Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият LCD телевизор Panasonic ?

Гласували
342. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 19''

    0 0%
  • 26''

    2 0.58%
  • 32''

    78 22.81%
  • 37''

    35 10.23%
  • 42''

    153 44.74%
  • 47''

    59 17.25%
  • 55''

    15 4.39%
Страница 107 от 113 ПърваПърва ... 5797105106107108109 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,591 до 1,605 от общо 1684
Like Tree88Одобрявам

Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    25
    #1591

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Еее ако е така найстина доста добре е замислено. Жалко че не става с dvb-c тунера.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    14
    #1592

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Бихте ли препоръчали настройки за 47AS750e?

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,500
    #1593

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от PEPY86 Виж публикацията
    Еее ако е така найстина доста добре е замислено. Жалко че не става с dvb-c тунера.
    Защо да не става? Би трябвало да е възможно с всички вградени в телевизора тунери.
    Panasonic разширява своята линия 2014 във високия клас телевизори Ultra HD 4K TV


    http://panasonic.net/apps/en/

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #1594

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Миналата седмица пробвах, но единствено DVB-T тунера беше активен на "TV anywhere" през "Panasonic Tv Remote 2". Ефирните телевизии тръгнаха, но доста "насичаше", а пробите ги правих с Galaxy Note 3. След това намерих информация в някой от чуждите форуми, че действително работи само с DVB-T (за Англия - идеално). Не съм сигурен, но мисля че и Slingbox работеше само с DVB-T, или се бъркам? Иначе от ревютата и от сайта на Панасоник оставаш с впечатление, че би трябвало да работи с всички тунери.

    - - - - - - - - - -

    Май съм в грешка относно TV Anywhere, тъй като попаднах на едно клипче, в което на около 1.00 мин. ясно се вижда, че става и с DVB-C тунера:https://www.youtube.com/watch?v=GB57yAN0wdM
    Нямам android, или i-os устройство под ръка, а явно при първата проба нещо не съм направил както трябва. Ще се опитам да открия и къде бях намерил информация, че работи само с DVB-T (и DVB-S, ако има).

    P.S.
    Съжалявам, не видях че и Христослав е постнал същото видео.
    Този пост е редактиран от Frogst; 08-12-14 в 00:42.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #1595

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Относно "TV Anywhere" - оказа се, че работи без проблем с DVB-C. При първата проба бях допуснал две грешки - телевизорът работеше и скоростта за трансфер на данни на смартфона не беше на макс. Ще се опитам в няколко стъпки да обясня какво е необходимо:


    I. Телевизор

    1.Регистрация в "My Home Cloud"
    2."Меню" - "Мрежа" - "Настройки TV Anywhere" - "ВКЛ"
    3.Телевизорът трябва да е изключен (не от контакта, а в режим standby)


    II. Android, или i-os устройство

    1.Инсталираме приложението "Panasonic TV Remote 2"
    2.Отваряме приложението и отиваме на "TV Anywhere" (най-горната опция) като въвеждаме съответните ID-та и пароли за "My Home Cloud" (от регистрацията) и за "TV Anywhere" (от телевизора "Меню" - "Мрежа" - "Настройки TV Anywhere")
    3.След като сме отворили "TV Anywhere" избираме DVB-C тунер и от "Menu" (горе вляво) - "Settings" - избираме максималната възможна скорост за трансфер на данни (в моя случай имаше възможност за 400 kBps и 1,5 mBps - на 400 не сработи)


    Пробите направих с Panasonic 42AS650 и Samsung Galaxy Note 3. Необходимо беше време за зареждане на избраната програма (може би около 30 сек.), след което вървеше гладко и без насичане (пробвах с "iConcerts" HD и "MTV Live" HD)

    Видеото, постнато от hristoslav2 (с един пост по-нагоре), и ето това https://www.youtube.com/watch?v=1UdJDP5hVm4 онагледяват добре нещата.
    Този пост е редактиран от Frogst; 08-12-14 в 02:05.
    Smash, hristoslav2, svetlio1 и 2 други харесват това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    25
    #1596

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Днес опитах и аз в къщи следвайки инструкциите и стана (на 47AS650E) ))))) , утре докато съм на работа и опитам дали ще се получи ????? Възможно ли е ? Ще тествам утре задължително! Благодаря на Frogst много за поста по-горе.

    - - - - - - - - - -

    Днес тествах и от работата и отново се получи. Само че се свърза като пуснах на wi-fi. С мобилните данни не стана, нз може и тук нета да не е толкова добър. Хубавото е че си има опция да избираш с какво качество да гледаш каналите. Просто кеф голям. Само се чудя ако човек ползва карта за разкодиране на сигнала на телевизора от рода на Конакс или друга подбна дали ще се получи? Защото моя кабелен оператор предлага свободно своите канали.!
    Този пост е редактиран от PEPY86; 09-12-14 в 16:03.
    Frogst одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    14
    #1597

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Доста се рових да намеря настройки за 47AS750E, но не успях. Някакви настройки за подобен модел, бихте ли препоръчали. Сега съм сложил някакви, които намерих за AS650
    И още нещо, какъв DLNA сървър ползвате. Аз свързвам без проблем лаптопа с вградения медиа сървър на телевизора и нещата вървят добре като картина, но субтитри на филмите забрави. Затова мисля да пробвам с нещо друго. Ще съм благодарен на съвети в тази посока.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    25
    #1598

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Като имаш лаптоп защо не го свържеш директно с hdmi кабел с телевизора и да си решиш проблема? Аз ползвам едно устройство USB Display adapter който е още по удобен и практичен, дори и за лаптопи без hdmi вход. Така забравяш както за субтитрите така и за други досадни проблеми !

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    14
    #1599

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от PEPY86 Виж публикацията
    Като имаш лаптоп защо не го свържеш директно с hdmi кабел с телевизора и да си решиш проблема? Аз ползвам едно устройство USB Display adapter който е още по удобен и практичен, дори и за лаптопи без hdmi вход. Така забравяш както за субтитрите така и за други досадни проблеми !
    Заинтригуваме. Лаптопът ми няма hdmi изход, има само usb-та и vga.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    25
    #1600

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    http://www.ebay.co.uk/itm/USB-2-0-UG...item2a410b11cb
    Около 4 години ползвам подобно устройство закупено от ebay. Няма такова удобство. Свързваш към USB входа на лаптопа или настолния компютър и другия край го държа постоянно включен в ТВ-то и всичко е готово. Разлика в качеството на картината няма гарантирам ти. Ползвам го за гледане само на Full HD и 3D Full HD филми. Има си диск с драйвъри , макар че Windows 7 си ги открива сам . Има няколко режима ...... огледален образ, задай като главен екран и т.н. ............ но като си го купиш мога да ти обясня как да го ползваш .......... макар че е напълно елементарно!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    56
    #1601

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    Относно "TV Anywhere" - оказа се, че работи без проблем с DVB-C. При първата проба бях допуснал две грешки - телевизорът работеше и скоростта за трансфер на данни на смартфона не беше на макс. Ще се опитам в няколко стъпки да обясня какво е необходимо:


    I. Телевизор

    1.Регистрация в "My Home Cloud"
    2."Меню" - "Мрежа" - "Настройки TV Anywhere" - "ВКЛ"
    3.Телевизорът трябва да е изключен (не от контакта, а в режим standby)


    II. Android, или i-os устройство

    1.Инсталираме приложението "Panasonic TV Remote 2"
    2.Отваряме приложението и отиваме на "TV Anywhere" (най-горната опция) като въвеждаме съответните ID-та и пароли за "My Home Cloud" (от регистрацията) и за "TV Anywhere" (от телевизора "Меню" - "Мрежа" - "Настройки TV Anywhere")
    3.След като сме отворили "TV Anywhere" избираме DVB-C тунер и от "Menu" (горе вляво) - "Settings" - избираме максималната възможна скорост за трансфер на данни (в моя случай имаше възможност за 400 kBps и 1,5 mBps - на 400 не сработи)


    Пробите направих с Panasonic 42AS650 и Samsung Galaxy Note 3. Необходимо беше време за зареждане на избраната програма (може би около 30 сек.), след което вървеше гладко и без насичане (пробвах с "iConcerts" HD и "MTV Live" HD)

    Видеото, постнато от hristoslav2 (с един пост по-нагоре), и ето това https://www.youtube.com/watch?v=1UdJDP5hVm4 онагледяват добре нещата.
    Здравейте, Интересува ме дали моят тв серия L47WT60E дали поддържа тази опция - нещо не намирам My Home Cloud и TV anywhere.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1602

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от Marinefox Ml Виж публикацията
    Интересува ме дали моят тв серия L47WT60E...
    Би ли направил една макро снимка на матрицата със светкавица и да я постнеш, за да видим структурата й.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,500
    #1603

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от Marinefox Ml Виж публикацията
    Здравейте, Интересува ме дали моят тв серия L47WT60E дали поддържа тази опция - нещо не намирам My Home Cloud и TV anywhere.
    Не. TV Anywhere се поддържа само от модели 2014 година.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #1604

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    50"A400 е 800лв. в техното някаква идея хубава ли е матрицата? С качествата на АS500?
    В avf имат бъг в сайта не можеш да разглеждаш ревютата намерих точно на 50" версия https://www.avforums.com/review/pana...v-review.10559
    Този пост е редактиран от Zygot; 16-12-14 в 16:10.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #1605

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Едно уточнение за "TV Anywhere" - работи коректно и при включен телевизор, стига да не се използва вградения тунер (т.е. ако ползваме някое от приложенията, или някой от другите входове на телевизора). Така с помощта на външен DVB-C приемник и сплитер (за разделяне на сигнала от кабелната тв - към телевизора и към приемника) ще имаме достъп по всяко време до пакета от телевизионни програми, за който сме абонирани. Неудобство ще е наличието на още едно дистанционно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  3. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  4. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  5. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе