Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718
Резултати от 256 до 258 от общо 258
Like Tree37Одобрявам

LG телевизори 2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    35
    #256

    Отговор: LG телевизори 2018

    Благодаря на отговорилите на поста ми по-горе! Да докладвам първи впечатления от новия ми LG 50UK6750PLD. Не съм го търсил умишлено със саундбар, просто в другите вериги този модел беше на изчерпване и реших за прежаля още 100 лв. за нещо, което иначе струва 200+.
    Дизайнът на телевизора е отличен. Прави впечатление, че производителят не е пестил от различни входове и изходи за връзка с периферия. За мене менютата са много приятни и удобни за работа, с достатъчно подсказки, особено за свързването с други устройства. Подсветката е равномерна, не забелязах повредени пиксели. Не са ме подразнили и проблеми с ъгъла на виждане, които уж би трябвало да са характерни за VA матрицата. Телевизорът поддържа bluetooth, при това доста добре работещ, нищо че в описанието на сайта на търговеца се твърди обратното. Радват някои отделни настройки на картината за различините HDMI входове.
    Малкият играч на плейстейшъна оцени високо качествата на телевизора и картината в частност.
    Обаче на SD каналите на Булсат... мъкааа, мъка! Като се има предвид и че помещението не е голямо, гледа се от разстояние 2-2.5 метра, направо ми иде да ревна. Цветовете ми изглежда недостатъчно живи, някак измити. Не знам дали се дължи само на изкуственото вдигане на резолюцията на нискокачествен сигнал или съм се набутал, робувайки на марки. Със сигурност обаче бих посъветвал ако някой ще си взема уред само за телевизия в малко помещение и няма да го ползва на първо време за друго, да си купи някоя турска или китайска 40-ка за 400 лв. и след 1-2 години да си вземе нещо по-качествено, когато цените на сегашните топ модели са станали по-нормални.
    Нивото на звука за отделните източници също се регулира отделно (т.е. ако сте оставили вътрешните говорители на ниво 60, а след това сте превключили на външен източник и сте задали ниво 45, при връщането къв вградените говорители звукът ще е на ниво 60).
    Дойдохме и до звука от вградените говорители. Той е една от приятните изненади. Не очаквайте чудеса, но е далеч повече от очакването ми за саунд от плоска пластмасова кутия
    За саундбара LG SJ2. Не съм утра аудиофил сноб и ми е ясно, че от озвучително тяло с такива размери и на такава цена не може да се очакват хай-фай постижения, но това, което слушах ме разочарова. Ок компютърни колонки с по-малки размери съм чувал по-добро звучене. За сметка на това саундбарът също е с добър дизайн, материалите са приятни на вид и на пипане, контролите са удобни. Освен за телевизора тази играчка може да се използва звук звук от други източници през блутут, оптичен кабел, 3.5 мм жак или флашка. Може би някой от по-скъпите и по-мощни модели на фирмата ще подхожда повече на 50-инчовия телевизор. Въпреки всичко 100 лв. повече за комплекта повече все пак си заслужават, защото се сдобивате с устройстово, което можете да разнасяте и със себе си по немного шумни купони, а и не се ограничавате да го разположите на точно определон място. В тази връзка е важно да подчертая, че саундбарът се свързва безпроблемно по телевизора чрез блутуут и не е задължително да купувате оптичен кабел. (Пиша го във връзка с някои твърдения, че блутут връзката е само между основното тяло и субуфера, а за връзка с телевизора трябва задължително да се купи оптичен кабел. Е, аз си купих . Стои неразпечетан).
    svetlio1 одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #257

    Отговор: LG телевизори 2018

    Честито.Не знам за тв-ра ,ама след като сам си разбрал,че Булсат е мъка защо продължаваш?Всяка кабеларка ще е по-добре,да не говорим за А1(Blizoo).

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #258

    Отговор: LG телевизори 2018

    Честита нова 2019 година!
    Да продължим дискусията в новата тема


    LG телевизори 2019

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718

Подобни теми

  1. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 10:46
  2. Световно първенство по футбол 2018
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 131
    Последно: 04-12-22, 14:32
  3. Избор на климатик '2018
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4233
    Последно: 02-01-19, 12:43
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 15:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 20:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе