Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 110 от 113 ПърваПърва ... 60100108109110111112 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,636 до 1,650 от общо 1691

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Враца
    Мнения
    23
    #1636

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте, някой може ли да каже защо примерно сериала Arrow не се вижда от Plex media, а при другите филми няма проблем.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    41
    #1637

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Всички 27" монитори с тунер имат поставени IPS матрици.
    LG Flatron DM2752D-PZ
    Така и не разбрах защо това се води монитор с телевизор. За мен това си е 100% телевизор, за такъв го ползвам и не мисля, че отстъпва по нещо на другите телевизори. Писах запитването, защото в сайта Конференция iXBT.com прочетох, че това H в модела ми (AEUHLUP) означавало, че матрицата е CHI MEI OPTOELECTRONICS CORP. S-MVA, което все пак не е IPS. А отделно от това се удивлявам, как никъде не намирам нови фирмуери и как да вляза в сервизното меню на моя модел.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #1638

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Това не е пълноценен телевизор.
    - Диагоналът е за монитор
    - Липсват някои софтуерни пакети за обработка на сигнала, но при този малък диагонал няма как да забележиш някои артефакти в картината.
    - Интерфейса е орязан
    - Дистанционното е базово - липсват някои бутони, каквито има при телевизорите
    - частична софтуерна поддръжка

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    41
    #1639

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Добре де, имам няколко други "пълноценни" телевизора, ама от всички този е най-добър като картина и плейване на файлове от външен диск. Дистанционното не е базово според мен, съдейки по дистанционното на един познат с 42 инчово LG, което е 100% еднакво, но няма бутон 3Д, тъй като неговият телевизор няма 3Д. За орязването на софтуера няма да споря, макар че според мен си има абсолютно всичко и не съм забелязал конкретна функция от другите да липсва при това LG. Диагоналът дали е за монитор не знам, ама има и по-малки "истински" телевизори. И когато купувах този, струваше 700 кинта - имаше много по-евтини 32-ки, а се намираха и 40-инчови за същите пари...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    27
    #1640

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Under666 Виж публикацията
    Много доре се държи на ЛА620 при апликейшъните: Youtube и Vtuner - зареждат доста по-бързо!
    Да, напълно съм съгласен с теб. С 42LA691S съм и се държи добре !

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #1641

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от rusnaka Виж публикацията
    Добре де, имам няколко други "пълноценни" телевизора, ама от всички този е най-добър като картина и плейване на файлове от външен диск. Дистанционното не е базово според мен, съдейки по дистанционното на един познат с 42 инчово LG, което е 100% еднакво, но няма бутон 3Д, тъй като неговият телевизор няма 3Д. За орязването на софтуера няма да споря, макар че според мен си има абсолютно всичко и не съм забелязал конкретна функция от другите да липсва при това LG. Диагоналът дали е за монитор не знам, ама има и по-малки "истински" телевизори. И когато купувах този, струваше 700 кинта - имаше много по-евтини 32-ки, а се намираха и 40-инчови за същите пари...
    Говорех за диагоналите до 28" на някои таблетите и лаптопите им са толкоз. Има модели, чиито шасита са на телевизори от ниският клас на марката. Да гледаш от 2-3 метра такъв "телевизор", е все едно да гледаш телевизия на смартфона си.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    2
    #1642

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Имам проблем. ТВ lg LA670 не може да намери Домашний медиа-сервер.Всичко по настройките на ДМС е както трябва на ТВ не мога да го намеря.Връзката е чрез WI-FI. Рутера е TP-LINK-841N. Какво трябва да направя и къде да търся ДМС.

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    7
    #1643

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    При мен от три рутера Tp Link от който единя 841N само през него не можех да пусна на TV-to сигнал.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    2
    #1644

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Дали не е от настройките на рутера или от компа.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #1645

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Не ми се чете цялата тема, а имам въпрос относно 65LB730V. Някой да има проблеми с извеждането на звук по оптичния изход? Голяма мъка, мъчих да го пусна на едно босе ... нищо, накрая се изнервих и донесох един Логитек Z906 и на него не искаше да запали, след няколко манипулации, включително ъпгрейд на фърма до последния и няколко включвания изключвания на телевизора, на Логитека пусна звук по оптичния и изненадващо, от плеъра на телевизора пусна пастру до декодера на Логитека и той разпозна ДТС-а. Реших, че е ОК, включих пак босето ... няма, всички варианти пробвах, пак върнах логитека ... не пожела да запали повече. Иначе оптичния кабел си продължи да свети червено, но не се получи пак.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    89
    #1646

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте,днес си взех от Виваком Кам модул и се опитвам да си подредя каналите по описания начин постнат на 1 стран,като ги изтегля на юсби да ги подредя на комппа,но нещо не става.Натискам настройки на дистанционното но не се появява никакво инфо за канала,а се отварят настройките за менюто.От сателитния тунер става ли или не,или е само за кабелния тунер.Телевизора е LM 620S,ако има значение.
    Този пост е редактиран от kar4o73; 12-12-14 в 08:06.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    7
    #1647

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от tri4koto69 Виж публикацията
    Дали не е от настройките на рутера или от компа.
    През другите рутери мина без проблем сигнала.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #1648

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/


  17. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    3
    #1649

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте на скоро си закупих ново телевизорче LG50LB650V-ZN всичко е супер но имам проблем със субтитрите.Проблема е че 30% ако не и повече от субтитрите ми излизат като ироглифи а не на кирилица и не мога да разбера смисъла на филма.... Пробвах какво ли не но не става и не става ..... Пускам филмите през външен хард диск с оригиналния плеар ако имате идеи какво да направя споделяйте и благодаря предварително !!! Поздрави !

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #1650

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    С компютър през notepad промени кодировката на ANSI.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 12:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе