Страница 9 от 36 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 535
Like Tree48Одобрявам

LG телевизори 2016

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #121

    Отговор: LG телевизори 2016

    По-добре е да се изключи от контакта за поне 30 минути и тогава да се включи отново.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    40
    #122

    Отговор: LG телевизори 2016

    cold/hot виж за Trumotion в новия ъпдейт, па и японката може да пробваш, на стария и на мен само в мп4 ми тръгна ,сега не ми се занимава

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #123

    Отговор: LG телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от Asya Georgieva Виж публикацията
    Здравейте! Ще ви прозвучи смешно, но снощи си купихме телевизор LG SMART 50lf580v, снощи си работеше перфектно. Е, тази сутрин го включих и след 1-2 мин. той се изключи сам. След като го включа повторно си стои само логото на LG. На какво може да се дължи?
    Разкачи всичко свързано към него и пробвай пак.

    - - - - - - - - - -

    http://www.valueelectronics.com/LG_65G6.php
    http://hdguru.com/lg-begins-limited-roll-out-of-g6-signature-oled-tv/

    http://www.oled-info.com/lg-display-reduces-their-oled-tv-sales-forecast-2015-and-2016-demand-65-oled-higher-expected

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    37
    #124

    Отговор: LG телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от gonzobg Виж публикацията
    cold/hot виж за Trumotion в новия ъпдейт, па и японката може да пробваш, на стария и на мен само в мп4 ми тръгна ,сега не ми се занимава
    Мерс, но при мен не открива по-нова версия.
    А как гледате филми от он-лайн сайтове пр:FILMI2K
    LG TV remote не го открива
    Този пост е редактиран от cold/hot; 01-02-16 в 22:15.

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    3
    #125

    Отговор: LG телевизори 2016

    Снощи го занесохме в магазина и веднага ни дадоха нов. Явно е нещо сериозно, а новият още снощи изискваше ъпдейт.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    35
    #126

    Отговор: LG телевизори 2016

    Колеги кажете как се прави точно калибриране на картината. Гледах клипчета, търсих и теми в форума, но не откривам 2 неща.
    1во-фабрично ли има някаква картинка която се ползва за калибриране на цветовете или аз си слагам на флашка някаква?
    2ро- някаква програма за калибриране ли се тегли, тъй като аз колкото и да разцъквах настройките, не видях тази графика с цветовете и 3те линии?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #127

    Отговор: LG телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от cold/hot Виж публикацията
    ...
    А как гледате филми от он-лайн сайтове пр:FILMI2K
    LG TV remote не го открива
    Телевизорът не поддържа Flash и базирани на него сайтове. Търси такива, поддържащи HTML5 видео.
    LG TV remote е за старите ТВ. За webOS е LG TV Plus. Гледам, че са пуснали и приложение LG webOS Magic Remote, с което телефона замества меджика.


    Цитат Първоначално публикувано от stoyno Виж публикацията
    Колеги кажете как се прави точно калибриране на картината. Гледах клипчета, търсих и теми в форума, но не откривам 2 неща.
    1во-фабрично ли има някаква картинка която се ползва за калибриране на цветовете или аз си слагам на флашка някаква?
    2ро- някаква програма за калибриране ли се тегли, тъй като аз колкото и да разцъквах настройките, не видях тази графика с цветовете и 3те линии?
    Точно калибриране се прави с хардуерен калибратор. Можеш, да избереш някой от готовите режими и да промениш цветната топлина ако има нужда. Спецовете казват, че от фабричните настройки на всички режими най-верни са в Кино и двата Експерт.
    В режим Експерт имаш много възможности за допълнителна настройка, включително и цветната температура по 20 плътности от черно до бяло. Но това не става на око. Пак там, в Експертен модел, са и фабричните картинки за яркост и цвят.
    В папка Color има външни тестове за яркост, контраст, цвят и други.
    Този пост е редактиран от operator3; 07-02-16 в 12:13.
    cold/hot одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    35
    #128

    Отговор: LG телевизори 2016

    Защо не мога да си свържа телефона с твто чрез screen mirroring? Телефона е ноте4, твто е lg 55lf652v. Мога да шервам снимки и видео клипове, но не и екрана. Изписва ми на телефона че връзката е неуспешна.

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #129

    Отговор: LG телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от stoyno Виж публикацията
    Защо не мога да си свържа телефона с твто чрез screen mirroring? Телефона е ноте4, твто е lg 55lf652v. Мога да шервам снимки и видео клипове, но не и екрана. Изписва ми на телефона че връзката е неуспешна.
    Телефона ти изпробван ли е при screen mirroring и друг ТВ? В маркета имаше някакви фиксове.
    На телевизора е стартирано приложението Screen Share, нали?
    Wi-Fi Direct е изключен от мрежовите настройки, нали?
    Как е свързан ТВ с рутера, кабел или Wi-Fi? Ако е с кабел премини на Wi-Fi с автоматични настройки в ТВ.
    В Screen Share има два варианта на връзка (Бърза и Нормална). Пробвай и двата.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    35
    #130

    Отговор: LG телевизори 2016

    Телефона е пробван с телевизор на самсунг без проблем. ЛГто е вързано към wifi кум домашната мрежа както и телефона. Търсих в настройките на телевизора и в маркета, но не открих такова приложение-screen share

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #131

    Отговор: LG телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от stoyno Виж публикацията
    ...Търсих в настройките на телевизора и в маркета, но не открих такова приложение-screen share
    Дори да минеш през Свързване на устройство >> Споделяне на екран >> Miracast >> Начало, пак се стартира Screen Share.


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    16
    #132

    Отговор: LG телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от Joro711 Виж публикацията
    Вече има ъпдейт до 05.00.55. Слагай го смело, работи много по-бързо от старите версии. Няма да ти изтрие никакви настройки.

    http://webos-forums.ru/topic3862.html
    Първо премина на 05.00.15 с webOS 1.4.0-2507, рестартирах го и веднага откри нов ъпдейт 05.00.55 с webOS 1.4.0-2515. Инсталирах го. Всичко изглежда добре за момента. Има някой козметични промени които ми харесват и може би леко по-бърз респонс. Благодаря.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #133

    Отговор: LG телевизори 2016


  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    17
    #134

    Отговор: LG телевизори 2016

    Здравейте,
    тези дни разглеждах телевизори и за сега съм се спрял на този модел LG 50LF652V / LG 42LF652V .
    Гледам подсветката е Edge LED, а другите са Direct LED. Колкото прочетох Direct LED било по-добрия избор, голяма ли е разликата в качеството между двете.

    Какво ви е мнението за телевизора?
    Има ли по-добра алтернатива за тези пари?
    LG 47LB671V
    Благодаря.

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #135

    Отговор: LG телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от dtodorov Виж публикацията
    Здравейте,
    тези дни разглеждах телевизори и за сега съм се спрял на този модел LG 50LF652V / LG 42LF652V .
    Гледам подсветката е Edge LED, а другите са Direct LED...
    Не е сигурно, че е Edge LED. Някъде LG го представят като Direct LED.
    LG 50LF652V :: Smart TV com Cinema 3D, Painel IPS e Design Metálico
    Телевизор LG 42LF652V: характеристики, обзоры, где купить — LG Россия
    За тези пари е най-доброто от LG за 2015 година.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 36 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Левски - Завръщане | А ПФГ 2015 / 2016
    От kod във форум Спорт
    Отговори: 5
    Последно: 13-11-17, 17:52
  2. Избор на климатик 2016 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3492
    Последно: 01-01-17, 17:50
  3. Квалификации Евро 2016
    От iihtiandar във форум Спорт
    Отговори: 9
    Последно: 10-06-16, 08:03
  4. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 22:27
  5. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 06:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе