Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият LCD телевизор Panasonic ?

Гласували
342. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 19''

    0 0%
  • 26''

    2 0.58%
  • 32''

    78 22.81%
  • 37''

    35 10.23%
  • 42''

    153 44.74%
  • 47''

    59 17.25%
  • 55''

    15 4.39%
Страница 93 от 113 ПърваПърва ... 43839192939495103 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,381 до 1,395 от общо 1684
Like Tree88Одобрявам

Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1381

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Пробвай да направиш някакви снимки за да стане по-ясно.

    Възможни причини - неравномерна подсветка, или DSE.

    Gray Uniformity of 2014 TVs: Dirty Screen Effect (DSE)
    aldokalcone одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    70
    #1382

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Да ще се опитам да кача снимки довечера ще направя за да се вижда по-добре,
    за сега съм увеличил малко подсветката до 85 и нещата са малко по-добре, на повечето програми или реклами не се вижда, само когато има един светъл цвят, най-вероятно става въпрос за ДСЕ, но в много по-лек вариант от това, което е показано на линк-а, и както се казва в линк-а на повечето тв го има и вероятността да попадна на по лош случай, а както ми казаха в ТП има само още една бройка( това като видях изгорелия пиксел) и това е този, който е в нас, другия вариант е тв-то с изгорелия пиксел, което по не ми харесва!

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    4
    #1383

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Здравейте, моля за съвет! Имам panasonic tx-l42et5e проблема ми е, че след бурята снощи нещо ми се шашна и вече не иска да направи връзка с лаптопа ми(през HDMI). Правих проби с други кабели и с друг лаптоп, няма никаква връзка...Портовете работят защото като закача към тях приемника от булсат тръгват, тръгват и като им пусна PS3-ката. Само връзка с лаптопа ми няма. На някой случвало ли му се е такъв проблем, моля за съдействие!
    Благодаря!

    Само да добавя, че Hard Reset не помогна...
    Този пост е редактиран от ZIRO; 20-06-14 в 15:26.

  5. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #1384

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Как се представят телевизорите от 2014 със EPG? Или отново дават само сега и следващо предаване? Или най-накрая тоя проблем е решен? А за подсветката, хората трябва да разберат , че при тия телевизори идеални подсветки няма. Все някъде ще има някое проблемче. Просто технологията е такава. Не знам дали на колегата от пост 1380 ,това му е проблема и колко е сериозен. На моя в дясната част отгоре има по-светло петно което се вижда на светлите сцени, отидох в магазина и на всичките ТВ там го имаше това петно, по-голяма или по-малко. Просто от нея страна е осветлението на екрана.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,479
    #1385

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    ZIRO
    Върни му заводските настройки или го изключи от контакта за 5 минути и пробвай пак. Ако не стане - търси проблема в компа.

    ----

    http://www.avforums.com/review/panas...V-review.10436
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 21-06-14 в 19:44.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    64
    #1386

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Здравейте, от скоро съм собственик на TX-L42E6E. Като цяло много съм доволен от телевизора, още се мъча с DLNA сървъри и големината на субтитрите, но това е друга тема .
    Имам едно питане, когато гледам кабеларка и сменям между каналите след като тръгне звука на канала след няколко секунди се усеща едно спиране на звука за 1 секунда и след това всичко е наред. Чудех се това нормално ли е или въпрос на настройка ...

    Благодаря.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    70
    #1387

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Здравейте,
    със всеки изминал ден започвам все повече да харесвам телевизора представя се много добре, особено на ХД-каналите, ( гледам булсат, с приемник zhd210 ) вече гледахме няколко филма от лаптопа към Тв, свързани с ХДМИ кабел, никакви проблеми, само малко не можах да разбера дали 3Д-то как да го настроя, след като му дам да избере, ми излизат два варианта, единия автоматичен, другите варианти са ръчно, като задам както беше в случая отгоре-отдолу 3Д - ми ставаше размазано, и не се виждаше нищо, като си затворя едното око, виждам горната част и обратно, което е нормално, но при самото смесване се получава някакво размазване, на автоматичния 3д режим, се виждаше добре, но сякаш нямаше го тоя 3д ефект, като махна очилата размазано, като ги сложа хубав образ, но ефекта при ръчното ми се струва по дълбоко, с какъв плеър да гледам, и какъв е реда - на пускане първо от лаптопа и плеаръ настройвам 3д, или само от ТВ, или и двете, първо настройвам ТВ после плеъра, гледах с КМплеър, добре, че като за сефте 3д у дома, гледахе филм с бг аудио, че там нямахме проблеми!
    Този пост е редактиран от ulf1113; 22-06-14 в 21:05.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,479

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    30
    #1389

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Здравейте,


    След дълго ровене във форума, вчера купих Panasonic TX-42AS650 от ТП. Бях се спрял на още 2 LED телевизора - Samsung UE 40H6400 и Sony KDL 42W829.
    Бях си взел флашка със цветните слайдове за тестване и клипчето с японката, като ги пуснахме и на трите телевизора. При белия и зеления фон имаше леко потъмняване в ъглите и на трите телевизора, като най-малко беше потъмняването на Sony. Това потъмняване забелязах че го има на почти всички модели в магазина. На клипа с японката панасоника и самсунга се представиха по-добре с лек превес на панасоника. В крайна сметка най-много ми хареса изображението и обработката на бързите движения на панасоника, както и 5 годишната гаранция.
    Снощи успях да изгледам един мач на БНТ HD - никакви забележки, страхотни цветове. Свързах се с интернет без проблем и изгледах няколко 3Д клипчета от youtube. По принцип не съм фен на 3D, но да си призная ми хареса. Свързването през wifi стана без проблеми, като веднага след това се свали ъпдейт на софтуеъра.
    За сега като цяло впечатленията са ми доста добри и не съжалявам за избора, довечера продължавам да го ръчкам

    P.S.Старото ми LCD на 5 години Samsung LE40A756 е с дефектирал панел (половината екран е тъмен),като в сервиза казаха че не си заслужава да се ремонтира и ми предложиха 40 лв за него. Дали знаете някой да изкупува дефектирали LCD-та на по-добра цена?
    soon, andi03 и Frogst харесват това.

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #1390

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    За 40лв ще си направя кефа да го натроша с чука отколкото да им го дам - точно на сервиза..... само т.н. дъно струва около 100 втора ръка. Управлението на дисплея и то долу горе -долу толкова.... Ако ти се занимава, изкарай тия 2 неща пък им го дай за 40лв

    Иначе панасониците са хубави телевизори, като имат само един не много съществен недостатък - субтитрите на вградения им плеър са отвратителни. Малки, бели, без кант и без възможност за промяна.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #1391

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Честито и със здраве да си го ползваш !
    Ама защо не взе поне 47"?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    30
    #1392

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    За 40лв ще си направя кефа да го натроша с чука отколкото да им го дам - точно на сервиза..... само т.н. дъно струва около 100 втора ръка. Управлението на дисплея и то долу горе -долу толкова.... Ако ти се занимава, изкарай тия 2 неща пък им го дай за 40лв

    Иначе панасониците са хубави телевизори, като имат само един не много съществен недостатък - субтитрите на вградения им плеър са отвратителни. Малки, бели, без кант и без възможност за промяна.
    Тва с чука ми хареса като идея, и без това още ме е яд че изръсих над 2000 лв за него преди 5 години... Иначе телевизора като качество на изображението беше супер, даже може би по-добър от новия.
    Иначе за проблема със субтитрите знам, даже в магазина консултанта ми пусна клип от филм със субтитри. Аз ще ползвам лаптоп с HDMI или DLNA, а и без това ползвам субтитри само ако филма не е на английски

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Честито и със здраве да си го ползваш !
    Ама защо не взе поне 47"?
    Благодаря!
    Гледам от 2,5 метра и 42 инча ми е идеално (все пак минавам от 40 на 42 инча . SD става доста зле на по-голям екран от такова разстояние.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    70
    #1393

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Честито на Violator,
    да си го ползваш със здраве и ти!
    И аз като теб, утре ще стане една седмица съм собственик на същия модел съм много доволен, особено от БНТ ХД!
    Поздрави!

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #1394

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    "Здравейте, преди няколко дена закупих Panasonic Smart Viera TX-42AS650E, и от толко дни чета този форум и още други за да разбера как да възпроизведа филм от външен HDD. Диска е 750Гб. форматиран на NTFS. Когато отида на USB настройки, на статус телевизора го вижда, но в Media Player, ми казва че няма устройство. От флашка няма проблеми! Почвам да се чудя, дали просто функцията да гледаш от HDD e премахната, а само да записва на него, дали проблема е в NTFS-a, и ако е от него, как ще записваш файлове повече от 3Гб, дали харда трябва да е с външно захранване, както четох някъде или просто не правя нещо както трябва? Виждал съм как на много по обикновени телевизори връзваш харда , ходиш до папката и филма тръгва. Ще бъда много благодарен, ако момчетата, които виждам разбират доста от марката, а и въоще от LED телевизори, да споделят мнения и ми помогнат да рабера как стоят нещата."

    Предполагам, че този модел на Панасоник няма USB 3.0 поддръжка, а харда най-вероятно ти е USB3.0. Може от тм да е проблема. При мен на WT60E Имам син USB3.0 порт и 1Тб Сийгейт работи без грижи

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,479
    #1395

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  3. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  4. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  5. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе