Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 82 от 113 ПърваПърва ... 3272808182838492 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,216 до 1,230 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #1216

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Настройката на баланса на бялото е за конкретната бройка. Няма два телевизора с еднакви параметри при замерване - тоест настройките след калибрация не пасват на 100% за друга бройка.
    Да - въвеждат се за всеки процент на сивото. целта е да се изправи кривата и сивото в даден процент да не бие в синъо или червено(такива нюанси а да си е сиво).
    Super resolution е настройка за твърд ъпскелинг - изостряне на образа, което в повечето случаи води до артефакти.
    Pattern - това са цветни заливки използвани при калибрация. В случая експертният режим ти дава възможност да избираш вградените в телевизора такива или да позваш външни от генератор.
    Real Cinema - това е режим кино.
    Motion Eye Care - не знам какво е. Мога само да предположа че регулира яркостта...с цел грижа за очите.
    zabadara, iwan33 и muraveia харесват това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #1217

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Благодаря ти много

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    10
    #1218

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Здравейте,

    Имам следният проблем. Притежавам LG32LA667S както и NAS който има инсталиран в него DLNA сървър. Проблема е, че DLNA сървъра не потдържа субтитри и менюто 'Настройка на изпълнение на видео' не е активно. Искам да ви попитам дали има начин да се показват споделените файлове от NAS не през DLNA а като папки? По този начин самият Player на телевизора ще намира субтитрите а не DLNA сървъра?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #1219

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Днес излезе ъпдаейт за WebOS телевизорите, някой да е ъпдейтвал да сподели за промени?

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    2
    #1220

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте, впечатлен съм от коректността на модератора и от компетентните и навременни отговори. Преди три дни си купих тeлевизор Smart LED LG, 47" (119cм), Full HD, 47LN575S от една много добра промоция и имам два елементарни въпроса:

    1. При свързването на цифровата кабелна телевизия умишлено не сложих ресийвъра, който работеше със стария ми кинескопен телевизор. Новият разпозна цифровите и аналоговите канали коректно. След ден два, сиреч днес, доста от каналите на цифтовата изчезнаха, изписва ми липса на CI модул. Обадих се на доставчика си и попитах какво става, отговорът беше "Заключихме си каналите, сложете си устройството". Нямам им вяра особено на доставчиците. Дали аз не съм предизвикал липсата на каналите по някакъв начин, има ли някакъв трик, който не зная или наистина трябва да монтирам грозния ресийвър?

    2. Препоръчайте ми модел безжична мишка за моя модел телевизор, която да се разпознава и "тръгва"?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    56
    #1221

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Някой може ли да потвърди дали LG Lb 670 е 100 hz реални ?

    Сега намерих информация в два сайта ,че 200 hz
    Този пост е редактиран от martin0506; 12-06-14 в 16:50.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    7
    #1222

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    здравейте , къде се проверяват новите ъпдейти на LB серията от 2014 WebOS?

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #1223

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Brutal DeathMetal Виж публикацията
    Здравейте, впечатлен съм от коректността на модератора и от компетентните и навременни отговори. Преди три дни си купих тeлевизор Smart LED LG, 47" (119cм), Full HD, 47LN575S от една много добра промоция и имам два елементарни въпроса:

    1. При свързването на цифровата кабелна телевизия умишлено не сложих ресийвъра, който работеше със стария ми кинескопен телевизор. Новият разпозна цифровите и аналоговите канали коректно. След ден два, сиреч днес, доста от каналите на цифтовата изчезнаха, изписва ми липса на CI модул. Обадих се на доставчика си и попитах какво става, отговорът беше "Заключихме си каналите, сложете си устройството". Нямам им вяра особено на доставчиците. Дали аз не съм предизвикал липсата на каналите по някакъв начин, има ли някакъв трик, който не зная или наистина трябва да монтирам грозния ресийвър?
    За кой кабелен оператор става въпрос? Нормално е да кодират част от каналите с цел да ги направят платени и да сe защитят от нерегламетирано гледане от пиратски свързани телевизори.
    Изписваното съобщение за липса на CI модул показва, че канала е кодиран а в Тв-то няма поставен такъв. За да го гледаш, трябва да си закупиш кам модул и карта от провайдъра. Set-top-box (приемника) на кабеларката може да декодира каналите и без карта. Свържи го и пиши какво е станало.

    Цитат Първоначално публикувано от martin0506 Виж публикацията
    Някой може ли да потвърди дали LG Lb 670 е 100 hz реални ?

    Сега намерих информация в два сайта ,че 200 hz
    Ето панела
    42LB670V/671
    LC420DUH-PGF1 FHD 42INCH 1920X1080 400CD COLOR 72% 16/9 1300:1 120Hz Inverter N LED 3D(FPR) W/O T-con, 38.5W, 8bit, 10000K, 178/178 8ms(GTG) LG Display Co., Ltd.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 12-06-14 в 19:58.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    40
    #1224

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    help
    Сдобих се с LG 47LB670, опитвам се да подкарам субтитри от вграденият плеър, но излизат на маймунки някой може ли да помогне, има ли нещо по специфично в кодировката на файла със титрите.
    Мерси

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    55
    #1225

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Упдейта за lb серията ,както колегите по горе отбелязаха дойде.Ама е гола вода.5 бъхливи приложения.Няма hbogo и още много други.Абе нищо...общо взето.Не видях никакви нови неща освен че lg store работи...ама какво ли има там

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #1226

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Zapa от плеъра направи ли ги на coding да е на cyrillic? Ако пак не стават и аз имам проблем с някой филми, още не знам как се оправя.

    Днес ъпдейтнах и аз, има някъква промяна в бързината, магазина е беден, приложенията се броят на пръсти. Има 4-5 игри супер тъпи и всички имат руски език, както и в десния ъгъл пише LG Russia. Сигурно в различните региони има различно съдържание, нас май ни причисляват към *****...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    40
    #1227

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    да, точно така ги правя, и без всякаква логика някой тръгват други не. Пробвах 7-8 филма, общо взето положението е 50/50. Иначе е добре че има опции за размер, изместване и времева корекция

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #1228

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Пробвай субтитрите който не ти тръгват на даден филм, същите тръгват на друг без значение че са за различен филм... пълна мистерия.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    55
    #1229

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Тези от LG България взеха да ме нервят.Няма HBOGo...питам защо те еми за България няма.Е как за другите страни има на този модел/сложих го ..услугите на ЛГ на Хърватска и си го има / ,а за България няма.Незнаели..а кой да знае бе.
    venom8888 одобрява това.

  18. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    2
    #1230

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Замених си цифровия ресийвър с CI модул, направих търсене на каналите по инструкция и готово.

    За мишката нищо не казахте... А как се играе на телевизора, как се качват и зареждат игрите?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 82 от 113 ПърваПърва ... 3272808182838492 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе