Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 108
Like Tree18Одобрявам

LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,444
    #91

    Отговор: LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия

    brotzki одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    701
    #92

    Отговор: LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия

    Това чудо в тъмните сцени на видеото с хеликоптера дали ще го оправят
    А ако не е възможно да го оправят чрез ъпдейт, може просто да го нарекат ретро филтър
    Този пост е редактиран от casal; 12-06-26 в 23:55.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,653
    #93

    Отговор: LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия

    Егати разликата:

    C8L - G6
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-06-26 в 10:10.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    1,639
    #94

    Отговор: LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия

    Нормално, LG си е LG. Най-добрият олед на пазара. Въобще няма място за сравнение с чайниците. Само дано успеят да се задържат заедно със Samsung, че ако и те развеят бялото знаме, лошо.
    brotzki одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,653
    #95

    Отговор: LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия

    Сякаш и много високата яркост при китайците разваля нещата. Бялото прелива , губят се детайли, упралението на процесите от Китай някак куца. Около ъглите лоша осветеност. Прави като кръг.
    В същото време платени тубери и "пубери" ни убеждават за близостта на китайското качество до олед и марково
    Този пост е редактиран от brotzki; 13-06-26 в 11:03.
    CubanLinx и dardvei харесват това.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,444
    #96

    Отговор: LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    701
    #97

    Отговор: LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия

    За дефекта на скъпото LG се мълчи, а пак се намесват китайците - българска работа, че и расистка

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,444
    #98

    Отговор: LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    53
    #99

    Отговор: LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия

    Здравейте, LG OLED65G66LS ,дали се предлага някъде на българския пазар?

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,444
    #100

    Отговор: LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия

    Цитат Първоначално публикувано от Staykov Виж публикацията
    Здравейте, LG OLED65G66LS ,дали се предлага някъде на българския пазар?
    У нас официално се предлагат само варианти 61, 62, 63.
    попитай в Plesio
    https://plesio.bg/televizori-c-69980...[]=OLED+TV

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,444
    #101

    Отговор: LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    701
    #102

    Отговор: LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия

    Сравнявате с китайчето, ама G6 е по-назад като bt.2020 покритие и преливане на тоновете, даже е доста видимо в някои сцени.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,444
    #103

    Отговор: LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия

    Цитат Първоначално публикувано от casal Виж публикацията
    Сравнявате с китайчето, ама G6 е по-назад като bt.2020 покритие и преливане на тоновете, даже е доста видимо в някои сцени.
    Само да попитам, кой видео-материал е записан в bt.2020 ?
    Филмите оригинално са в DCI-P3, а допотопните телевизии у нас още излъчват в rec.709

    В Германия - 83C69LB.AEU - за 3000 евро с включена доставка. След това 300 евро кешбек.
    http://www.hifi-forum.de/index.php?a...stID=1298#1298
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-06-26 в 19:41.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    701
    #104

    Отговор: LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия

    Всъщност в ревюто пишат че има добро сливане на цветовете, но свалят оценката в тази част заради видимия дефект/проблем. На снимките се вижда нещо като ситна мрежа и едва ли са пикселите, защото на G5 и други телевизори това го няма. Все пак една камара пари и да се надяваш евентуално да го оправят...
    А относно bt.2020 - да знам че за момента не се поддържа много, но нали се стремят да навлиза все повече занапред. Има примерно игри, които го използват.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,444
    #105

    Отговор: LG телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия

    https://www.avforums.com/threads/lg-...#post-33496327

    D-Nice измери G6 след новия фърмуер OOTB (все още не е калибриран) и потвърди, че FMM е станал по-ярък :

    стар:
    HDR FilmMaker 43.11.66
    1%: 3322 нита
    2%: 3318 нита
    5%: 3145 нита
    10%: 2540 нита
    25%: 1223 нита
    50%: 737 нита
    75%: 550 нита
    100%: 457 нита

    нов:
    HDR FIlmMaker 43.11.1967
    1%: 3465 нита
    2%: 3458 нита
    5%: 3278 нита
    10%: 3004 нита
    25%: 1482 нита
    50%: 733 нита
    75%: 546 нита
    100%: 454 нита

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2026 (инфо в първи пост) - дискусия
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 64
    Последно: Вчера, 12:52
  2. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 10:46
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 06:46
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 15:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 20:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе