Страница 25 от 70 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследноПоследно
Резултати от 361 до 375 от общо 1036
Like Tree182Одобрявам

LG телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2020
    Мнения
    43
    #361

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте някой знае ли дали LG OLED65CX3LA ще бъде актуализиран с новата webOS 6.0?

    Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,428
    #362

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    LG (Samsung, Panasonic) не актуализират OS на моделите от предходните години.


    https://twitter.com/Vincent_Teoh/sta...12004959490048
    The LG C1 & G1 OLED TVs get a new Game Dashboard following the rollout of firmware update 03.15.27, in addition to 4K 120Hz Dolby Vision support with ALLM correctly defaulting to [Game Optimiser] mode, not to mention improved UI responsiveness for WebOS 6.0.

    LG has confirmed that the company is working on a beta firmware update for some 2020 OLED TVs including the CX and GX, which should be available soon (at least one month away) to be requested on demand by calling LG's customer support in your own country.

    The South Korean brand could not provide a comment to us regarding adding 4K 120Hz Dolby Vision support to the C9, but other publications have said that LG is looking into the matter.

    This video was graded and uploaded in HDR10, but Youtube is taking its own sweet time processing this video for HDR presentation, so temporarily it may only be available to watch in SDR.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 24-06-21 в 18:38.
    Glen одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,428
    #363

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Glen одобрява това.

  5. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #364

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Новото дистанционно LG AN-MR21, ще може ли да работи с телевизор модел 2015г. или тоест да замести LG AN-MR600 дистанционно. Въпроса ми е такъв защото старото дистанционно ми е по трудно да го намеря, а новото го има навсякъде на по-добра цена е и по добър дизайн е. Знам че може да работи с моделите от 2021, 2020, 2019, 2018, 2017г. но се съм сигурен за 2015г.
    Също така като цена новото от 2021г. е 30 паунда, а старото от 2015г. е 45 паунда - тоест 100 лева не ми се дават.
    Този пост е редактиран от brave; 27-06-21 в 17:34.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #365

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Дори и да работи ще са базови функции. Показалеца гарантирано няма да работи. Имам 4 LG-та със Magic remote от различни години и никое не поддържа всички функции на друг телевизор, а точно липсващия показалец обезсмисля замяната.

  7. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #366

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Да май е така, хубаво че че имаш 4, ако можеш да пробваш дали някое Magic Remote от по новите дали работи на 2015 или 2016г. модел и показалеца дали работи като го сдвоиш. Защото ако работи то и това от 2021г. ще работи показалеца и другите неща, поне така мисля аз.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Legal76
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    150
    #367

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте, купих си LG-55NANO813NA.

    Не успявам да изкарам съдържанието от екрана на телефона, на екрана на ТВ-то?
    Исках да пусна нова плей, като от браузъра на телевизора намира предаването, но не тръгва, докато от телефона върви.

    Като пусна блутута, на ТВ-то се появява само звук, но не и картина.

    Как да сдвоя двете устройства?

    Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #368

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    При iPhone в самия сайт на нова си има едно телевизорче и като натиснеш на него AirPlay-ва директно на телевизора, което е перфектно, защото ако имаш AdBlocker на телефона съответво няма реклами и на тв-то. Най-дразнещия сайт е нова плей откъм реклами. Като гледам обаче не си с iPhone, така че нека някой андроидаджия се включи. Ако не се справиш с телефона можеш да гледаш през браузъра на телевизора.

  11. Member Аватара на Legal76
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    150
    #369

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    През моя Самсунг го изкарах, успях. От опциите има Смарт вю и се сдвоиха.
    От Айфона на жената обаче, не успях.
    От нова плей, натискам телевизорчето и излизат някакви опции, които не ми помагат

    Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #370

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от brave Виж публикацията
    Да май е така, хубаво че че имаш 4, ако можеш да пробваш дали някое Magic Remote от по новите дали работи на 2015 или 2016г. модел и показалеца дали работи като го сдвоиш. Защото ако работи то и това от 2021г. ще работи показалеца и другите неща, поне така мисля аз.
    За съжаление двата ми най-стари телевизора са в апартамент на морето (2014 и 2015 модели) но сега пробвах да регистрирам MR20GA(2020) на телевизор с MR19BA(2019) и се регистрира успешно и си работи. Не го очаквах. Сегашните модели Magic приличат много на AN-MR600(2015)е така че може и да се получи. За модела 2014 се съмнявам, съвсем различно е AN-MR500

  13. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #371

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    ДА колега точно така е има 50 на 50 шанс да се получи, незнам мога и да рискувам и да го купя това новото LG AN-MR21 то си пише че е съвместимо с по старите модели телевизори но нее много сигурно за 2015г. Но може би някой друг колега ако има повече телевизори може да пробва дали от 2018-2019г. дистанционното дали работи на 2015 или 2016г. модел.
    Сега доколкото четох и разбрах работи на всички модели до 2016г. включително, а за 2015г. не са пробвали и не се знае.
    Някой ако има рагистрация в този сайт може да попита Руснаците те знаят повече от нас.
    http://webos-forums.ru/forum60.html
    Този пост е редактиран от brave; 28-06-21 в 18:13.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #372

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от Legal76 Виж публикацията
    През моя Самсунг го изкарах, успях. От опциите има Смарт вю и се сдвоиха.
    От Айфона на жената обаче, не успях.
    От нова плей, натискам телевизорчето и излизат някакви опции, които не ми помагат

    Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
    Цъкни на къщичката на дистанционното и влез в AirPlay, за да настроиш и ще стане и с iPhone-a.

  16. Member Аватара на Legal76
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    150
    #373

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    През браузърът, не успявам да подкарам нищо от НОВА ПЛЕЙ. Някой, ако може да провери......да кажем епизода на Черешката на тортата от 25.07.21 г.
    Намирам епизода, натискам за старт и ......стои черно.

    Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

  17. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #374

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Браузъра на Телевизора и на Телефона са 2 много различни неща с различни операционни системи.
    От Браузъра на Телевизора и аз нищо не мога да подкарам пробвал сам Онлаине Филмите или Онлаине Телевизии от интернет но не тръгват.
    А на Телефона или на Лаптопа си тръгват разбира се. Лесният вариант е като сдвоите Телефона с Телевизора и тогава става.
    Говоря за браузъра за интернет страници на Телевизора, а не от инсталираните приложения или Апове.

  18. Member Аватара на Legal76
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    150
    #375

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от brave Виж публикацията
    Браузъра на Телевизора и на Телефона са 2 много различни неща с различни операционни системи.
    От Браузъра на Телевизора и аз нищо не мога да подкарам пробвал сам Онлаине Филмите или Онлаине Телевизии от интернет но не тръгват.
    А на Телефона или на Лаптопа си тръгват разбира се. Лесният вариант е като сдвоите Телефона с Телевизора и тогава става.
    Говоря за браузъра за интернет страници на Телевизора, а не от инсталираните приложения или Апове.
    Он лайн филми гледам. Никакъв проблем. Единствено, с НОВА ПЛЕЙ имам грижи. Друг браузър не може ли да се инсталира?

    Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 25 от 70 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1213
    Последно: 21-04-24, 19:30
  2. Отговори: 117
    Последно: 11-06-21, 23:44
  3. TCL 2020
    От DOLBY VISION 4K във форум TCL телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 02-06-20, 04:33
  4. Евровизия 2020
    От hristoslav2 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 14-03-20, 20:22
  5. Честита Нова 2020
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 01-01-20, 14:58

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе