и кабелния оператор към който сте.
    Благодаря ВИ!

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #71

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    е то е толкова елементарно да се установи .. слагаш за проба друг телевизор ,ако той не прави така значи твоя е дефектен и го рекламираш ! буфери ала бала теб като потребител не те интересува ! да са си сложили правилния буфер .. учудва ме ,че има хора с тоя проблем но някак си защитават всички но не и собствените си интереси .. те ЛГ били голяма марка нямало как да е дефектен телевизора им продавали милиони .. жалка работа ..

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    710
    #72

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Виж сега, има си стандарти.
    Това че някой телевизор няма проблеми извън стандартите, не значи, че телевизорите, които имат проблеми извън стандартите са дефектни.
    Надали от ЛГ ще си позволят да пуснат нещо извън стандарта. Най-малкото досега милиони хора по света да са изревали много яко.

    Погледни го от този ъгъл - щом в Германия нямат проблеми, значи проблемът ще да е в България.

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #73

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    е то е толкова елементарно да се установи .. слагаш за проба друг телевизор ,ако той не прави така значи твоя е дефектен и го рекламираш ! буфери ала бала теб като потребител не те интересува ! да са си сложили правилния буфер .. учудва ме ,че има хора с тоя проблем но някак си защитават всички но не и собствените си интереси .. те ЛГ били голяма марка нямало как да е дефектен телевизора им продавали милиони .. жалка работа ..
    Много странни хора и разсъждения има... Ами помисли само както колегата по-долу написа, че щом в Германия нямат проблем... и никъде, ама никъде в нета няма оплаквания за подобен проблем в чуждите форуми...Това да ти говори нещо?

    Също така, живо доказателство е, че от N3, наистина държат на името си и чрез тест на дублиране на проблемен канал за определено време на друга честота - същия не накъсва вече...

    Извода е:

    От КЗП няма да направят нищо по въпроса, най-много да глобят оператора....
    Проблема не е от телевизора!

  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #74

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    не е аз вече писах и по горе че е е нищо че го прави само на ЛГ .. нали знаеш ,че ако е от кабеларката ще изреват десетки хиляди едновременно .. поне не заблуждавайте бъдещите потребители - купуването на ЛГ е потенциална вероятност да имате същия проблем и той за момента е нерешим .. всеки да си преценява ..в Германия нямали проблеми .. дали обаче телевизора им е същия ?

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #75

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    не е аз вече писах и по горе че е е нищо че го прави само на ЛГ .. нали знаеш ,че ако е от кабеларката ще изреват десетки хиляди едновременно .. поне не заблуждавайте бъдещите потребители - купуването на ЛГ е потенциална вероятност да имате същия проблем и той за момента е нерешим .. всеки да си преценява ..в Германия нямали проблеми .. дали обаче телевизора им е същия ?
    Стига се излагай! Заприличваш на хейтър...! Ами да - стотици ревът тук в България... В avforum, нито един няма с подобен проблем при телевизорите LG LM6-та серия...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе