Резултати от 1 до 6 от общо 6

32LF650V настройка на канали

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    2
    #1

    32LF650V настройка на канали

    Здравейте,
    от скоро имам LG 32LF650V, момчето от кабелната телевизия дойде и направи някои от настройките, включително пусна каналите на автоматично търсене. Проблемът ми е, че не зная как да ги преподредя. Намерих в настройките меню разширени настройки - канали-управление на канали-редактиране на номерата на каналите- цифрова телевизия - преместване. От там нататък обаче се обърквам. Излизат ми две листи: едната с актуалната подредба на каналите, а втората с мястото на което искаме да ги преместим. Маркирам желаната програма от актуалната подредба с ОК и тя се отбелязва с чавка. Отивам на втората листа и маркирам отново с ОК мястото на което искам да я преместя (каналът пак излиза с чавка). Ако дам отново ОК програмата се размаркира, ако дам изход - промяната не се запаметява. Та въпросът ми е как да преместя каналите.
    Още нещо - в началото имаше 168 канала, като стигна до 168 и дам нагоре, автоматично отива на 1. Сега след 75 отива на 1. Ако натисна директно 110 например - програмата си я има, но ако ги давам само нагоре след 75 отива на 1. Сега като отворих менюто за преместване на каналите също ми показа, че са 75, та как да преместя 110 примерно.
    Извинявам се за дългите обяснения и благодаря предварително за отговорите.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #2

    Отговор: 32LF650V настройка на канали

    Здравей,
    Поради това че има разлика в редактиране на каналите при моделите с webOS от 2014 и 2015, не ми се иска да обяснявам и да те вкарвам в заблуждение. Затова ще ти предложа друг вариант.
    Като начало стартирай автоматично откриване на каналите. След като всички канали са открити и запаметени, отиди на Разширени настройки >>> Канали >>> Копиране на канали >>> От телевизора на USB (трябва да има включена флашка или диск). В основната директория на USB устройството ще бъде записан файл (пр. GlobalClone00001.TLL). Изтегли си програмката ChanSort и зареди в нея сваления файл GlobalClone00001.TLL. Ще видиш нещо като това.



    Можеш със зелените стрелки да променяш местоположението на каналите, а с поставяне на отметка в чек-боксовете - да скриваш, пропускаш или заключваш някои от тях. След съхраняване на промените заменяш стария файл в USB устройството с редактирания и по обратния път Разширени настройки >>> Канали >>> Копиране на канали >>> От USB на телевизора го зареждаш в ТВ.
    Имената на цифровите канали не могат да се променят.

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: 32LF650V настройка на канали

    Здравейте, благодаря а отговора. Често казано в кашона не видях нито диск, нито флашка. В крайна сметка дойде познат който се оказа със същия модел и ми показа. Има стрелка между двата списъка с програми и трябва да натисна и нея. Просто, но кой да се сети.
    Благодаря все пак.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #4

    Отговор: 32LF650V настройка на канали

    Diana Peshova
    Колегата operator3 имаше в предвид, ти да свържеш твоя флашка или HDD в USB порта на телевизора.
    Такива няма в комплекта на който и да било модел телевизор.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #5

    Отговор: 32LF650V настройка на канали

    Колеги, имам ТВ LG 55LA690 ,но нещо немога да се оправя с редактирането на каналите,дали за този модел действа програмката?

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #6

    Отговор: 32LF650V настройка на канали

    Цитат Първоначално публикувано от veselintonev Виж публикацията
    Колеги, имам ТВ LG 55LA690 ,но нещо немога да се оправя с редактирането на каналите,дали за този модел действа програмката?
    Би трябвало да действа.

    Supported TV models:
    LG
    Series: CS, DM, LA, LB*, LD, LE, LF, LH, LK, LM+, LN, LP#, LS, LT, LV, LW, LX, PM, PN, PT, UB*
    Lists: Analog TV, DTV (DVB-C, DVB-T), Radio (DVB-C/T), Sat-DTV (DVB-S2), Sat-Radio (DVB-S2)
    *: Some devices behave erroneously due to firmware issues.
    +: See system requirements for LM-series. xxLM640T is not supported due to firmware limitations.
    #: Only satellite channels supported.

    https://github.com/PredatH0r/ChanSort/wiki/LG

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Много моля съвети за LG 32LF650V
    От tanatos във форум LG телевизори
    Отговори: 33
    Последно: 02-10-16, 00:15
  2. PANASONIC 40AS640 настройка на канали?
    От ruuni9 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 21-09-16, 21:27
  3. Как да пусна DVB-C канали?
    От MartinNez във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 24-12-15, 14:58
  4. Samsung LE40D550-проблем с настройка на цифрови канали
    От stoqng76 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 30-04-12, 10:53
  5. ръчна настройка на цифровите канали на Philips32PFL5404H/12
    От ceeckoomy във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-11, 19:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе